Sindrom slomnjenog srca

LastGentleman

Primećen član
Poruka
905
Ljubavna patnja izaziva neuroloske reakcije u mozgu kao i fizicke bolove. Da bih se osoba mogla ponovo da se zaljubi mora prvo da se razveze od osobe koje vise nema (tj da je preboli) i da preuredi svoj unutrasnjii svet.
Nije prazna prica, srce zaista moze da se slomi od tuge. To vise ne tvrde samo pesnici, vec i lekari, a uzrok mogu da budu razvod i raskid u vecini slucajeva.Tako da raskid nije bezazlen kao sto se tvrdi narocito za emotivne osobe. :sad2:

Ljubavna patnja izaziva neuroloske reakcije u mozgu kao i fizicke bolove. Da bih se osoba mogla ponovo da se zaljubi mora prvo da se razveze od osobe koje vise nema (tj da je preboli) i da preuredi svoj unutrasnjii svet.
Nije prazna prica, srce zaista moze da se slomi od tuge. To vise ne tvrde samo pesnici, vec i lekari, a uzrok mogu da budu razvod i raskid u vecini slucajeva.Tako da raskid nije bezazlen kao sto se tvrdi narocito za emotivne osobe. :sad2:

jel ovo neka konstatacija ili postoji pitanje? i jeste da nisam ovde išla u školu ali čak i ja znam da nikako ne može da bude slomnjeno :confused:

Pa to nista nije cudno, niko i nije rekao da je razlaz lak.

Ja sam jednom tesko patio 4 dana, skoro sam umro. I ne bi da mi se to ponovi.

ontopick...eto leka za slomljeno srce...izzivite svoje destruktivne fantazije na beloj tehnici :lol:

Eeeee druze da je bila bela tehnika... Mene je to daleko skuplje kostalo :sad2: ja recimo svaki dan se izivljavam na beloj tehnici i to nekontrolisano. Stanem iznad wece solje i kad se mahinalno okrenem u stranu onda dobijem zamajac i polomim plocice na jednoj strani zida. I to kad nisam neurozan pa ti sad vidi :sad2:

Back