SKANDAL: Američki roker ruskom zastavom obrisao genitalije!

Niste u toku - zato sto ne citate moju omiljenu temu i buducu top temu ovoga foruma : ,,Srbija na istorijskom politickom raskrscu : uci u EU ili se ujediniti sa Rusijom ,, ... jer prica ima srecan kraj ... :D

Naime - Rusi su vec danas ulovili tog rokera i razvalili ga od batina .. i davili ga americkom zastavom .... i uhapsili i onako razvaljenog prebacili u Moskvu na sud .... :lol:

Ајој :hahaha:
 
Ništa.
Vlast te države briše sa nama gujscu svakog dana, što bih se potresao oko toga što neko misli da je trobojka troslojna...

:hahaha:... знао сам --- али то би било исто као када би ти неко крес'о жену пред твојим очима а ти мирно запалио цигарету и правио колутове дима...:rotf:
 
Niste u toku - zato sto ne citate moju omiljenu temu i buducu top temu ovoga foruma : ,,Srbija na istorijskom politickom raskrscu : uci u EU ili se ujediniti sa Rusijom ,, ... jer prica ima srecan kraj ... :D

Naime - Rusi su vec danas ulovili tog rokera i razvalili ga od batina .. i davili ga americkom zastavom .... i uhapsili i onako razvaljenog prebacili u Moskvu na sud .... :lol:

Snimak batinanja amerikanca ..


Koliko dobijas love zbog te teme a?
 
Publika u shoku gadjala ih paradajzom i jajima? ja to nevidoh, chak suprotno....


Зато што је концерт био у Одеси, а ко не зна географију то је град на југу Украјине на Црном мору. Приметићете и украјинску заставу.
Као што знамо, Украјина и Русија немају баш најбоље односе.

Ови Руси што газе заставу и млате ове јаднике то вероватно нису рокери бенда.
 
Poslednja izmena:
Niste u toku - zato sto ne citate moju omiljenu temu i buducu top temu ovoga foruma : ,,Srbija na istorijskom politickom raskrscu : uci u EU ili se ujediniti sa Rusijom ,, ... jer prica ima srecan kraj ... :D

Naime - Rusi su vec danas ulovili tog rokera i razvalili ga od batina .. i davili ga americkom zastavom .... i uhapsili i onako razvaljenog prebacili u Moskvu na sud .... :lol:

Snimak batinanja amerikanca ..


Vojnichke pantalone, cokule = Ruski neo nacisti.
 
:hahaha:... знао сам --- али то би било исто као када би ти неко крес'о жену пред твојим очима а ти мирно запалио цигарету и правио колутове дима...:rotf:

Malo mi je čudno što poistovećuješ svoju ženu i Srbiju...
Mis'im, odmah mi na um padne činjenica da Srbiju rastura ko kako stigne na vlast...
Pa ti pravi kolutove. Od dima.
 
“ Kažimo ne Putinu”- urlao je roker po sceni, dok su članovi njegovog benda bacali ruske zastave u publiku. Međutim njihov nastup naišao je na šok publike koja ih je počela gađati paradajzom i jajima.



Samo mi nije jasno zašto rok publika na koncerte nosi jaja i paradajz ?
Da se nađe, zlu ne trebalo ? :think:

Kako javlja Glas Rusije ne engleskom, pre oko sat vremena policija je na aerodromu intervenisala i spasila američkog pevača od napada Kozaka.
Dok su članovi benda čekali na avion, prišlo im je nekoliko mladića, verovatno Kozaka koji su počeli američkog pevača da dave američkom zastavom. Tada se umešala policija i razdvojila ih. Pevač je pokušao da pobegne u VIP deo aerodroma, ali ga je obezbedjenje zaustavilo i predalo policiji.

http://english.ruvr.ru/news/2013_08...nd-Gang-at-Anapa-airport-photo-reporter-8281/

Kozaci, carevi :cool:
 
Okacio si pogresan snimak. Ovo na snimku najmanje cetvorica juunaciiina mlate jednog. Znaci nijesu djetici posto bi njima trebal najmanje sestoriiica.

Хехехе.....слабовид си ти...... него кхм..... шта би се десило У СУПРОТНОЈ СИТУвАЦИЈИ, тј. када би неки Рус обрисао буљу и туки америчком заставом у сред Америке на неком концерту ??? А???
 
:hahaha:... знао сам --- али то би било исто као када би ти неко крес'о жену пред твојим очима а ти мирно запалио цигарету и правио колутове дима...:rotf:

Takvi bi mozda svoju zenu i podvodili za pare, a mozda i besplatno, iz cistog zadovoljstva.
 
Хехехе.....слабовид си ти...... него кхм..... шта би се десило У СУПРОТНОЈ СИТУвАЦИЈИ, тј. када би неки Рус обрисао буљу и туки америчком заставом у сред Америке на неком концерту ??? А???

Prilicno me zabole leva pertla i za rusku i za americku zastavu.
 

Back
Top