Sledeci zivot

fantasticno kako su zene jake na recima
i koliko ih ove teme ne doticu
a svaka tema slicna ovoj u roku od 2h dodje do 5 stranica.

Dame moje, ja vas obozavam, verujte, majke mi :)
Ali se uvek odusevim vasim reakcijama.

Ocigledno je ovo podneblje i dalje preosetljivo na ove teme
Od prevelike zelej za ravnopravnoscu, od prevelike zapsotavljenosti...od cega vec...

Volim da se predstavim kao shovinista i u RL, nista lepse od izoblicene face srpske domacice kojoj su puna usta emancipacije.
Nista lepse nego postaviti temu kako se Srbin vise raduje kada dobije sina nego cerku...i onda dobijas odgovore .."u mojoj familiji.."
Odmah se zenke jave da pojasne kako je njega familija drugacija..
;)

Ljubim ja vas sve...i do citanja u buducnosti ;)

Aj ciao ciao
 
i taaaako..... zenomrzacke teme i forumasi se redjaju jedan za drugim... bez banovanja, bez icega
na susjednom pdf-u, ako neko zensko zamjeri tome
prve su zene te koje je poklope

i onda nesto kao shokirano pricamo na temama o agresivcima i primitivcima.... a zasto da ne budu takvi? moze im se, sve se dozvoljava
 
i taaaako..... zenomrzacke teme i forumasi se redjaju jedan za drugim... bez banovanja, bez icega
na susjednom pdf-u, ako neko zensko zamjeri tome
prve su zene te koje je poklope

i onda nesto kao shokirano pricamo na temama o agresivcima i primitivcima.... a zasto da ne budu takvi? moze im se, sve se dozvoljava

Djevojko Milijana
Razlika je sto Srbi razumeju srpski humor.
Mozda ni meni neki crnjak engleski nije komican kao sto je nekom Englezu.
Ti bi nas da promenis?
Umesto da se adaptiras
;)
 
Da je nekoj zeni zivotni san da bude musko, moze da promeni pol
I slazem se Ansai, na ovom forumu se svasta tolerise i nikom nista
A kad im se odgovori, onda je to zenska frustracija
Corava posla
 
fantasticno kako su zene jake na recima
i koliko ih ove teme ne doticu
a svaka tema slicna ovoj u roku od 2h dodje do 5 stranica.

Dame moje, ja vas obozavam, verujte, majke mi :)
Ali se uvek odusevim vasim reakcijama.

Ocigledno je ovo podneblje i dalje preosetljivo na ove teme
Od prevelike zelej za ravnopravnoscu, od prevelike zapsotavljenosti...od cega vec...

Volim da se predstavim kao shovinista i u RL, nista lepse od izoblicene face srpske domacice kojoj su puna usta emancipacije.
Nista lepse nego postaviti temu kako se Srbin vise raduje kada dobije sina nego cerku...i onda dobijas odgovore .."u mojoj familiji.."
Odmah se zenke jave da pojasne kako je njega familija drugacija..
;)

Ljubim ja vas sve...i do citanja u buducnosti ;)

Aj ciao ciao

jesi se ti to pozdravio? ides? neces valjda?

nije stvar u tome da li nas ovakve teme pogadjaju, mene licno bas zabavlja
ono sto me pogadja je cinjenica da u 21.veku postoje ljudi koji imaju kompjuter ali ih niko nije obavestio da je eto, covecanstvo malo uznapredovalo i na drugim poljima
i da zene uzivaju u sexu
samo ne sa losim tehnicarima
 
jesi se ti to pozdravio? ides? neces valjda?

nije stvar u tome da li nas ovakve teme pogadjaju, mene licno bas zabavlja
ono sto me pogadja je cinjenica da u 21.veku postoje ljudi koji imaju kompjuter ali ih niko nije obavestio da je eto, covecanstvo malo uznapredovalo i na drugim poljima
i da zene uzivaju u sexu
samo ne sa losim tehnicarima


A nisi mogla da procitas izmedju redova da se neko sali?
 
I naravno, glavni argument za to da je bolje biti musko je sto je vodjenje ljubavi za zene mazohizam
Steta sto mi Vanda nije tu, pa da posaljemo forumsku komisiju da utvrdi kolike smo mucenice:lol:
 
A ti si se salio?!? A mi se ponadali.

Steta :aha:

Sve je sada pokusaj nastavljanja grudvanja ;)
Sustina je da se na shovinisticke teme najvise postova nakupi.
Cinjenica je da se dobar deo zenske populacije primi na takve postove.
Cinjenica je da namerno napisem 11.2cm da bih video koliko ce pripadnice lepseg pola da se puta na to osvrnu ;) i da to “zloupotrebe”

U sredinama gde je totalna ravnopravnost 99% zena ne bi reagovalo na ovakve postove.
Cinjenica je da Srpkinje na sva usta pricaju kako su ravnopravne, kako vole sto su zene, a sa druge strane kao oparene na ovakve teme reaguju.
Zasto?

Odgovor se sam namece.
 
Ovo nije bila tema o ravnopravnosti, vec o tome da li bismo volele da budemo muskarci u sledecem zivotu
A jedan od argumenata s tvoje strane kako je bolje biti musko je nedostatak uzivanja u seksu zenske populacije
Cuvenu temu o ravnopravnosti i jednakosti (i bratstvu i jedinstvu) smo vec imali
 
Sve je sada pokusaj nastavljanja grudvanja ;)
Sustina je da se na shovinisticke teme najvise postova nakupi.
Cinjenica je da se dobar deo zenske populacije primi na takve postove.
Cinjenica je da namerno napisem 11.2cm da bih video koliko ce pripadnice lepseg pola da se puta na to osvrnu ;) i da to “zloupotrebe”

U sredinama gde je totalna ravnopravnost 99% zena ne bi reagovalo na ovakve postove.
Cinjenica je da Srpkinje na sva usta pricaju kako su ravnopravne, kako vole sto su zene, a sa druge strane kao oparene na ovakve teme reaguju.
Zasto?

Odgovor se sam namece.

Ma idi, kakav si psiholog.:lol:

Gde sad nadje ravnopravnost ovde??? I kakve to veze ima sa tim sto mi volimo da smo zene?

Dobro, nisi prvi koji savseno uspevas da promasis sopstvenu temu.

I priznajes da postavljas teme da bi provocirao. Uzivaj u misljenju da pripadas visoj rasi, to je tvoj problem, ali ne moramo svi tako da mislimo.
 
Ma idi, kakav si psiholog.:lol:

Gde sad nadje ravnopravnost ovde??? I kakve to veze ima sa tim sto mi volimo da smo zene?

Dobro, nisi prvi koji savseno uspevas da promasis sopstvenu temu.

I priznajes da postavljas teme da bi provocirao. Uzivaj u misljenju da pripadas visoj rasi, to je tvoj problem, ali ne moramo svi tako da mislimo.

:mrgreen:
Tema je, ne mojom zeljom, otisla u pravcu ravnopravnosti.
Ne mislim da pripadam visoj rasi, mislim da smo svi isti, ali da bi vecina zena volela da se rodila kao musko
;)
Znao sam da to ni jedna nece priznati, pa mi simpa da citam
 

Back
Top