Silovao maloletnicu u školskom dvorištu

MMMD

Zainteresovan član
Poruka
296
Žrtva A. G. (16) je iz Beograda došla kod babe i dede u selo Jošanicu da provede raspust ..... Pretio bombama - D. A. (20) je devojci sve vreme pretio da će je ubiti, a na kuću njenih dede i babe baciti bombu

http://www.***************/hronika/-silovao-maloletnicu-u-skolskom-dvoristu---16-08
 
Mislim bedak je cela prica sa zlostavljanjem i sve to , ali mi ne pije vodu bas to otimanje i chat pauza u sred bezanja od manijaka i to :D Aj da izasla da pozove miliciju :D Al chat partija sa drugaricom u sred guzve mi lici na los horor film niskobudzetni :D

Te curice jure tako te majmune i onda im kriv pistolj kad ih iscimaju ... Gledaju one pink emisije i slusaju turbo folk gde one pevaljke kuravle idu sa onim mafijasima i lome im srce i onda jure tako te majmune i misle to nesto ...

Znam za ovake slucajeve gde pricaju jedno a desilo se sasvim drugo ... Mada niko ne treba da bude zlostavljan i maltretiran ali kad ides mecki na rupu ... je*ga
 
Mislim bedak je cela prica sa zlostavljanjem i sve to , ali mi ne pije vodu bas to otimanje i chat pauza u sred bezanja od manijaka i to :D Aj da izasla da pozove miliciju :D Al chat partija sa drugaricom u sred guzve mi lici na los horor film niskobudzetni :D

Te curice jure tako te majmune i onda im kriv pistolj kad ih iscimaju ... Gledaju one pink emisije i slusaju turbo folk gde one pevaljke kuravle idu sa onim mafijasima i lome im srce i onda jure tako te majmune i misle to nesto ...

Znam za ovake slucajeve gde pricaju jedno a desilo se sasvim drugo ... Mada niko ne treba da bude zlostavljan i maltretiran ali kad ides mecki na rupu ... je*ga
...najverovatnije...Pink ispiruje mozak danasnjoj mladoj generaciji,zato ga preporucujem u sto manjem gledanju:neutral:
 
kazem ni ona nije cvecka,ali barem sluzi kao primer tolerancije i razumevanja

Znači ne smetata ti njen kič i dekadencija, kao ni krađa ideja, a zašto... zato što podržava osobe sa određenom devijacijom? Gde je granica za tako nešto, podržavaju vas i anarhisti, a vama ne smeta da šetate zajedno iako bi oni da ruše državu, ne smetaju vam ni pedofili, pa i oni šetaju sa vama... gde je granica razuma i morala kod tebe?
 
Znači ne smetata ti njen kič i dekadencija, kao ni krađa ideja, a zašto... zato što podržava osobe sa određenom devijacijom? Gde je granica za tako nešto, podržavaju vas i anarhisti, a vama ne smeta da šetate zajedno iako bi oni da ruše državu, ne smetaju vam ni pedofili, pa i oni šetaju sa vama... gde je granica razuma i morala kod tebe?

imam ja svoje granice....to sto imitira Lady gagu mi nimalo ne smeta....odakle ti to da pedofili setaju sa nama:evil:
 
Meni je fascinantna cinjenica da uvek napisu samo inicijale takvih kretena. Mora zakon da se promeni, pa lepo napisu puno ime i prezime, adresu i onda lepo rodbina, prijatelji da se sakupe i rese problem kada policija nece..

Trebaju da budu registrovani, kao u mnogim zapadnim držvama, pa kad se negde dosele, prvo da se obavesti lokalna zajednica ko im je u komšiluku. A da se uhapšenima objavi fotografija u svim medijima.
 

Back
Top