SLAGANJE SKORPIJE SA SVIM OSTALIM ZNACIMA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Muka mi je od svih prokletih generalizacija kojima su ljudi skloni. :roll: :evil: To bi znacilo da bi ja trebalo da imam lose misljenje o Ovcama (pardon ovnovima) zato sto sam imao losa iskustva sa njima... Ma glupost... Ljudi, shvatite jednom, da ste sami krivi za los izbor. Neki put se stvarno tek u braku otkrije pravo lice onoga kojeg volite, ali neki put vi ne citate ili ne zelite da citate tragove. I onda iz toga proizilazi generalizacija da su svi koji imaju slicnosti sa njima losi...

Glupost :evil:
 
Pa onda je cudno da su svi koje ja poznajem imali lose iskustvo bas sa skorpijama a da onda tu nema nikakve istine :wink: Mozda se preteruje kada se izvlace zakljucci samo iz sopstvenih iskustava ali kada cujes da i ostali imaju samo losa iskustva sa skorpijama onda se malo zamislis zar ne?
 
zorta:
Ujaaaaa...
Evo jos jedne device... Ali ova bas, bas voli skorpione...
Iz mog licnog iskustva to izgleda ovako:
Skorpija zna da bude malcice komplikovana za razumevanje, ali... Njih kroz zivot, vodi strast, u svim segmentima zivota, a ne samo u ljubavi. Kada vole, vole strasnije od bilo koga, kada mrze, isto tako... To im je dala majka priroda, bas kao i nama devicama da samo mudrujemo, analiziramo i kritikujemo :lol: Tek kada iskreno vole i veruju, otvaraju dusu, a ko jednom zaviri u njihovu dusu nikada ih nece zaboraviti,mrzeti... jednostavno ce ih voleti... Ali ko im "stane na zulj" neka se spremi na najstrasniju osvetu koja postoji...
Rezime:
Onaj ko me je podigao iz mrtvih - skorpija...
Onaj koji me je najvise, najneznije i najstrasnije voleo - skorpija... I ja njega...
Onaj koji mi je svojim odlaskom dao najvise bola - skorpija... I samom sebi...
Onaj koga i sada najvise volim - skorpija...
Ima jedna lepa izreka - "Ne trazite previse od zivota ukoliko niste spremni da platite cenu"...Ili u prevodu - Ne priblizavajte se skorpijama ukoliko niste spremni da podnesete enormne kolicine strasti, ljubavi...ali i bola...Pozdrav svim skorpijama, devicama, rakovima....svim ljudima koji shvataju da svi imamo dobrih i losih strana i da je potrebno da "prihvatimo tudje mane, bar onoliko koliko od drugih ocekujemo da prihvate nase"... jedino tako mozemo da se volimo...

:wink: Ah, napokon i jedno pozitivno misljenje. :lol: :lol: Nismo mi skorpije toliko strasni, ali volite vi nas malo da demonizujete, zato sam i morao naglije da reagujem. :(
 
Svaka cast, Zorta!!! Ni ja sama ne bih mogla bolje da odgovorim na sve ove silne prozivke. U potpunosti se u svemu slazem sa tobom.
Kao sto rece, svaki znak ima svojih kako losih tako i dobrih strana. Ali se ljudska "glupost" ne moze meriti prema znakovima, kao sto su pojedinci u ovoj temi prepricavali kakvih su se ljudi nagledali medju skorpijama.
Jos jednom, SVAKA CAST, ZORTA!!! 8)
 
Kada citam sva ova silna "nadmetanja" - ja sam bolji, on je gori...
ma smuci mi se, i prosto sam zahvalna bogu sto sam u znaku, to sto jesam! Bas zato sto nikada ne govorim, pa cak i ne mislim lose o drugim znacima, iako ima nekolicina znakova koji mi se ne dopadaju. Ali to su znakovi, ne ljudi. Device, razmislite o svojim izjavama, pre nego sto ih kazete.
 
