SHUPLJA ZEMLJA

Sta mislite,kakva je Zemlja "iznutra" ?

  • Mislim da je popunjena.

  • Mislim da je Shuplja.

  • Nisam siguran...


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne, ne...necu da me ZA pogresno shvati... ipak, ako ja u nesto ne verujem, a opet me fascinira teorija, zasto ne bih uneo malo vedrine, shale u temu? Mislim da nikog time ne vredjam, odrzavam temu zanimljivom, ne nipodastavajuci linearnost i koncept iste?

Mislim, sta je tu lose, malo humora i zezanja u ova sumorna vremena?
Pa ljudi moji, forum i treba da sluzi za to, za opustanje.

Za ozbiljne diskusije postoje specijalizovani forumi, zar ne?

Sad, da li su babine bajke istinite ili ne, (ono o smrdljivim carapama u rupi) ne bi znao reci, ali obecavam da ako mi se ponovo njen duh javi, saznacu. Hocu, sigurno.

@Bako
Ako si negde gore (ili dole) konektovana, molio bih te da nam napises vise jel to istina sto si mi pricala kao malom, ili si to lupetala, onako umesto crvenkapice i ivice i marice....
 
Dakle, šuplja je! To je definitivno moje mišljenje.
A ima i dalje. Verujem da je ta šupljina popunjena. Čime? Pa raznim slojevima koji se već u zemlji nalaze, pa ondaK magma, pa ondak... eeeee, pa ni ja, ma kako teško bilo poverovati, ne znam sve!!!! :D:D:D

Ko bre nije skroman, aaaaa? :p
 
Dakle, šuplja je! To je definitivno moje mišljenje.
A ima i dalje. Verujem da je ta šupljina popunjena. Čime? Pa raznim slojevima koji se već u zemlji nalaze, pa ondaK magma, pa ondak... eeeee, pa ni ja, ma kako teško bilo poverovati, ne znam sve!!!! :D:D:D

Ko bre nije skroman, aaaaa? :p

Znaci tvoje strucno misljenje je da je Zemlja shuplja iznutra,popunjena slojevima magme,blabla...? :confused::eek::lol: :)
 
Aaaaa, neeeee.
Nije stručno, nikako. Lepo rekoh - verujem da je ta šupljina popunjena... i td. To je, crazy loodi vučko, moje lično & personalno mišljenje, uverenje i verovanje.
Sve amaterski, ništa stručno.
A ni mi, amaterski mislioci, ne znamo sve.... :whistling:
 
Aaaaa, neeeee.
Nije stručno, nikako. Lepo rekoh - verujem da je ta šupljina popunjena... i td. To je, crazy loodi vučko, moje lično & personalno mišljenje, uverenje i verovanje.
Sve amaterski, ništa stručno.
A ni mi, amaterski mislioci, ne znamo sve.... :whistling:


Pa da,to sam mislio tvoje strucno ametersko uverenje misljenja shuplje Zemlje. :)
 
Anex:
To je moje strucno ametersko uverenje misljenja shuplje Zemlje, ali sa popunjenom šupljinom. Samo me malko kolje ono - popunjena šupljina. Mislim, ako je popunjeno nije prazno, jel... a onda da li vredi hipoteza da je šuplje?
Šuplje, a popunjeno... e svega ima na brdovitom Balkanu...
Obaraj hipote(nu)zu, mozgam ponovo :p
 
Ја кажем да је овако :per:

Oxygene_album_cover.jpg
 
Shuplja je,al je popunjena vazduhom!!!

Ček bre malko , Vučko. Govorimo o planeti Zemlji, a ne o mojoj glavi, znaš :rtfm:Ustvari, ni ona nije skroz šuplja, ima žica što drži uši da ne otpadnu :cool:

Lepo ti kažem, read mu lips, šuplja je, ali je šupljina popunjena, kontaš??? Popunjena slojevima zemlje, pa glina, pa ... nemam ni ja pojma čega tu sve ima, pa ondak usijano jezgro ( tako nekako, a možda i nije )
E, a sad obaram tu radnu teoriju, tzv. hipote(nu)zu. Će se javim kad smislim novu. Ok? :cool:
 
Ček bre malko , Vučko. Govorimo o planeti Zemlji, a ne o mojoj glavi, znaš :rtfm:Ustvari, ni ona nije skroz šuplja, ima žica što drži uši da ne otpadnu :cool:

Lepo ti kažem, read mu lips, šuplja je, ali je šupljina popunjena, kontaš??? Popunjena slojevima zemlje, pa glina, pa ... nemam ni ja pojma čega tu sve ima, pa ondak usijano jezgro ( tako nekako, a možda i nije )
E, a sad obaram tu radnu teoriju, tzv. hipote(nu)zu. Će se javim kad smislim novu. Ok? :cool:


Ok,ok,kontam,kontam.......ali ipak,to moze biti slucaj,ovaj o kome govorim!

