Slike u profilu...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Lucky girl:
e da,jos komentarisao kako je dobar bokijeva koleginica.....
pa to je i meni bilo cudno,pa sam mu pogledala postove da vidim gde je pisala....kad ono nije pisala nego pisao,a na nekoj temi na svastari ;lozi nekog lika da otvori sliku da vidi kako je dobra i iskusna :neutral: kako mrzim takve pacenike.
gucci_novosadjanka:
ko je ta ponjina droljica?? dakle devojka je katastrofa
otkud znas da je droljica :neutral:
i slatka je devojka....jedino sto je manijak verovatno uvatio na prevaru golu i okacio u profil :neutral:
 
hm,da moguce...sve jedno,ne znam kako je zavrsila u profilu...sve nesto sumnjam da ima odobrenje osobe sa slike,ali ajde,mozda su ova deca prevazisla moj nacin razmisljanja,pa im nije bedak da stavljaju gole sise u profil...

i jbt, ja sa 16 godina nisam imala tolike sise,nego nesto malo :shock: kako se brzo razvijaju ovi svega nekoliko godina mladji :neutral:
 
Banshee:
hm,da moguce...sve jedno,ne znam kako je zavrsila u profilu...sve nesto sumnjam da ima odobrenje osobe sa slike,ali ajde,mozda su ova deca prevazisla moj nacin razmisljanja,pa im nije bedak da stavljaju gole sise u profil...

i jbt, ja sa 16 godina nisam imala tolike sise,nego nesto malo :shock: kako se brzo razvijaju ovi svega nekoliko godina mladji :neutral:
Znaš kako Banshee da si ti sa 16 imala tolike sise možda bi i ti nebi bilo bedak da staviš u profil :lol: Da se vidi ponos :lol: :lol: :lol:
A kako znaš da ona ima 16 godina? Jel tu ima neka veća priča vezana za ponju u koju ja nisam upućen ili šta.... slika je dosta mračna... oko lica pa ja ne mogu baš da procenim...
e sad dosta o sisama :D malo da se vratimo na temu...
Banshee dobra ti je slika.. jel to kao mešano akvarel i grafika ??? ovo plavo nebo u pozadini nje me asocira kao da je chetkicom al.. zato ostatak kao olovkom da je...

<<<---- Posle nekoliko meseci eFo nove sličke ;)
 
Alexxandar:
Znaš kako Banshee da si ti sa 16 imala tolike sise možda bi i ti nebi bilo bedak da staviš u profil :lol: Da se vidi ponos :lol: :lol: :lol:
A kako znaš da ona ima 16 godina? Jel tu ima neka veća priča vezana za ponju u koju ja nisam upućen ili šta.... slika je dosta mračna... oko lica pa ja ne mogu baš da procenim...
e sad dosta o sisama :D malo da se vratimo na temu...
Banshee dobra ti je slika.. jel to kao mešano akvarel i grafika ??? ovo plavo nebo u pozadini nje me asocira kao da je chetkicom al.. zato ostatak kao olovkom da je...

<<<---- Posle nekoliko meseci eFo nove sličke ;)
ja mislim da ja ni sada nemam tolke sise :lol:
pa reko je negde da je 90. godiste u prethodnim postovima...

hvala.za sliku nemam pojma,skinula sam je sa deviantarta....to je moj viking sa dugom plavom kosom :mrgreen::D :D
 
ne smem,stidim se da mi vidite sike
c066.gif
 
Alexxandar:
Otkud ti znaš da je drolja? To što voli da se slika golišava je njena perverzija... al to ne podrazumeva da je drolja ;)
Ihh mislim sad katastrofa... uopšte nije loša...
Etooo devojke... razlog zašto ne treba da se slikate golišave, možete završiti u ponjinom profilu :lol:
ne treba znati da je drolja.....................moze se videti...........mislim i ja imam perverzne slike pa nijedna nije zabrshila u nechijem profilu i u nechijem vlasnishtvu osim osoba koje znaju za to................
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top