skladnost

jeri vam je bitnije da se sa nekim uskladite mentalno ili fizički?
isključivo u seksualnom smislu
Ne znam.Kod mene je najbitnije ono pod c kao faktor iznenađenja. Da bude neki nesklad u skladu.Potpuno iracionalna stvar.
Naooko hajde da kažemo bez mana čak i istomišljenik - podudarnost , nema prođu.
Možda lupetam, ne znam.
 
Ne znam.Kod mene je najbitnije ono pod c kao faktor iznenađenja. Da bude neki nesklad u skladu.Potpuno iracionalna stvar.
Naooko hajde da kažemo bez mana čak i istomišljenik - podudarnost , nema prođu.
Možda lupetam, ne znam.
ma de lupetaš, ja isto tako razmišljam
što može da znači da obe lupetamo
al aj da kažemo da te razumem
ja sam to definisala kao savršeno nesavršen
 
jeri vam je bitnije da se sa nekim uskladite mentalno ili fizički?
isključivo u seksualnom smislu
Mentalno, emocionalno, fizicki, sve!

Salu na stranu, mentalno, jer bih mogla da se zaljubim u muskarca koji me na prvu loptu ne bi fizicki privlacio, ali bi intelektualno i emocionalno. Obrmuto ne mogu. Tj. recimo da mi fizicki bude privlacan, a onda progovori i…nestane i fizicka privlacnost.
 
Zavisi od cilja naše veze.
Ako mislite na zajednički život onda sve.
Ako je samo povremeno seksualno druženje, ne moramo ni mnogo pričati.

Odgovor je fizički, ali ne samo kao izgled, već ono što čula imaju da kažu, sva čula. To je prvo i osnovno. Bilo kakva "ružnoća" ukusa, mirisa, vida, sluha, nervnih doživljaja tokom sexa, je neodrživa na duže staze. U tu fizičku komponentu stavljam i temperament, jer se očituje pokretima.
 
To je mnogo važnije za erotske odnose dvoje od recimo pogleda na svet i slično... Jer možemo dobro funkcionisati i sa različitim pogledima ukoliko se poštujemo.

Ali ukoliko to fizičko nije zadovoljeno, onda smo kao drugari. Ne vredi ni da se poklapamo u svemu drugom.. sve to drugo možemo imati i sa prijateljem.
 

Back
Top