Moze ona biti shuplja,al istovremeno popunjena vizuelno nevidljivim materijama covekovom oku,i tako postici status "Shuplja Zemlja". :)

Moze tu biti svasta upitanju...kosmicki flux,bioenergija,gravito-magnetno polje,antimaterijalni oksidzen dehidritator,oskimoroni ili je ipak popunjena sasvim regularnim zivotodavajucim vazduhom...

misterija se nastavlja... :think:
 
ha, sad mi pade na pamet onaj marsovac iz crtaća i njegov.... kako ono beše...transdimenzioni svemirski modulator, ili tako nekako :zcepanje:
E, dok ne usavršimo takvu spravu, nećemo rešiti misteriju to be shuplja, or not to be shuplja. :whistling:
 
Aaaa znam,znam nasta mislis....hteo je da rasturi Zemlju tim sokocalom......al mu je Dusko Dugouhi,inace moj dalji rodjak,pokvario planove.....

Hmmm....veoma interesantno...

Mozda se taj Transplantacioni Svemirski Degenator,ili sta li je vec,mozda se bas on krije u Zemljinoj shupljini......hmmm.....

Marvin D Marshn,ga je tu sakrio do njegovog povratka......a posto ga je maskirao kamonetingom,postao je nevidljiv.... wow,covece,pa taj transomodugenestalijevec je stvar koja manipulise kosmosom i pravi gravitaciju na Zemlji!:eek:

Hmmm.....du ju konkr,dr atakualpa?
 
Sve si bliži i bliži svetoj istini, o loodi vooče :klap:

Samo nastavi tako, i za xxxyyy godina istina će ti se sama pokazati :cool:
Na dobrom si putu, samo napred...

... i dobro pazi gde ćeš da skreneš kod Albukerkija!!!

Usput, pozdravi daljeg rodjaka, Duška Dugouška, i pitaj ga zašto se ne pojavljuje na televizoru u zadnje vreme. Da li mu je dosadila slava, ili šta? :)
 
Tu shupljinu od stena, magme itd je u jednom momentu rastochio kiselkasti smrad izgubljenih carapa iz ves mashine.
Tako, da smo zaista u jednom momentu imali shuplju zemlju...sve dok se nije popunila novopristiglim carapama...
 
Sve si bliži i bliži svetoj istini, o loodi vooče :klap:

Samo nastavi tako, i za xxxyyy godina istina će ti se sama pokazati :cool:
Na dobrom si putu, samo napred...

... i dobro pazi gde ćeš da skreneš kod Albukerkija!!!

Usput, pozdravi daljeg rodjaka, Duška Dugouška, i pitaj ga zašto se ne pojavljuje na televizoru u zadnje vreme. Da li mu je dosadila slava, ili šta? :)

Ima ga on ima......pojavljuje se povremeno na Avali I Belamiu,al posto je Belami Nishki program,ne verujem da ces ga videti. :mrgreen::(
sem naravno ako ne zivis u Nishu. :)
Cesto on dolazi ovde.....i to samo zbog mene,ja sam mu omiljeni rodjak! :D

----

Zaklinjem se ovde sada,svecano pred svima,da necu prestati,odustati ni posustati dok jednog dana,daleko u buducnosti,ne otkrijem svoju sudbinu i dam odgovor na pitanje.....sta se krije to u Zemljinoj shupljini mracnoj sto nas sada ovde muci?

Pored filozofa,ja sam i pesnik-pisac nedovrsenih prica. :mrgreen:

Za prvi primerak moje nedovrsene knjige,javite se na pp....cena po dogovoru,ne manja od 100evra.:mrgreen: ipak je to unikat,mislim.:)
 
Tu shupljinu od stena, magme itd je u jednom momentu rastochio kiselkasti smrad izgubljenih carapa iz ves mashine.
Tako, da smo zaista u jednom momentu imali shuplju zemlju...sve dok se nije popunila novopristiglim carapama...

To nije istina!!!

Istina je ustvari da se unutra kriju antimaterijalni oksidzen dehidritator i Marvinov stalijevec!

i oni zajedno prave gravitaciju na Zemlji,i komoodiraju njenu atmosferu. :)

zato je Zemlja jedina planeta sa zivotom na njoj. :)
 
Kolega,ja vas nemogu da shvatim!

Pa zar vi stvarno mislite da kinezi prave tolike carape!? Pa zar oni,koji su uceni da trebaju hodati bosi!?

Zalim kolega,ali nemogu poverovati u ovako nesto...nene :ljutko:
 
Idite kolega,slobodno....ali vas uveravam da vam je ta expedicija uzaludna,i da cete se vratiti praznih ruku i smrznutih stopala...

Mada,ipak,pre polaska vam savetujem da se pomolite Svemocnom Oziju,da vam da blagoslov kako bi ste mozda nesto i nasli.... :)

:worth:
 
nemoj da mi je neko slucajno spomenuo reptile i kako su nas oni napravili,pa onda pobegli tamo dole!!! xD
Zanimljivo otvoris temu o teoriji koju si cuo od nas i onda nam zabranjujes da se slobodno izrazavamo. Nisu nas reptili stvorili nego su ih nasi preci atlantidjani porazili i porusili njihov kontinent pa su zato otisli dole. Ako vec ismevas onda bar ne pricaj napamet.

Tema je prilicno bezveze zato sto smo vec raspravljali o supljoj Zemlji na ovoj temi, a ti autore ove teme to vrlo dobro znas http://forum.krstarica.com/threads/332943 i nikom ne pada napamet da opet iznosi argumente koji su vec iznoseni. Sto znaci da je ova tema otvorena da bi ismevali tezu koja se autoru ne svidja a nema argumente da je obori.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top