Sindikat OUR Forum Krstarica

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 248950

Buduća legenda
Poruka
31.235
Da li je krsti potrebno sindikalno udruzivanje i organizovanje unutar administracije?
Naravno, to ne moze da bude sindikat u smislu Zakona o radu jer moderatori nisu zaposleni, ali da li je neki oblik udruzivanja u cilju zastite prava potreban?
Sta vi mislite?


P.S. Ne ubijajte glasnika 🥰 Hvaljen Isus 🙏
 
Moderatora, ali htela sam odgovor ne samo od moderacije nego i od korisnika, jer ce mozda i oni jednog dana biti moderatori, ali ne znam ni da li je temi mesto ovde...
Proces odabira moderatora je u diskreciji administracije krstarice a po interno ustanovljenim kriterijumima. Ukoliko se članu ukaže poverenje da postane moderator a član uvidi da mu uslovi ne odgovaraju, može tražiti i dobitri razrešenje sa te pozicije.
 
Proces odabira moderatora je u diskreciji administracije krstarice a po interno ustanovljenim kriterijumima. Ukoliko se članu ukaže poverenje da postane moderator a član uvidi da mu uslovi ne odgovaraju, može tražite i dobitri razrešenje sa te pozicije.
Dakle, ti mislis, kao moderator, da nema potrebe za "sindikatom"?
 
Proces odabira moderatora je u diskreciji administracije krstarice a po interno ustanovljenim kriterijumima. Ukoliko se članu ukaže poverenje da postane moderator a član uvidi da mu uslovi ne odgovaraju, može tražiti i dobitri razrešenje sa te pozicije.

Процес одабира радника је у дискрецији послодавца, а по интерно установљеним критеријумима.

Уколико се раднику укаже поверење и послодавац га запосли, а радник постане запослени, а послодавац увиди да му радник не одгоава, запослени лети са посла.

Шта ће запосленима синдикати?

Или им требају?

Онда требају синдикати и радницима на Крстарици.
 
ne da nema potrebe nego je i sam koncept potpuno pogrešan i neizvodiv.

Замисли да запосленик у Идеи каже:"Не да нема потребе да се синдикално организујемо, него је и сам концепт погрешан и неизводљив"

је л' да да глупо звучи?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top