Quantcast

Slike desktopa

Zool

Ističe se
Poruka
2.224
planiram da malo "nabudzim" desktop,pa mi trebaju neke ideje.ostavljajte ovde slike svojih zanimljivih desktopa i napisite pomocu kojeg programa ste to uradili kao i ime teme koja je iskoriscena i po mogucstvu link za njen download.

Red_Zmaja

Domaćin
Poruka
3.087
Mogu da vam okacim nekoliko screens. razlicith grafickih okruzenja svako moze da se napuca do bola vecina nije uopste zahtevna a izgleda super i nisu potrebni dodatni programi (naravno pod linuxom)..
Mada na netu ima mnogo boljih ali mene mrzi da se cimam jer mi je i ovako super :)

Zool

Ističe se
Poruka
2.224
evo ga i moj,al ima tu dosta jos da se radi :wink:
EDIT:e ne mogu da okacim sliku.kako vi to radite,probao sam i na imageshack i ovde na krstarici,al na pola uploada pukne.mozda je do moje veze?

gost 13024

Domaćin
Poruka
3.926
@Zool

iskreno receno, skinuo sam mislim sve, ne sjecam se jer poodavno sam to skidao.. I od mnogo ponudjenih tema na stranicama koje sam ostavio, svidjele su mi se svega 4 do 5 tema..

Sad kazem da sam teme skidao prije vise od pola godine.. Mozda je nesto u medjuvremenu obustavljeno..

Sory.. Probaj opet mozda i prodje...

bza

Početnik
Poruka
31
ljudi,kako da napravim sliku desktopa..?
mislim da uhvatim skrin shot,ili kako se to vec zove radne povrsine..ako nesto treba da se "uhvati"?????

(ne radi mi print scrn)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.