Slatka zaluđenost..

Ja san lud za njom i znan to je glupo
al srce udara ludo kad je vidin
i zbog tog se stidin al nema mi pomoći
lud san od nula pa sve do ponoći
tu nema spasa tu nema kruva
iman kretenski osmijeh od uva do uva
žila mi kuca
stegne oko srca
zbog nje m,m,...mucam
mekan ka štruca
ekipa me pljuca


Kaže jedan stih ..
A kakvi ste Vi kad se zaljubite ? :heart:

U poslednje vreme nisam imala priliku da uzivam u tom osecanju, ne znam sta se desava otkad sam zavrsila gimnaziju.Je li sad faza zivota u kojoj se vise ne voli isto, ne znam...I kad pomislim da bi neko mogao da me zainteresuje uskoro se razocaram.Trenutno se vidam sa jednim deckom i samo cekam kad ce da pukne, iako mi je lepo sa njim,Najverovatnije cu doslutiti kraj.Ne pokazujem previse osecanja dok nisam ubedena da i druga strana oseca isto.A muskarci vrlo cesto osecaju isto, ili cak vise, ali kratko, barem ja tako mislim.Dok ih drzi drma ih samo tako, a onda odjednom kraj.Zato volim prva da prekinem, da mu ni ne pruzim priliku da on to ucini.Malo sam skrenula sa teme, ali poenta je u tome da ``vatromet``drzim u sebi, delimicno ili potpuno, u zavisnosti od situacije.
 
Ja san lud za njom i znan to je glupo
al srce udara ludo kad je vidin
i zbog tog se stidin al nema mi pomoći
lud san od nula pa sve do ponoći
tu nema spasa tu nema kruva
iman kretenski osmijeh od uva do uva
žila mi kuca
stegne oko srca
zbog nje m,m,...mucam
mekan ka štruca
ekipa me pljuca


Kaže jedan stih ..
A kakvi ste Vi kad se zaljubite ? :heart:

davno to beše...
 
još nenormalnija :rumenko:
na sebe u tim trenucima ipak gledam kao na filmskog ili književnog lika, umesto kao na budalu, kako se ponašam :) njima je sve dozvoljeno...
bude mi i žao što ne umem da pišem poeziju da iskažem svoja burna osećanja :D
 
Ja san lud za njom i znan to je glupo
al srce udara ludo kad je vidin
i zbog tog se stidin al nema mi pomoći
lud san od nula pa sve do ponoći
tu nema spasa tu nema kruva
iman kretenski osmijeh od uva do uva
žila mi kuca
stegne oko srca
zbog nje m,m,...mucam
mekan ka štruca
ekipa me pljuca


Kaže jedan stih ..
A kakvi ste Vi kad se zaljubite ? :heart:
uh :lol:
ja nisam svoja kad sam zaljubljena
ali, sam, naravno, kao i sve zaljubljene zene, tada najlepsa
i najduhovitija, i razigrana i sve
a, nekako sam u isto vreme i tuzna i pomalo sj...na, bas zato sto tacno znam i osecam koliko nisam svoja :confused:
 
Da probuđen čovek ne poveruje!
Da pobuđen kojot ne poveruje!
Sve su to njih dve uradile bez greške, brzo, pedantno, ne bih ni ja bolje umeo.
Ni umeo, ni mogao bolje, a pitanje je da li bih mogao i tako dobro, iako operaciju Slatke zaluđenosti izvodim godinama. Mada, ako čovek bolje pogleda, ako kojot bolje pogleda, svaka od njih zaluđena je na neku svoju, malu ili veliku, i uvek pomalo šizi stranu.
 
...drmaju me neki
letaci u stomaku
glava mi puca
osmehujem se i huljama
ne mogu da spavam
ne mogu da jedem
smisljam svasta lepo
gori sam od 8-3 komplet sa razrednom

....
kad se zaljubim nisam normalan :D
ne znam sta pisem

:heart: ... eto kako pise jedan zaljubljeni decak
 
:rumenko:al nemoj nikom da kazes


Ma samo idem glavom vise nego srcem..kad se zaljubis nista kreativno ne mozes raditi..a obicno se obije o glavu..jedino vaganje i foliranje pa kome nije smor i ima zivaca

ja volim zaljubljenost, obozavam to stanje , nikad se ne suzdzravam, ne postavljam gard, samo prihvatam, ulecem u to potpuno otvoreno, to tako opija...divno... ko bezi od toga i kalkulise nije bas normalan :mrgreen:
 
ja volim zaljubljenost, obozavam to stanje , nikad se ne suzdzravam, ne postavljam gard, samo prihvatam, ulecem u to potpuno otvoreno, to tako opija...divno... ko bezi od toga i kalkulise nije bas normalan :mrgreen:
Neje bas normalan onaj koji sujetno ponavlja s drugih tema netrpeljivost..al bitno da ti to obozavas citava 2 i po puta u zivotu kolko ces imati dok ja ebem sve zivo:hahaha:
Ovo je otvoreno provociranje ... :zcepanje::zcepanje::mrgreen::mrgreen::ok:

To se zove nabacivanje:mrgreen:
 

Back
Top