SIZIFE, vrati seeeeeee !!!!!!!!!!!!! ... cekamo teeeee

M

MilicaN

Gost
Dragi nas Sizife,
Nedostajes nam jako. Vrati se..
Malo smo se svadjali.. secas se .. ali to onako, prijateljski.
Svi jedva cekamo da nam se pridruzis. Ja kazem u svoje ime ali i drugi to misle. Evo, svaki dan neka te neko zove ...da odrzavamo poziv na top listi tema.
Secas se, Milica ti je napravila celu pricicu o Bogu i Deda Mrazu.. A ti nisi ni odgovorio. Hajde dodji, ne mozemo bez tebe!
 
MilicaN:
Dragi nas Sizife,
Nedostajes nam jako. Vrati se..
Malo smo se svadjali.. secas se .. ali to onako, prijateljski.
Svi jedva cekamo da nam se pridruzis. Ja kazem u svoje ime ali i drugi to misle. Evo, svaki dan neka te neko zove ...da odrzavamo poziv na top listi tema.
Secas se, Milica ti je napravila celu pricicu o Bogu i Deda Mrazu.. A ti nisi ni odgovorio. Hajde dodji, ne mozemo bez tebe!
Daaaaaa.
:lol: :lol: :lol:
 
Komshinica:
MilicaN:
Dragi nas Sizife,
Nedostajes nam jako. Vrati se..
Malo smo se svadjali.. secas se .. ali to onako, prijateljski.
Svi jedva cekamo da nam se pridruzis. Ja kazem u svoje ime ali i drugi to misle. Evo, svaki dan neka te neko zove ...da odrzavamo poziv na top listi tema.
Secas se, Milica ti je napravila celu pricicu o Bogu i Deda Mrazu.. A ti nisi ni odgovorio. Hajde dodji, ne mozemo bez tebe!
Daaaaaa.
:lol: :lol: :lol:

VRATICE SE covek, trazi kamen. Cim ga nadje eto ga ponovo. Bile kise, kamen se otkotrljao i sad covek ne moze da nadje drugi... Ili to bese Arhimed?Ili Njutan( sto rekao moj profesor fizike iz srednje skole). Znam da su svi nesto kotrljali....E, a da nije Rolling stones... Ajd , bolje da spavam.... A ti Sizife, cim se ( sto rekli nasi uvazeni politicari:"Konsolidujes sa doticnim kamenom"..VRATI SE, STA DA TI KAZEM, ceo zenski"lobi" te zeljno ocekuje?!?!Ja sam "novija na forumu"... Sala. Pozdrav Sizifu i devojakama i Rolling stonsima , a i drustvu iz coska. E sad stvarno ojdoh na spavanje. :wink: :wink:
 
Sizif.:
Pozdravljam sve koji me jos pamte. Nemam vise motivacije za ovaj forum. Previse je novopecenih pametnjakovica koji nista ne znaju. Ali nema veze pusti cu ih da se malo izive. Jos jednom svima sve najbolje. :wink:
Postovani, nasam se da te moja sala nije iznervirala i naljutila...Samo sala u ovim grubim vremenima -ne moze da smeta. Ako jeste , izvini jos jednom.Odluka je tvoja, a ja mislim da tim kako to kaezs "pametnjakovicima" ne trebamo svojim odustajenjem napraviti prostor za manipulaciju...Sve u svemu, ljudi koji vole tebe i tvoje postove ih zasluzuju... Pozdrav od nekog ko se ne razume u citate, ali se razume u ljude i zna da procita i izmedju redova. :wink: :wink:
 
tsetsa:
Sizif.:
Pozdravljam sve koji me jos pamte. Nemam vise motivacije za ovaj forum. Previse je novopecenih pametnjakovica koji nista ne znaju. Ali nema veze pusti cu ih da se malo izive. Jos jednom svima sve najbolje. :wink:
Postovani, nasam se da te moja sala nije iznervirala i naljutila...Samo sala u ovim grubim vremenima -ne moze da smeta. Ako jeste , izvini jos jednom.Odluka je tvoja, a ja mislim da tim kako to kaezs "pametnjakovicima" ne trebamo svojim odustajenjem napraviti prostor za manipulaciju...Sve u svemu, ljudi koji vole tebe i tvoje postove ih zasluzuju... Pozdrav od nekog ko se ne razume u citate, ali se razume u ljude i zna da procita i izmedju redova. :wink: :wink:

Ok sve je pod kontrolom. Nisam mislio na tebe niti na nekog konkretno. Malo je diskusija sada vise filozofska a ne naucna i to je razlog zasto me nije bilo dugo. Vise bih voleo da se oslanjamo na dokaze koje mozemo da razumemo sa ljudskog-logicnog aspekta. Jos jednom pozdravljam sve. 8)
 
Sizif.:
Pozdravljam sve koji me jos pamte. Nemam vise motivacije za ovaj forum. Previse je novopecenih pametnjakovica koji nista ne znaju. Ali nema veze pusti cu ih da se malo izive. Jos jednom svima sve najbolje. :wink:

:cry: Ја сам тако и мислила...на жалост...драги Сизифе, све најбоље. Понекад...можда...еех
:cry: Каква је штета, каква је штета...Боже мој
Ево је и јутрашња новост...

