Сличан се сличној радује...

Ево мене пред вјеридбом благо мени. Мојом.
Уводна опаска прије него што пређемо на право питање: све што не волиш у кућу ти дође. Тако каже моја будућа свекрива. Не бих то баш тако рекла, прије би било нешто као завршићеш са неким ко је све различито од оног што си некад желио/жељела. Тако и мени. Има тренутака кад не знам на који начин смо се нас двоје нашли у љубави, а некад ми је кристално јасно.
Није то ни важно толико.
Хтјела бих да поставим питање за које је неопходно прво да споменем да нас двоје имамо исту дијагнозу, а онда и да смо се преко ње упознали, али да се нисмо због ње везали оволико. Јесмо се зближили преко ње, то стоји, али нисмо због ње заљубљени.
Углавном, хтјела бих да поставим питања која мени/нама постављају и молим вас да ми кажете ваша размишљања о њима. Дакле.
1. Јесте ли заједно зато што не можете да нађете боље?
Одговор: Могу боље, been there, done that. Само, квака, он ми је таман.
2. Зашто сте заједно кад обоје имате озбиљан здравствени проблем?
Одговор: Ко ће нас боље разумјети него нас двоје једно друго.
Да не помињем сва душебрижничка питања типа: Како ћете, чим ћете, гдје ћете ово или оно... Велику већину таквих питања брину и здрави-прави парови, а не питате их то. Снаћи ћемо се. Сиктер и ауфидерзен.

Толико. Баците неки објективни коментар и опростите ако ми из текста избија фрустрација.
Воли вас
АЕ <3
 
Angel , poz...
Oseti se frustracija , nezadovoljstvo i neko razočarenje u tvom postu.
Neću ići naširoko , verovatno ti to ni ne treba...
Odgovoriću samo na tvoja pitanja.
Ovako , nikada nisam bila sa nekimzato što mislim da ne mogu naći bolje .Trenutno sam singl.Baš zato što mislim da mogu naći bolje .
Shvatila sam da ne treba da gubim vreme i živce na nešto što nema smisla i ne prija mi .
Dobro mi je samoj .Nigde ne žurim .Ništa ne tražim.Mirnija sam.

Na drugo pitanje :Istina je da će te najbolje razumeti onaj ko ima iste probleme kao ti .Tu nema šta da se polemiše.Tačno je.
Bez obzira kakvi su zdravstveni problemi u pitanju , čovek se najbolje i najprijatnije oseća pored onih koji isto to prolaze .
Govorim iz iskustva.
 
Lepoto, znak da nisi pogrešila je taj da imate iste svetove u glavi...
i tvoja kratka rečenica: "On mi je taman".

I još nešto: imala sam svekrvu koju sam obožavala... kao i ona mene...
da... to je moguće...
želim ti bar pola lepote takve ljubavi i uvažavanja... tolerancije i prelaska preko grešaka...
Sretno!

:vzagrljaj: :heart2::vatromet:

Далеко од тога да ја моју будућу свекрву не волим, далеко од тога да она не воли мене, само ни мој драги, а ни ја, нисмо баш циљали да нађемо овакве партнере. Он је вјеровао да овакве нема, ја сам од њему сличних бјежала. Кад ми тамо, а оно међутим...
 
Angel , poz...
Oseti se frustracija , nezadovoljstvo i neko razočarenje u tvom postu.
Neću ići naširoko , verovatno ti to ni ne treba...
Odgovoriću samo na tvoja pitanja.
Ovako , nikada nisam bila sa nekimzato što mislim da ne mogu naći bolje .Trenutno sam singl.Baš zato što mislim da mogu naći bolje .
Shvatila sam da ne treba da gubim vreme i živce na nešto što nema smisla i ne prija mi .
Dobro mi je samoj .Nigde ne žurim .Ništa ne tražim.Mirnija sam.

Na drugo pitanje :Istina je da će te najbolje razumeti onaj ko ima iste probleme kao ti .Tu nema šta da se polemiše.Tačno je.
Bez obzira kakvi su zdravstveni problemi u pitanju , čovek se najbolje i najprijatnije oseća pored onih koji isto to prolaze .
Govorim iz iskustva.
Nista strasno, drmnes rakiju i ziveli.
Ili moguce da je ojha ne znam?

Koliko samo njih ima, zarobljeni u takvoj kao sto ces i ta da budes dogmi...
Ali sa druge strane, od ljubavi se dise, tako da gledaj da se sto pre odselis 😂
 

Back
Top