Skup u Novom Sadu

imaju oni ifrastrukturu svuda , samo je problemn što ih narod neće , i do sada su oni dovlačili sve svoje u bg , iz vojvodine su šetali po svim mestima iz dana u dan

Ma nemaju jaku infrastrukturu. Sve te stranke u SZS su tek stvorene osim DS i Dveri koje od 2012 imaju malo članova. Narodna stranka i PSG su stvorene pre dve godine i realno imaju slabu infrastrukturu jer su na početku. DS je propao a Dveri nikada nisu imale potencijal u članstvu.
 
lice.jpg
 
imaju oni ifrastrukturu svuda , samo je problemn što ih narod neće

Nije problem u narodu nego u budžetu.Lako je Vučiću vozati tebe širom Srbije,kada sedi pored kase u koju svi sipamo pare.Kada Vučić padne,doći ću ti na vrata da mi vratiš sve što si mi uzeo za neprorebno voyanje Autoprevzom Kikinda i za svaki sendvič koji si pojeo.

- - - - - - - - - -

Kažu neki klinci da je dnevnica bila oko 1.500 din
 

Back
Top