SKATE

jos jedna narodna umotvorina :D

skejtbor0je.jpg
 
Ja sam iz Panceva.Mi imamo nezavisan skejt shop koji se zove Freestyle i stvarno je super.Stalno nesto organizuju neka takmicenja u skejtu i bajku a sad u cetvrtak idemo u Coupe u Pancevu na skejt-bajk zurku gde ce nakon prikazivanja domacih skejt i bajk filmova ljudi bacati rime tako da ce biti super.A cuo sam da najbolji dobija i nagradu od "Freestyle" shop-a.A nakon toga strava-bacice vlasnik shop-a Trba dasku u publiku pa ko je uhvati.Evo vam link za shop pa mozete poruciti i iz drugih gradova,poslace vam na adresu.
Pozdrav iz Panceva.
ww.freestylepancevo.co.rs
 
E, ovako...Ja sam Nemanja 93 godiste, iz Zajecara sam poceo sam da vozim skejt pre nekih 6,7 dana...vec sam naucio ollie, naravno ne tako dobro, skacem nekih 10cm od zemlje...Inace u Zajecaru postoji SKATE PARK jos od 2007 god, prvi u Srbiji...Sastoji se iz jednog veceg i jednog manjeg Pool-a i dosta elemenata za skakanje i slicno...E, sad imam jedan veliki problem, vozim sa nekim starim skejtom, ja sam ga farbao, lepio smirglu...sa tim ofucanim bordom se mucim vec 7 dana, i imam procenu da ce moci nekako da se vozi jos 3,4 dana...a posle ne znam sta cu :( ...molio bih nekog da se javi neko sto prodaje skejt do 3000din, posto i te pare jedva cu da skupim...a ne bih zeleo da prekinem da vozim skejt, zato sto ga nemam...

PS: Imam dobru ideju, da skejteri koji zele ostave svoju MSN adressu, pa da svi razmenjujemo iskustva, dajemo jedan drugom savete, pa cak i da dodjete ovde u Zajecaru da oprobate skate park...
Pozdrav Svima :D
 
Pocetkom 90-ih sam razbijao SKATE po Jagodini. Bili smo tada super ekipa. I dan danas posle 20 g. mi je ostalo dosta toga u nogama a i u venama :):) . Imao sam tada profi 3style-board Jeff Philips.....

PS. ako neko prodaje neki polovan board zainteresovan sam (naravno, za neku pristupacnu cenu - jer 'ranim gomilu dece kuci,nisam bogatas ).

3 4 ALL !!!!
POWER 2 THE PEOPLE

 
Pocetkom 90-ih sam razbijao SKATE po Jagodini. Bili smo tada super ekipa. I dan danas posle 20 g. mi je ostalo dosta toga u nogama a i u venama :):) . Imao sam tada profi 3style-board Jeff Philips.....

PS. ako neko prodaje neki polovan board zainteresovan sam (naravno, za neku pristupacnu cenu - jer 'ranim gomilu dece kuci,nisam bogatas ).

3 4 ALL !!!!
POWER 2 THE PEOPLE

ffhgfzh

ghkgh
hkjhkj
jkjj
jkjbh
 
Ja sam pocela voziti u 7. godini, ali sam ubrzo prestala (za nekih god.dana) jer sam morala vratiti sk8 nekom liku. Zeznuto je sto u mom gradu nema mesta za tako nesto, da ima odmah bi ga kupila i okusala se ponovo u tome. Volela bih ponovo da krenem, da hvatam te forice ali ne znam ni kad ni gde ni kako, ni od koga... A i s obzirom da sam sad u NS,malo me stid... :rumenko: :)
 
razmisljam da kupim sk8 ili rolere..nzm sta da uzmem.skate mi je vise kul,ali mi se cini komplikovano,i ovde kod mene niko ne vozi skejt..roleri su mi jednostavniji,ali je problem sto ih ne mogu ostaviti i nastaviti dalje sa tikama kao na skejtu,i prednost rolera je sto na njima mogu setati psa xD e,treba mi vas savjet..
 
razmisljam da kupim sk8 ili rolere..nzm sta da uzmem.skate mi je vise kul,ali mi se cini komplikovano,i ovde kod mene niko ne vozi skejt..roleri su mi jednostavniji,ali je problem sto ih ne mogu ostaviti i nastaviti dalje sa tikama kao na skejtu,i prednost rolera je sto na njima mogu setati psa xD e,treba mi vas savjet..

Ja ti preporučujem rolere. Lagane patike možeš staviti u torbu od rolera i nositi na ramenima dok rolaš; možeš ju staviti i u mali ruksak zajedno sa patikama pa kad odlučiš da više nećeš rolati rolere na ramena,a možeš dalje i da šetaš psa :D
Mislim ruksak je tako lagan na leđima da ni ne osjetiš da ga nosiš dok rolaš - vjeruj mi
Svakako uzmi točkove manje od 90mm ako planiraš šetati psa :)
 
Je l zna neko gde ima dobar skejt da se kupi u kraljevu,ili ako neko prodaje polovan(ocuvan) skejt do 4000 hiljade. Nek se neko javi da mi pomogne ili da savet.. Hvala Unapred .
 
ja sam Veljko iz BG-a, vozio sam skejt po kraju par godina znam one lakse flipove, sada sam prestao i nzm sta cu sa skejtom pa sam resio da ga prodam, u dobrom je stanju original ofc^^, malo je iza izgreban od Graindova, za cenu cemo se dog :)
 
poZ ja sam Veljko iz BG-a, pre sam po kraju vozio sk8 i dosta laksig flipova sam znao, sad ga vise ne vozim i nzm sta cu sa sk8 pa sam resio da ga prodam, ocuvan je, pozadi je izgreban zbog graindova,cena je ko da vise :) ako treba slika stavicu je
A inace ima nov sk8 ima u bg-u original da se kupi u kobazz-u ali je negde oko 8-9 hiljada din....
 

Back
Top