Shogun...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
S vama dvojicom i još par vaših drugara mogu samo da se zezam.
Da vodim neki konstruktivan i konkretan dijalog nema pojma.
Sve se svodi na samoreklamiranje i nedorečeno svratište.
 
S vama dvojicom i još par vaših drugara mogu samo da se zezam.
Da vodim neki konstruktivan i konkretan dijalog nema pojma.
Sve se svodi na samoreklamiranje i nedorečeno svratište.


Prvo nauchi srpski Majmune...nepismeni...ovakav post mozhe da napishe samo polupismena budala...
pa onda vodi konstruktivne razgovore...
 
Lepo ti kažem da ti inteligencija nije jača strana a ti mi neveruješ.
Sad bi trebalo da se razuveruš.


Prochitaj shta si napisao, a onda divani o nechijoj Enteligenciji...koja je kod tebe na nivou Velje dvorske Lude...a one sluzhe da ne razmishljaju, nego da uveseljavaju narodne mase...jer majmune chuva Vuk Bojovic u ZOO:lol:
 
Evo računice:

1 trotinet = 1 metar

100 kilometara = 100 000 metara = 100 000 srs glasača:lol::lol::lol:

Nečitaš šta ti pišem.Lepo piše stotinama kilometara i ti se kao baviš i matematikom.Pa na jedan metrar bar troje staje.
E tako Dinkić isto uzima reket kad "privatizuje" preduzeća.Moram ti priznati da si dobro savladao taj njegov tip matematike.
 
Prochitaj shta si napisao, a onda divani o nechijoj Enteligenciji...koja je kod tebe na nivou Velje dvorske Lude...a one sluzhe da ne razmishljaju, nego da uveseljavaju narodne mase...jer majmune chuva Vuk Bojovic u ZOO:lol:


A tebe je Vuk preko veze pustio napolje!!!!

A ja se još čudim ko su ova dvojica.Pa sad mi je sve jasno.
 
Nečitaš šta ti pišem.Lepo piše stotinama kilometara i ti se kao baviš i matematikom.Pa na jedan metrar bar troje staje.
E tako Dinkić isto uzima reket kad "privatizuje" preduzeća.Moram ti priznati da si dobro savladao taj njegov tip matematike.

Na 1 trotinet staje jedan srs glasač tako da je moja računica sasvim tačna a tebi je koliko vidim i sabiranje viša matematika 2:lol::lol::lol:
 
Ko i više miliona minibuseva.................


Ako je tvoj šef voljan da odreši svoju ličnu kesu pa da nas modernizuje ja nemam ništa protiv minibuseva.
Ali mu skreni pažnju da mu to mnogo neće pomoći.Moraće da odleži sve milijarde koje pokrade i da ih vrati onima kojima ih ote.
 
Ako je tvoj šef voljan da odreši svoju ličnu kesu pa da nas modernizuje ja nemam ništa protiv minibuseva.
Ali mu skreni pažnju da mu to mnogo neće pomoći.Moraće da odleži sve milijarde koje pokrade i da ih vrati onima kojima ih ote.

Koji šef i koje milijarde?Ajde lepo reci nemoj kao tvoj šef i podšef da bacate koske a onda na kraju ništa-tresla se gora rodio se miš.............:lol::lol::lol:
 
http://pomoc.krstarica.com/index.php?action=article&id=223&lang=sl
Šta je zabranjeno?

* prijavljivanje pod tuđim nadimkom
* korišćenje više različitih nadimaka
* postavljanje ilustracija koje nemaju veze sa temom diskusije
* otvaranje tema o drugim učesnicima Foruma
* otvaranje tema koje nisu u vezi sa određenim forumom
* otvaranje već otvorenih tema, jer će biti zaključane ili izbrisane
* objavljivanje privatne komunikacije, osim uz saglasnost svih strana koje učestvuju u prepisci
* ometanje normalnog rada Foruma

Pobogu dmauka, vi ste ovde od 2006 a imate puškice samo za deo opširnog gradiva?
Tema jeste besmislena i zato će biti zatvorena, medjutim nejasno je o kom odredjenom članu je reč jer je navedena samo diploma ali ne i nick, a što se ometanja rada foruma tiče tu vam prednjače ljubitelji one stranke koja bi da ćoškari ali nikako da bude u vlasti.
A po narodnoj koja lepo opisuje tu potrebu - znamo da pomenuta rabota ne mož' da se izvede u praksi...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top