СКУПШТИНСКА КАФАНА бр. 20 - Код СУРку на журку

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
CRni Moljac, ugasio si ga, ima da te oplavi.
moze biti heheh.
taktika mi je kad dodje da je pitam jel ima ona neke pare a kad me pita zasto zar nemam kod sebe i ja cu da kazem pa potrosio sam sve ona kad kaze gde si potrosio crni kukavce ja cu da kazem pa u kafani kartao se i kako ona bude uzela one kese iz marketa ogromne da me udari ja cu sa lap topom da pobegnem da se zakljucam u vece i da pisem ovde i da vicem iz vecea kako igram poker preko interneta.
 
i da pisem ovde i da vicem iz vecea kako igram poker preko interneta.
Како каже стара народна... ''Није жена тукла Мољца што се клади... него што се после коцка да се вади... ''

pa nista, da mi trazimo onda neku novu kafanu :malav:
ма ђе ћеш ти?

Ma jok
Aj ziveli:)
Живели...
Него бате, једно питање.. јел за први утисак погубно ако прво питање у кафани буде ''бате јел оно ти би Хрват?''
 
oteraste co'eka :lol:
Е па баш безвезе...
Фали нам мало разноликости овде еј... зарад више шаренила требало би да имамо и да их пазимо ко мало воде бар по једног Хрвата, Мађара, можда чак и неког Шиптара ил бар Горанца... све то могу бит интересанти ликови...

А од свих мањина ми овде имамо само ове мањине алтернативних сексуалних орјентација и то прилично сморне..

Неправда па то ти је...
 
Pa da, dovoljno je da se poizvlače iz struje ispravljači za Modem i za Rauter.

Posle ponovnog uticanja utikača, trebalo bi da proradi par minuta potom.

Hoću reći ne mora reset modemskih setinga na dugme, nego samo prekid struje.
Radim ja to odavno, i na a drugim uređajima kad zabaguju
Nego su nam u servisu rekli da odčekiramo u settingsu automatsko biranje nekih protokola i da podesimo nove
Sad radi očigledno ali na pola snage
 
сад спопадни мужа да је крив што је урадио ово што си од њега тражила јер би до сада све то прорадило само од себе... :hahaha:
nisam u fazonu da ga maltretiram i zajebavam bez razloga,posebno što se ceo dan drkao sa ruterima i modemima, nisam bas takva rospija

a info za menjanje protokola sigurno nije dobio od mene koja se u to razume ko Marica u kriv kuraac, nego od servisa:rotf:
MOJA JEDINA ZASLUGA JE BILA DA GA NATERAM DA IPAK POZOVE SERVIS JER NE ZNA BAŠ SVE NA OVOM SVETU!
 
Poslednja izmena:
Агатха еј... из личног искуства и вишекратно потврђено у пракси... такви мистериозни проблеми, мало ради, мало не ради, па уопште не ради, па ради... поготово ако трају и поред покушаја сервиса да их среди... су проблеми техничке природе тј спојева жица који временом оксидирају и губе контакт...
 
Агатха еј... из личног искуства и вишекратно потврђено у пракси... такви мистериозни проблеми, мало ради, мало не ради, па уопште не ради, па ради... поготово ако трају и поред покушаја сервиса да их среди... су проблеми техничке природе тј спојева жица који временом оксидирају и губе контакт...
kako se promenio protokol proradio je net, jel vi ljudi čitate šta pišem bar u tri posta?:zcepanje::cmok2:
Ima problema sa žicama to jest prebukiranim telefonskim kablovima te ne mogu da često podrže veliki protok
 
61641098_2277387592354667_1483329039425863680_n.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top