RAK:
ŠKORPIJE
Biti vladalac Kuće Seksa može biti i blagoslov i prokletstvo, a koje će od ova dva biti najviše zavisi od toga kao se osoba rođena u znaku Škorpije nosi sa svojim erotskim libidom. Ova mistična i magična stvorenja su veoma vešta u kanalisanju svoje velike energije u istraživenje partnerovih emocija i seksualnosti. Škorpija je intuitivan znak i želi da dopre u dubinu svake stvari i zato ne vredi mnogo skrivati bilo kakvu tajnu od ovog znaka, mada će one vrlo rado kriti svoje tajne. Ko god je spreman da se upusti u vezu sa ovakvom osobom, za uzvrat će iskusiti pravu kosmičku snagu sa mnogo seksualnosti. Međutim, Škorpije umeju da budu veoma odane. No, ako ih prevarite, spremite se za žestoku osvetu.
ŠKORPIJA I SEKS
Kralj Seksa u horoskopu ima veoma izražen libido. Škorpije vole da flertuju i iskoristiće svaki slučajan pogled da započnu novu avanturu. Ukoliko želite da upoznate pravog tigra, kada je o seksu reč, najverovatnije je da će Škorpija odgovarati tom opisu. Takođe, osobe rođene u ovom znaku vole raznolikost u seksu i koliko vole da pružaju zadovoljstvo, isto toliko vole i da ga dobijaju. U seksu, Škorpije vole partnere koje mogu da joj pružaju zabavu i po celu noć, zato, ukoliko možete da zadovoljite potrebe ovog izrazito seksualnog znaka, samo napred!
ŠKORPIJA I ROMANTIKA
U ljubavi i romantičnim situacijama uopšte, teško je odbiti Škorpiju, jer njena aura kao da govori: 'Probaj me, ako se smeš!'. To je zapravo ono što one žele - nekoga neustrašivog, ko će ih podići na ljubavne visine na kojima nikad pre nisu bile. Ako se u njihovom životu pojavi neko takav, one oslobađaju svoju uragansku snagu. Činjenica da njima upravlja planeta Mars, može im dati karakteristiku da ljubav shvate kao bojno polje, ali ukoliko pored sebe imaju pravu osobu, shvatiće da je ipak nežnost ta koja obara sve prepreke.
ŠKORPIJA U VEZI
Ko je u vezi uvek glavni? Pogađate, radi se o Škorpiji, znaku koji nije baš spreman da drugi vladaju nad njim. Ovo može biti zanimljivo onima koji vole da im veza bude dinamična i da pomalo podseća na seksi šah. Škorpija od osobe sa kojom je u vezi traži ljubav, seks i novac i idealna je onaj koji joj donosi sve te tri stvari. U dubini duše, Škorpije mnogo vole moć što i ne mora da bude povoljan temelj za vezu. Bilo kako bilo, dokle god Škorpija pobeđuje u igri, dotle će i veza biti harmonična, a idealan partner za nju je onaj koji može da izdrži i dvanaest rundi u bilo čemu, a pogotovo u krevetu.
ŠTA JE POTREBNO ŠKORPIJI?
Izazov je ono što Škorpiju najviše uzbuđuje, neko ko može da konstanto testira njihovu snagu i ko može da igru zavođenja igra brzo i zabavno. Škorpije ne žele ništa što nije najbolje, zato u obzir dolaze samo rođeni pobednici. Škorpije traže nekoga ko ih neće osuđivati i kritikovati, nekoga ko je rešen da ih osvoji. Zato samo oni koji su voljni da izađu na kraj sa ovim seksi stvorenjem, mogu da uđu u igru.
8)


BI-BIP! :idea:
 
zorta:
Iz mog licnog iskustva to izgleda ovako:
Skorpija zna da bude malcice komplikovana za razumevanje, ali...

Skorpije su definitivno najzatvorenije osobe, ali samo za one koji ne umeju da ih 'citaju', jer treba umeti sa njima... Ne otvaraju se lako, cuvaju uglavnom sve za sebe, radije kada se naljute ih pustite da miruju, ne prigovarajte im u tim trenucima, jer postaju razdrazljivi i ponekad toliko opaki, da se posle kaju sto su povredili dragu osobu (makar i recima)...

zorta:
Njih kroz zivot, vodi strast, u svim segmentima zivota, a ne samo u ljubavi. Kada vole, vole strasnije od bilo koga, kada mrze, isto tako......

