"Skraceni snimak sucjenja Seselju"

Svako ko je pratio "sudjenje" preko interneta, svhatio je da seku upravo one delove, gde Seselj uspeva da svedoka utera u laz, da to i sam priznaje.
I, pocinje sve kasnije i kasnije, ocekujemo da ce za par sedmica "odlozen" a SKRACEN prenos pocinjati u dva po ponoci:roll:

nazalost, nisam u mogucnosti da pratim preko interneta (kao ni 99% stanovnistva),
ali ovo sto se radi je sramota. Mogu da se opkladim da je to najgledaniji da programa na RTS 2! Ali dzaba.
pa Palma je hteo da prenosi direktno ako se ne varam!
 
Da se ja nešto pitam, postojao bi kanal na kojem bi se prenosilo samo suđenje Šešelju. Neka cela Srbija vidi u cije je ruke pao tako dobar političar i šta se radi u Haškom tribunalu
Зашто само један канал? Зашто не оба канала јавног сервиса и већина локалних ТВ станица, а када нема суђења онда да репризирају како би се утврдило знање и надокнадило нешто пропуштено. Поред тога не би било лоше да ТВ претплата буде уплаћивана у неки фонд за одбрану Шешеља.
 
Зашто само један канал? Зашто не оба канала јавног сервиса и већина локалних ТВ станица, а када нема суђења онда да репризирају како би се утврдило знање и надокнадило нешто пропуштено. Поред тога не би било лоше да ТВ претплата буде уплаћивана у неки фонд за одбрану Шешеља.

Ma naravno. I obavezno ovaj fond za odbranu Šešelja. Moramo ga vratiti u Srbiju jer jedini radikali mogu da sačuvaju Kosovo i naprave Srbiju kakvu svi mi želimo.
 

Prilozi

  • imagingservlet.jpg
    imagingservlet.jpg
    3,3 KB · Pregleda: 31
ja sam shvatio iz sledeceg da se prenos preko interneta ne sece:

Original postavio *BILJA*
Svako ko je pratio "sudjenje" preko interneta, svhatio je da seku upravo one delove, gde Seselj uspeva da svedoka utera u laz, da to i sam priznaje.
I, pocinje sve kasnije i kasnije, ocekujemo da ce za par sedmica "odlozen" a SKRACEN prenos pocinjati u dva po ponoci

tj. uporedjivanjem onoga na netu ( celog ) i onoga na RTSu ( sat vremena isecenog ) ljudi su skontali da Tijanic izbacuje vazne delove. ja nisam pratio preko interneta pa ne znam, ali drugi ocigledno znaju!
 
ja sam shvatio iz sledeceg da se prenos preko interneta ne sece:

Original postavio *BILJA*
Svako ko je pratio "sudjenje" preko interneta, svhatio je da seku upravo one delove, gde Seselj uspeva da svedoka utera u laz, da to i sam priznaje.
I, pocinje sve kasnije i kasnije, ocekujemo da ce za par sedmica "odlozen" a SKRACEN prenos pocinjati u dva po ponoci

tj. uporedjivanjem onoga na netu ( celog ) i onoga na RTSu ( sat vremena isecenog ) ljudi su skontali da Tijanic izbacuje vazne delove. ja nisam pratio preko interneta pa ne znam, ali drugi ocigledno znaju!


Upravo to.:wink:
 

Back
Top