СКУПШТИНСКА КАФАНА БРОЈ 14

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
covece, prestani da me stalkujes :confused:

izgubi 5 minuta života da nađem šta to znači i stvari stoje ovako ....mislim da preteruješ i da si paranoična .

Jednostavno , ja pratim šta pišu ljudi i to komentarišem ...od danas napisanih više poruka samo jedna se na tebe odnosi .

Pošto misliš da si nešto posebno meni važna , evo do 2025. te neću više spominjati . :zcepanje:
 
Уске фармерке и високе штикле нису баш... како бих се изразио? модна комбинација финих жена.

Како беше иду оне четири категорије из прилога колегинице Џег?

Oh kolega, nismo pisali o finim ženama, već o pohoti i strasti. Valjda toga još uvek ima međ' pirgavi gušteri?

- - - - - - - - - -

c c c c... zavodiš i levo i desno

Tenžne, kad krene oštro ulevo, udari sssom sve na toj strani, kad okrene udesno, izlupa sssom te dešnjake. :lol:
 
Колега, мораш да се трудиш да ти се допадну фине жене. Стандарди су битни чак и у џунгли.

Зар си већ заборавио мој савет да жене у чијој кући нема књига треба казнити нејебањем?

Ovoj knjiga ne treba. Čak je ne bih ni gledao u lice, bolje ovako da ostane na onom zanimljivom.
 
izgubi 5 minuta života da nađem šta to znači i stvari stoje ovako ....mislim da preteruješ i da si paranoična .

Jednostavno , ja pratim šta pišu ljudi i to komentarišem ...od danas napisanih više poruka samo jedna se na tebe odnosi .

Pošto misliš da si nešto posebno meni važna , evo do 2025. te neću više spominjati . :zcepanje:

nisam paranoicna, nego citiras ovde nesto napisano iz zezancije i to sa drugog pdf-a, skoro si izneo nesto sto sam napisala pre xy godina na nekom trecem pdf-u...i bilo bi lepo od tebe da me vise ne spominjes :zkez:
 
Нећеш ваљда да се предаш? :(

Инсистирај на књизи. Буди као они британски официри који су избријани, почешљани и испеглани чак и најдубљој џунгли.

Imam ja dovoljno knjiga za oboje, ona samo nek' bude taka kaku sam je vid'o. I ne mora da se okreće i nikako da se ne izuva.
 
e narode, ja došo neko vreme
pitanje momenta kad će me mt:s isključi
ja im potpisao da me gase, sad dok majstor izede burek, popije kolu, popije kafu, ispuši cigaru, počeše muda...

- - - - - - - - - -

vidim nešto me ono bosanče dvaput napucavalo sa poenima dok me nije isključio
ne ume da shvati da je dovoljno i jednom...

zbilja šta se pa proizvodi u onoj Bosni sem tuzlanske soli i belaja?

sjebali Vienu, sjebali Beograd, Njemačka puca,
u Rusiju ne smiju dobiće po bratskoj pičci...

e da, u Bosni pored soli uspevaju pravoslavni i islamski pokretni objekti,
niču, ne može farba da se zadžri posle prve kiše koliko se to izgradjuje s dušu poštenu...

videću šta je lupao za prijavu kad se završi 48h procedura...

- - - - - - - - - -

Ovoj knjiga ne treba. Čak je ne bih ni gledao u lice, bolje ovako da ostane na onom zanimljivom.

a kako onda tebe načitanog iebe ko stigne? :think:
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top