Shogun...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 67981

Veoma poznat
Poruka
10.021
tj. Forumash sa UofT diplomom...
svrsheni student UofT...( univerzitet u Torontu ), koji je zbog nepravedne politike premeshten u Vlasotince...

Shta vi, Forumashi, mislite...da li neko sa diplomom Univerziteta, mozhe da ima takve mentalno retardirane ideje, krvnichkog karaktera...?

Molim procene ?
 
A što je on uopšte (ako je upšte i bio tamo) išao na studije na truli Zapad?!?

Truli zapad ? Ne znam ko je pisao takve izjave, ali vasim halucinacijama nikad kraja...LSD, LDP? koja 'no droga bese ? :P

...ili ste mozda ogorceni na Kanadu jer nije priznala nezavisno KiM ? :P ... *ebote, pa vi se siptari i na netu kotite k'o na Kosmetu :P lol
 
tj. Forumash sa UofT diplomom...
svrsheni student UofT...( univerzitet u Torontu ), koji je zbog nepravedne politike premeshten u Vlasotince...

Shta vi, Forumashi, mislite...da li neko sa diplomom Univerziteta, mozhe da ima takve mentalno retardirane ideje, krvnichkog karaktera...?

Molim procene ?

Poslednji put ažurirao/la El Muerte II : danas u 18:54. Razlog: hteo bih da promenim naziv teme

Pa ti sine ni temu nisi sposoban da postavis iz prve :D bistar i ostrouman mali, nema sta :P ae sada da te cujem, najbolji si kad zaurlas "kiiiikiriiiki...semeeenkeee" :P lol
 
Truli zapad ? Ne znam ko je pisao takve izjave, ali vasim halucinacijama nikad kraja...LSD, LDP? koja 'no droga bese ? :P

...ili ste mozda ogorceni na Kanadu jer nije priznala nezavisno KiM ? :P ... *ebote, pa vi se siptari i na netu kotite k'o na Kosmetu :P lol

Pa ti si koliko mi se čini rekao da si tamo otišao jer nisi mogao da odbiješ stipendiju zar ne?

Što nisi mogao da odbiješ?Zar ti nije važnija Srbija od novčanog blagostanja a Srbine?!?!?
 
http://pomoc.krstarica.com/index.php?action=article&id=223&lang=sl
Šta je zabranjeno?

* prijavljivanje pod tuđim nadimkom
* korišćenje više različitih nadimaka
* postavljanje ilustracija koje nemaju veze sa temom diskusije
* otvaranje tema o drugim učesnicima Foruma
* otvaranje tema koje nisu u vezi sa određenim forumom
* otvaranje već otvorenih tema, jer će biti zaključane ili izbrisane
* objavljivanje privatne komunikacije, osim uz saglasnost svih strana koje učestvuju u prepisci
* ometanje normalnog rada Foruma
 
Pa ti si koliko mi se čini rekao da si tamo otišao jer nisi mogao da odbiješ stipendiju zar ne?

Što nisi mogao da odbiješ?Zar ti nije važnija Srbija od novčanog blagostanja a Srbine?!?!?

*ebote pa zato sam i otisao, vidi samo kako sam se izborio da Kanada ne prizna "nezavisno KiM" ;) :P ni Wolf Jeremic mi nije ravan :D LMAO
 
Poslednji put ažurirao/la El Muerte II : danas u 18:54. Razlog: hteo bih da promenim naziv teme

Pa ti sine ni temu nisi sposoban da postavis iz prve :D bistar i ostrouman mali, nema sta :P ae sada da te cujem, najbolji si kad zaurlas "kiiiikiriiiki...semeeenkeee" :P lol


Ne...opet greshish Andjin San od Vlasotinci...
Neko, dobronameran me je posavetovao da, zbog eventualnog bana, promenim naziv teme...
ti znash kako zaurlavash dok su te tvoji shiptari Furunashi, lozhili...:lol:
 
Šta ti to znači?!?!?

Aaaa pa to je na šiptarskom je li?!?!?Pa onda šiptare mrš odavde na albanske forume:x:x

Necu da se vredjamo,ali nisam shiptar.A to mu dodje kao neki njihovi pozdravi,cuo sam na TV od Nenada Canka kada se pred izbore 03.02. u Novom Pazaru obratio tako publici.

U principu SHOGUN Vas je tako nazvao,a to sta znaci u prevodu ne znam.Pitaj Adema
 
http://pomoc.krstarica.com/index.php?action=article&id=223&lang=sl
Šta je zabranjeno?

* prijavljivanje pod tuđim nadimkom
* korišćenje više različitih nadimaka
* postavljanje ilustracija koje nemaju veze sa temom diskusije
* otvaranje tema o drugim učesnicima Foruma
* otvaranje tema koje nisu u vezi sa određenim forumom
* otvaranje već otvorenih tema, jer će biti zaključane ili izbrisane
* objavljivanje privatne komunikacije, osim uz saglasnost svih strana koje učestvuju u prepisci
* ometanje normalnog rada Foruma


А да ли ово важи за све чланове или само за неке ?:|
 
Necu da se vredjamo,ali nisam shiptar.A to mu dodje kao neki njihovi pozdravi,cuo sam na TV od Nenada Canka kada se pred izbore 03.02. u Novom Pazaru obratio tako publici.

U principu SHOGUN Vas je tako nazvao,a to sta znaci u prevodu ne znam.Pitaj Adema

Šta je sad?!?!?Pa koje ovde pominjao šiptarske reči i ko je na koga aludirao je li?!?!Ja takođe nisam šiptar ali si me ti prozivao zar ne?E brate ako je to tvoj način razgovora sa neistomišljenicima onda je to jadno.............
 
Šta je sad?!?!?Pa koje ovde pominjao šiptarske reči i ko je na koga aludirao je li?!?!Ja takođe nisam šiptar ali si me ti prozivao zar ne?E brate ako je to tvoj način razgovora sa neistomišljenicima onda je to jadno.............

Врх брате :roll:...који си ти комплексаш мајко мила...није теби лако као ни овоме постављачу ове небулозе, а за вашу информацију, тако неписмени никоме не требате, тако да вам је ово врх брате, ахахахахах:mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top