Shta mrzite...

ne volim (mrzim)da cujem musicu u sobi
ne volim macke, sve bi ih lansirala na mesec
ne volim mokre noge
ne volim halapljivce
ne volim da cujem kapljanje cesme
ne volim maripan
ne volim suvo grozdje
ne volim dosadu
ne volim reklame u inboxu...
....toliko jos toga...:)
 
naturaly:
LPhoklica:
ah, ne voliš mačke, ovo je neoprostivo!
((:
Ja IH VOLIM...BOZANSKA STVORENJA ALI
NE VOLIM STO SE LINJAJU!!!! :wink:
jbg, ne volim ih...a mozda su to neke traume iz detinjstva, uvek se setim one sijamske macke iz maze i lunje, grozzzna je :)
u svakom slucaju, sve macke koje "poznajem" nalaze se u kontejneru ispred moje zgrade, jedino sto znaju jeste da mjaucu i se linjaju. uostalom ona stara je poznata : pusti macku u kucu , tamo gde legne, od tog mesta treba da se sklanjas ili barem da ne spavas u tom uglu. mislim da ovo nije slucajno receno. ali ne sekiraj se, nadzivece one nas, imaju 9 zivota :) pozzz :twisted:
 
Znam zašto ti kažem, to je praznoverje. Isto kao ono za crne mačke.
Znam, jer sam ih imala kada znam za sebe, posmatrala sam šta vole i kako se ponašaju.
Sve mačke traže toplo, mirno i tiho mesto gde će da spavaju. Kad pustim glasnu muziku, one odu, kada je hladno, one traže radijator ili grejalicu.

Tešto da su tiha i topla mesta tako negativna.


______________________________
No, da se Lanfear ne ljuti.
Izvini zbog teme.
 
-Eva-:
LPhoklica:
sonrissa:
uostalom ona stara je poznata : pusti macku u kucu , tamo gde legne, od tog mesta treba da se sklanjas ili barem da ne spavas u tom uglu. mislim da ovo nije slucajno receno.
E, a ja baš ovde navela da je to glupost. Pogledaj zašto.
To je istina. Macka trazi mjesto na kome je najjaca negativna energija od podzemnih zracenja.

bravo eva!
 
Rastanke
Aljkavost
Lose vozace(Pančevce,taxiste i da...zene)
Duvanski dim
Politiku
Smarače
Rano ustajanje(ako nije zbog pecanja)
.........................................

Ovo je par stvari koje mi padaju napamet u prvom trenutku,mada ima toga dosta....nastavicu kad se setim.
 

Back
Top