Slike u profilu...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
nensy4ever:
aaaaaaaaaaman ne otzenjyjy se slike...shto morash tako da me nervirash...i zashto ti je lokatzija pisana onako kako ja obichno ovde pishem :roll:
ybt ti ovo shvatas licno???

lapus ok... koja je razlika imedjy ocenite sliq i sliqa u profiley... jedna od ovih dveyu tema je suvishna....

sta lokacija i tvoj nachin pisanija...
 
Народе зашто је ТОЛИКО битно да ли је неко оценио или прокоментарисао слику? Немојте уништавати тему расправама о томе...
 
sta onako...?
zar ne mozes da procitas prvi post na temi i da vidis o cemu se radi...ne treba da komnetarises sliku iznad...vec da kazes cija ti se slika svidja...i zasto ti se neka ne svidja..sta znam....
npr. na tvojoj se nista ne vidi..mutno je....bzvz...
 
Ево овако...

заиста је било доста... од сада...

1. биће обрисан сваки пост који буде коментарисао слику у профилу корисника изнад и то типа ''чиста 10-ка'', ''онако'' и сл.

2. биће обрисан сваки пост који улази у расправу о начину функционисања ове теме.

3. биће банован онај корисник коме будем обрисао више од 5 постова из неког од претходна два разлога.


И тачка!!!

Сваки даљи коментар, расправа, питање и слично на ~За нас или мени на ПП.
 
Dovla:
Ево овако...

заиста је било доста... од сада...

1. биће обрисан сваки пост који буде коментарисао слику у профилу корисника изнад и то типа ''чиста 10-ка'', ''онако'' и сл.

2. биће обрисан сваки пост који улази у расправу о начину функционисања ове теме.

3. биће банован онај корисник коме будем обрисао више од 5 постова из неког од претходна два разлога.


И тачка!!!

Сваки даљи коментар, расправа, питање и слично на ~За нас или мени на ПП.
Pa ja sam sad zbunjena.......................sta da pisem, misljenje il' ocene? :-? :-? :-? :) :) :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top