Quantcast

sledeci trend...

majcheki

Iskusan
Poruka
6.522
:lol: :lol: :lol: neeee Queen, nadam se da neće, sećaš se kad smo pričale na jednoj temi da osim tih ,,za ubijanje mrava po ćoškovima'' ne mogu da se nađu ni jedne druge :lol:

A posle je bio onaj fazon cipele što su ličile na klompe sa debelom štiklom :roll:

Kad će bre klasične, lepe cipele i čizmice da dođu na red?
Kad god ih nađem cena im je da se smrzneš.............

majcheki

Iskusan
Poruka
6.522
E ali nije više kao ranije, ne znam da li si primetila... U poslednje vreme baš ima raznih fazona :wink:
Nego, bedak je kad se jedna stvar pojavi - ne možeš da nađeš da kupiš ništa drugačije.

zosi

Početnik
Poruka
30
majcheki:
E ali nije više kao ranije, ne znam da li si primetila... U poslednje vreme baš ima raznih fazona :wink:
Nego, bedak je kad se jedna stvar pojavi - ne možeš da nađeš da kupiš ništa drugačije.
Posto sam ja nova,nedavno sam kupila kompjuter pa se slabo bas snalazim,kazi mi kako bih mogla da ubacim sliku ispod imena?Unapred zahvalna

S

Struja

Gost
ja sam gotovo odlucila.pocecu da idem bosa i gola, pa prvi koji se ne isprepada,njegova sam.
e procitajte srpske narodne bajke izdate u kreativnom centru.bas su me razonodile.mozda me otme i neki ognjeni zmaj u povratku kuci i odnese iza pet svetova.

majcheki

Iskusan
Poruka
6.522
E ali stvarno... Pre tri godine, sećam se - idem gradom i tražim najobičniju crnu majčicu bez rukava, bez natpisa, sjaja, šljokica, mašica... Nisam mogla da verujem šta mi se dešava! Tad je bio drugačiji fazon :roll:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.