Са љубављу силно грлим те.
То је била велика част за ме да упознати се са тобом.
 
freewill:
Sizif.:
Pozdravljam sve koji me jos pamte. Nemam vise motivacije za ovaj forum. Previse je novopecenih pametnjakovica koji nista ne znaju. Ali nema veze pusti cu ih da se malo izive. Jos jednom svima sve najbolje. :wink:

:idea: Sada si poceo/la da se predstavljas i kao "Sizif"
Veruj mi los si plagijat :!:
p.s. nismo daltonisti 8)

...драги Ватсон, је'л стога Сизиф је "члан" и није "гост"...можда... :wink:
Али све једно да би Сизи знао да ми волемо га овако :D.
 
Anonymous:
tsetsa:
Sizif.:
Pozdravljam sve koji me jos pamte. Nemam vise motivacije za ovaj forum. Previse je novopecenih pametnjakovica koji nista ne znaju. Ali nema veze pusti cu ih da se malo izive. Jos jednom svima sve najbolje. :wink:
Postovani, nasam se da te moja sala nije iznervirala i naljutila...Samo sala u ovim grubim vremenima -ne moze da smeta. Ako jeste , izvini jos jednom.Odluka je tvoja, a ja mislim da tim kako to kaezs "pametnjakovicima" ne trebamo svojim odustajenjem napraviti prostor za manipulaciju...Sve u svemu, ljudi koji vole tebe i tvoje postove ih zasluzuju... Pozdrav od nekog ko se ne razume u citate, ali se razume u ljude i zna da procita i izmedju redova. :wink: :wink:

Ok sve je pod kontrolom. Nisam mislio na tebe niti na nekog konkretno. Malo je diskusija sada vise filozofska a ne naucna i to je razlog zasto me nije bilo dugo. Vise bih voleo da se oslanjamo na dokaze koje mozemo da razumemo sa ljudskog-logicnog aspekta. Jos jednom pozdravljam sve. 8)
Ovako ne govori Sizif. Dosta smo se on i ja sporili, ali ovo nisu njegove reči. Ne vredi, ne može niko da isplagira ono što je Bog stvorio, znaš.
 
Алjона:
freewill:
Sizif.:
Pozdravljam sve koji me jos pamte. Nemam vise motivacije za ovaj forum. Previse je novopecenih pametnjakovica koji nista ne znaju. Ali nema veze pusti cu ih da se malo izive. Jos jednom svima sve najbolje. :wink:

:idea: Sada si poceo/la da se predstavljas i kao "Sizif"
Veruj mi los si plagijat :!:
p.s. nismo daltonisti 8)

...драги Ватсон, је'л стога Сизиф је "члан" и није "гост"...можда... :wink:
Али све једно да би Сизи знао да ми волемо га овако :D.

:idea: Sizif, Zen-Zen, Kastor i ostali mudraci nanseg foruma, ma koliko oprecno mislili od nas i u misljenju se razlikovali, pripadnici su one stare plemenite druzine koja ima bar toliko postovanja prema svojim sagovornicima da kada se ne prijave, na kraju lepo priznaju i kazu(iako ih za neznalice to nista ne kosta i naizgled im to nista ne znaci) da su zaboravili da se prijave :!: 8)
pOzDrAv za njih :!: :wink: :wink: :wink:
 
Па добро...мислим, да би ми не питали да "писао је ли он или не" треба да би СВИ стари соговорници били као ЧЛАНОВИ ФОРУМА!
Шта мислите?
Ко још није члан Форума па онда ајде...сигурна сам да ово ће бити веома добро и користно за дифинисање "ко је ко".

Искрено, смета ме да имамо "Гост1", "ГостХ" (је'л можда затим ће бити "ГостY" и "ГостZ")... у Сестре постоје много "сестара" и т.д. Мислим, то није добро...Ја већ не знам, на пример, ко је Гост (?) стога један пише једне реће, а други :arrow: понекад сасвим други.

Поздрав!
 
Алjона:
Па добро...мислим, да би ми не питали да "писао је ли он или не" треба да би СВИ стари соговорници били као ЧЛАНОВИ ФОРУМА!
Шта мислите?
Ко још није члан Форума па онда ајде...сигурна сам да ово ће бити веома добро и користно за дифинисање "ко је ко".

Поздрав!
Evo i sada sam probala da se registrujem. Jednostravno moju sifru prepoznaje kao tudju, a ne dozvoljava mi da se sa iste email adrese preregistruje. POmozite mi - samo polako i sa detaljima. :wink: :wink:
 
A, ne - Sizif joste zivi, sto bi rekli Hej-Sloveni.

:-)

Vec sam odgovorio Milici, poceo sam (poprilicno) intenzivno da radim od septembra, tako da bas i nisam imao vremena da pisem. Cak i sada, subota uvece, ja se javljam sa posla, dok sav normalan svet uziva u svojim kucama pokraj svojih televizora, sporeta i voljenih osoba.

Nedostaje mi malo zdrave diskusije, samo ne znam odakle da pocnem - od crkve, malih sekti, velikih sekti (tzv. religija), masovnog sporta (modernih gladijatora) ili amerikanaca... sta prvo kritikovati?
 
Komshinica:
Christadelphian:
Pa...
naprimer...
da pocnemo od....
Darwina!!!
Da li trpi neke kritike?
:lol: :wink:
Izvinjavam se na kratkoći, toliko znam o Darwinu. :wink:
Šala, naravno (moram da naglasim, mnogo bilo svašta ovih dana ovde).
Christadelphiane, gde si biiiooo?
Sizife, pozdravljam te.
Pozdrav
evo me
biiiooo malo na pauzi
 

Back
Top