Bas tako, zaista su veoma strastveni, mozda cak i najstrastveniji znak, i zaista ili vole ili mrze, ali kada mrze pustaju opake otrove... tada im se ne priblizavajte...

zorta:
Tek kada iskreno vole i veruju, otvaraju dusu, a ko jednom zaviri u njihovu dusu nikada ih nece zaboraviti, mrzeti... jednostavno ce ih voleti... Ali ko im "stane na zulj" neka se spremi na najstrasniju osvetu koja postoji...

Svaka cast!!! Evo sta mi je pre tri godine napisala jedna skorpija (moja najveca ljubav):
"Moje srce je kao uragan, lomi i unistava sve oko sebe, ali jednom kada udjes u njega naci ces mirnu i spokojnu dusu kao mirno more i gde vecno sunce sja..."
I jos nesto:
"Kazu da ako zavolis morsku sirenu potrebno je da zaronis dovoljno duboko, tamo gde suncevi zraci ne dopiru. Tu ces cuti predivne zvuke i znaces da je to sirena koja te zove da sa njom podjes. Ako je tvoja ljubav prema njoj istinita i iskrena ona ce te povesti sa sobom i otkrice ti tajne morskih dubina, ako tvoja ljubav nije iskrena ostavice te da umres na dnu hladnog i mracnog okeana..."

Ovo dovoljno objasnjava sve...

zorta:
Onaj koji me je najvise, najneznije i najstrasnije voleo - skorpija... I ja njega...
Onaj koji mi je svojim odlaskom dao najvise bola - skorpija... I samom sebi...
Onaj koga i sada najvise volim - skorpija...

Bila sam u vezi sa dve skorpije, a najbolji prijatelji su mi skorpije (muska populacija, sa zenskom se ne slazem nikako)... Jedna veza mi je trajala 19 meseci bas sa skorpijom, a od raskida je proslo 19 meseci i volimo se i dalje neizmerno...
Zakljucak: Pronasla sam pravi put do njegovog srca, a njegove reci su i dalje: "Volim te sad, volecu te zauvek!!!"
 
Dadaa:
li:
Dadaa, molim Vas kao za Škorpiju da uradite "Slaganje vodolije sa svim ostalim znacima"!!
Mnogo Vam hvala unapred i veliki pozdrav za Vas!!!
Imam za tebe ono sto mi je trazeno - vodolija sa ostalim znacima. Javi se kada vidis ovu poruku, pa cu ti poslati odgovor.
Pozdrav

A jel moze za mene slaganje Vage sa svim ostalim znacima pllllliiizzzzz, please, please, please...:(
 
little smile:
zorta:
Iz mog licnog iskustva to izgleda ovako:
Skorpija zna da bude malcice komplikovana za razumevanje, ali...

Skorpije su definitivno najzatvorenije osobe, ali samo za one koji ne umeju da ih 'citaju', jer treba umeti sa njima... Ne otvaraju se lako, cuvaju uglavnom sve za sebe, radije kada se naljute ih pustite da miruju, ne prigovarajte im u tim trenucima, jer postaju razdrazljivi i ponekad toliko opaki, da se posle kaju sto su povredili dragu osobu (makar i recima)...

zorta:
Njih kroz zivot, vodi strast, u svim segmentima zivota, a ne samo u ljubavi. Kada vole, vole strasnije od bilo koga, kada mrze, isto tako......

Bas tako, zaista su veoma strastveni, mozda cak i najstrastveniji znak, i zaista ili vole ili mrze, ali kada mrze pustaju opake otrove... tada im se ne priblizavajte...

zorta:
Tek kada iskreno vole i veruju, otvaraju dusu, a ko jednom zaviri u njihovu dusu nikada ih nece zaboraviti, mrzeti... jednostavno ce ih voleti... Ali ko im "stane na zulj" neka se spremi na najstrasniju osvetu koja postoji...

Svaka cast!!! Evo sta mi je pre tri godine napisala jedna skorpija (moja najveca ljubav):
"Moje srce je kao uragan, lomi i unistava sve oko sebe, ali jednom kada udjes u njega naci ces mirnu i spokojnu dusu kao mirno more i gde vecno sunce sja..."
I jos nesto:
"Kazu da ako zavolis morsku sirenu potrebno je da zaronis dovoljno duboko, tamo gde suncevi zraci ne dopiru. Tu ces cuti predivne zvuke i znaces da je to sirena koja te zove da sa njom podjes. Ako je tvoja ljubav prema njoj istinita i iskrena ona ce te povesti sa sobom i otkrice ti tajne morskih dubina, ako tvoja ljubav nije iskrena ostavice te da umres na dnu hladnog i mracnog okeana..."

