Situacija...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Struja:
u to ime hebe mozemo zajedno sa marlonom da se nosimo u tri lepe odavde, zar ne? lol verujem da bi bilo jos pristalica. kad ce te najavljene knjige za ime sveta? prestala sam da im se radujem. kuk, plach, cvil, cmizdr i td.meni j ultra dosadno. ja cu se osusiti.ovo pricam sebi. to tebe naravno ne zanima.

Ma ja sam vec davno otisao u cetiri lepe na onoj Politici. Ovo ovde je pesma. :lol:
 
hahah kakav covek.jbg sto se davalo davalo se, nema vise! sad sam fin svet. e a gde ti je ta posta do koje ides?
hocu da chatujem, moram, ne umem drugacije, ovako polupismena. nema tu neke filozofije kod mene. jao sta ja sad pricam? koji je meni, ah a koji mi nije!
da ona je kriva, ova tear, ja sam htela da ti posaljem sve podatke i jmbg cak, da sigurno stigne.
a kad dobijem knjige onda cu da ih stavim na sisice i da duboko i isprekidano disem. to ce biti bas kul.
 
izvini gazdarice ali ovde je tako dosadno da cu da se osusim ko pustinjski cvet. ili nesto slicno.bas tebe briga znam, ali imaj milosti, pusti nas malo, o svemocna, o gazdarice nasih postova o! e banovace me hahahah
 
Dosadno, kazes? Pa, napravite da vam bude zanimljivo, ali bez chata... Ne mogu ja to da uradim umjesto vas... Ja sam moderator, a ne animator... :roll:
Btw. sreca vasa da mi je net uzasno usporio... U suprotnom, postovi bi bili obrisani jedan po jedan... Sve sa ovim mojim...
 
OneMoment:
....i sada u citavoj ovoj prici ja imam da kazem nesto i za njega i za nju....on stvarno jeste sa prenaduvanim egom...i posmatrajuci kako se ponasa imam utisak da je spusta na sve moguce nacine jer je ona jaka na nekim drugim stvarima,koje kada bi dosle do izrazaja ugrozile bi njegovu dominaciju....

Ajd mozda sam danas opaljen posred glave, al objasni na kojim drugim stvarima je jaka, kad voli samo parfeme? Ima puno morona koji misle da su jaki dok ne dune malo jaci vetar pa onda pocnu da prosipaju bisere zbog kojih vredi biti na ovom Forumu. A da je Nev u pravu ...jeste...smor na kub.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top