skladnost

Najbolje samo fizički pa da ona gleda Farmu, Parove, Zadrugu ili šta već sve ima, ne znam, skoro ne gledam TV, a i kad gledam to su filmski kanali i nipošto ovi naši regularni...

A ja kad to samo pogledam dobijem nervni slom... tačno bi riknuo da moram to stalno da viđam u kući...

Mentalno ne. Dusevno da. Mentalno bi mi znacilo da se slazemo u filozofskom smislu. Ok, treba da postoji podudaranje ali mi je kod mentalnog bitno kapiranje. Da ja nju razumem, njeno stanje unutrasnje i ona mene. Odatle dolazi emotivno a samim time dusevno.
To fizicki, da li je dupence malo vece ili nije, trivijalno. Bitno je da se pored mene oseti ultra hot, da prsti, a to je i stvar unutarnjeg osecaja.

Mentalno ne. Dusevno da. Mentalno bi mi znacilo da se slazemo u filozofskom smislu. Ok, treba da postoji podudaranje ali mi je kod mentalnog bitno kapiranje. Da ja nju razumem, njeno stanje unutrasnje i ona mene. Odatle dolazi emotivno a samim time dusevno.
To fizicki, da li je dupence malo vece ili nije, trivijalno. Bitno je da se pored mene oseti ultra hot, da prsti, a to je i stvar unutarnjeg osecaja.
Yes

Samo bih ja rekao spiritualno/duhovno umesto duševno

vrlo zeznuto pitanje

mislim da jedno bez drugog ne ide.

recimo bucke ne mogu da me uzbude pa to ti je .. jbg...

dakle tako gledano naginjem fickom, ali opet, najvece uzbudjenje dolazi iz glave, iz igrica koje smisljas..

mora i jedno i drugo da se sklopi da bi bilo wow.

jbt..jednom i ja ozbiljno da odgovorim :eek:

vrlo zeznuto pitanje

mislim da jedno bez drugog ne ide.

recimo bucke ne mogu da me uzbude pa to ti je .. jbg...

dakle tako gledano naginjem fickom, ali opet, najvece uzbudjenje dolazi iz glave, iz igrica koje smisljas..

mora i jedno i drugo da se sklopi da bi bilo wow.

jbt..jednom i ja ozbiljno da odgovorim :eek:
i to još na ljisu! Jesi dobro?

Како год то називали, духовно, ментално, емоционално је пресудно чак и за изузетност у сексу.
Бар је моје лично искуство такво, да мушкарац којег не бих због физичког изгледа никад изабрала, никакво узбуђење ни еротск набој, баш ништа нисам осећала док нисмо почели да причамо, што смо се боље упознавали, изглед је постајао небитан а онда је секс био фантастичан и све бољи и бољи.

Suština postojanja, generalni pogled na smisao života, odnos uma i tela, i veze među stvarima koje nisu direktno opipljive. Poklapajuća spiritualnost je najveća razina Povezanosti.
Moguce da postoje s tim sto se ja drzim podalje od toga. Uvazavam ako se osoba smatra spiritualnom ali ne zalazim u to. Pogotovu kada je ljubav u pitanju, jer je direktno vezana za emocije. Moze da ima pogled na svet u smislu neke povezanosti na visem nivou i to se oseti, s tim sto cesto ces naici na emocionalno stanje. Podsvest, a podsvest je iracionalna. Ne kazem da je to lose, dobro je to. Treba da smo sposobni da udjemo u trans stanja jer je to sklop u emocionjalnom smislu koji pruza potencijal za ta osecanja koja su potrebna. Ne mozemo bez njih. E sad mnogi ih definisu dogmom i povezuju sa apsolutizmom i moralno-filozofskim pitanjima koja su tesko za odgovoriti i cesto nasukaju coveka na pogresnu stranu.
Zato kazem jednostavno - dusevno poklapanje.

Zato to sve treba da ukljucuje i zabavu i dozu neozbiljnosti. Treba da mozes da se zabavis sa tom osobom. Ako ne mozes to onda prerasta u upucenost jedno na drugo bez slobode za razvijanjem. Coveku je potrebna igra, jer igra oslobadja i pruza prostor za kreativnoscu. Takodje igra moze i da se prekine i nema teskih osecanja. Mislim na pozitivnu igru, ne igru sa necijim negativnim osecanjima. I toga ima i to je bez veze.

Back