Ovo dovoljno objasnjava sve...

zorta:
Onaj koji me je najvise, najneznije i najstrasnije voleo - skorpija... I ja njega...
Onaj koji mi je svojim odlaskom dao najvise bola - skorpija... I samom sebi...
Onaj koga i sada najvise volim - skorpija...

Bila sam u vezi sa dve skorpije, a najbolji prijatelji su mi skorpije (muska populacija, sa zenskom se ne slazem nikako)... Jedna veza mi je trajala 19 meseci bas sa skorpijom, a od raskida je proslo 19 meseci i volimo se i dalje neizmerno...
Zakljucak: Pronasla sam pravi put do njegovog srca, a njegove reci su i dalje: "Volim te sad, volecu te zauvek!!!"

Jao, postideo sam se... :oops: Necu da kazem zasto. :wink:
 
recite NE skorpijama:
Tacno, koliko su skorpije samozive vidi se po tome sto je forum pun poruka o njima, te sta mislite o skorpijama, te one su najeroticnije, te ovo, te ono... Pa jel neko jojs video ovde da se neki znak sam ponudi da prica o sebi, svi traze neki savet, a skorpije bi da pricaju samo o sebi. Gluposti! Ajd sad svaki znak da otvori temu: "Ja i sve najbolje o mom znaku" E bas su me iznervirale... Pozdrav svima koji NISU skorpije quote="Anonymous"]
oxa:
vidim niko ne voli skorpije,

a UMIRETE svi za njima!

Najbolje su u svemu sto je dobro,
ali i najgore u onome sto je lose!

Ali ono ne cemu im svi zavidite to je SNAGA da sto puta ako treba krenu iz pocetka, kao da nista nije bilo.

E mala, okani se tog egoizma, samo ce ti glavobolje zadati 8) A zavideti skorpijama bi bilo isto kao i zavideti gladnima u Africi. Naime, najpre imaju problema sa sobom pa onda sa svima ostalima, nevidjeno su sebicna stvorenja, uvek zale sebe, pateticari najveci, EGOISTI sto se vidi iz prethodnog posta 8) i nemali broj puta perverznjaci. Ja ne da ne volim skorpije, naprotiv, ja ih zalim. Svojim glupim posesivnim ponasanjem i stavom 'ja uvek u pravu' ne samo da povredjuju osobu sa kojom su vec povredjuju i sebe i onda krece bujica misli 'mene niko ne razume'. 8) Ljudi okrenite se vise veselim znacima kao sto su vodolije, vage..pustite mracne skorpije neka se samosazaljevaju bez praznjenja svojih kompleksa na vama:)
[/quote] hahahaha kako bedno!!! pa vidi se da je neka skorpija ostavila veeelikiii UTISAK na tebe kad pricas sto sta,a time dokazujes da smo najjaci i neprevazidjeni!!!! pozdravlja te dupla skorpija!
 
e sad si ga za#ebala :P
ma neznam sto se skorpije nervirate - meni uopste nije bitno sta drugi misle - tj nemisle jer kada je neko povrsan...

Ljudi mogu da nesebicno vole, ali retko da nesebicno mrze. Svaka mrznja je strah ili zavist. Mrznja je najcešce strah, jer covek ne mrzi nego samo onoga koga se boji. Covek odista hrabar ne mrzi nego prezire. U osecanju mrznje ima unizenja za nas same, a u preziranju ima ponosa i uverenja da smo bolji i viši od onog koga preziremo i da mozemo bez njega i da smemo protiv njega.
 
Daleko od toga da su skorpije najbolji znak, ali nas barem niko ne ignorise 8)
Ko god ovde pljuje po njima, zasto je uopste citao ovaj topic?
Uostalom, malo perverzije nikom nije skodilo, a kad bismo bili ***** i svodnici, svi bi nam bili musterije...

A sto se tice teme, iz iskustva znam da se skorpije najbolje slazu sa drugim skorpijama. Gde god vidite jednu, u blizini je bar jos jedna (ili pet)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top