Silikonski u****ivac?

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
Aleksej_BASO:
Trebalo je dosta vremena da na reklami provalim da se radi o "silikonskom UDEBLJIVACU". :shock:

Tako se zove proizvod. :idea:

Videste li to??? Ima reklama na TV mada i ja sam video samo jednom, ali ajde ja ne gledam TV.

Znaci kao kondom ali mnooogo deblje.... I ima neke silne dzombice na sebi. I pretpostavljate cemu sluzi :):) Da se natakne na muski polno organ i tako stimulise zenu iznutra.... :roll:


Hahaha jeste li videli ovo i sta mislite o tome???
:-? :|

Meni je malo debilno tim pre sto muskarac i preko kondoma slabije oseti macu a kamo li preko ovoga sto je debelo skoro 1cm pa makar je od silikona.....

Pa to je da bi tvoja partnerka uzivala. Probaj. Ja probao sa jednom i nije izdrzala ni 5 min, odmah je svrsila, a to svrsavanje je trajalo.... :)

Stimulisanje unutrasnjosti vagine moze za zenu da bude veoma uzbudjujuce. Mozda pogodis i G tacku. ;)
 
Copy_Cat:
nikako da provalim naslov teme???? silikonski sta?? sta znace one zvezdice??


UDEBLJIVAC!


Enfroz2891.:
Ja neshto tipujem da umesto zvezdica treba da stoje slova: p,i,z,d....i to upravo tim redosledom.
Neka me BASO isparavi ako greshim.


To je da bih vam docarao da ja uopste nisam od pocetka ukapirao o cemu se radi....

Nikako ih nisam razumeo...


FrojdSigmund:
Pa to je da bi tvoja partnerka uzivala. Probaj. Ja probao sa jednom i nije izdrzala ni 5 min, odmah je svrsila, a to svrsavanje je trajalo.... :)

Stimulisanje unutrasnjosti vagine moze za zenu da bude veoma uzbudjujuce. Mozda pogodis i G tacku. ;)


Meni se to desava i bez toga ako cemo iskreno.

A i pogaddjanje G tackice... :)
 

Back
Top