Skriveni tiganj, pritajeno lonche!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Chan Shaolin Si:
od nasih filmova najbolji film koji sam ikad pogledao je TT sindrom jesu ga odradili posteno zvek filmcina nema price


pa onako... svi ljudi u bioskopu su umrli od smeha kad su videli kako ubica vadi onu sataru iz torbe . :D ono sto je carski u filmu je muzka, narocito uvodna spica... strasno. uplasis se samo od onog dela kad ide ultrazvuk fetusa... brrr. :) gluma i nije neka u filmu, reko koji lik je ubedljiv... malo po atmosferi lici na mehanizam, samo sto u mehanizmu nema klaustrofobije..

bolji je, po meni, lavirint, mada dragan nikolic i nije neki glumac pa kvari dozivljaj. :) ali ideja je ok.. i realizacija mi se svidja.. za nase uslove - super.

jos ovo da dodam.... ko je raspolozen za triler sa dobrim zapletom, a propustio je da gleda the usual suspects, trebalo bi da to ucini. jedan od najboljih scenarija svih vremena. kad smo vec kod kevina spejsija - the negotiator treba videti.
 
znam da si gledao ali Fight Club, ipak se moze gledati i gledati i gledati...
nije los ni Regrut sa Al Pacinom sad skoro se pojavio, pa tu je veciti Kum...
ima toga jos ali mi mozak ne radi
evo mozak mi proradio
25th hour
opasne veze
miris zene
animal factory
any given sundey- sa al pacinom sjajan film
frankie and johnny
man who wanted to be a king- majkl kejn
dzeronimo
 
Bio bas pred novu godinu jedan (za cudo) vrlo dobar domaci film.Nesto novije cini mi se,nisam uspeo da vidim ime. Rat 90-ih u bosni,u rovu okruzenom minskim poljem dva muslimana i srbin,s tim sto jedan od muslimana lezi na odskocnoj mini (srbi ga smestili).Radnja s evrti oko prezivljavanja u tom rovu,dok na kraju ne dodju strumpfofi da ih izvade odatle. Ona dvojica se medjusobno posle ubiju,a oterceg ostave da lezi na mini...
Mnogo jak kutisak ostavlja...
 
Peruzzi:
Bio bas pred novu godinu jedan (za cudo) vrlo dobar domaci film.Nesto novije cini mi se,nisam uspeo da vidim ime. Rat 90-ih u bosni,u rovu okruzenom minskim poljem dva muslimana i srbin,s tim sto jedan od muslimana lezi na odskocnoj mini (srbi ga smestili).Radnja s evrti oko prezivljavanja u tom rovu,dok na kraju ne dodju strumpfofi da ih izvade odatle. Ona dvojica se medjusobno posle ubiju,a oterceg ostave da lezi na mini...
Mnogo jak kutisak ostavlja...
"nicija zemlja" danisa tanovica
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top