Sharp Objects (2018)

Pogledao sam prvu epizodu... Prvo sam se zbunio jer mi nista nije bilo jasno, a onda sam do kraja pohvatao konce... Vec znam ko je ubica ali nema veze, gledacu dalje... Kad se ukuca u google pretragu naziv serije odmah izlazi dole why .... kill? A i sama cinjenica da zrtve nisu silovane mi daje dodatnu potrvrdu...

PS. Prepoznao sam odmah Elizu Scanlen iz filma Little Women (2019)... Tamo je preslatka, a ovde jeziva sa svom tom prenaglasenom ljubaznoscu, vidi se da se pretvara i da nesto nije u redu...
 
Pogledao sam prvu epizodu... Prvo sam se zbunio jer mi nista nije bilo jasno, a onda sam do kraja pohvatao konce... Vec znam ko je ubica ali nema veze, gledacu dalje... Kad se ukuca u google pretragu naziv serije odmah izlazi dole why .... kill? A i sama cinjenica da zrtve nisu silovane mi daje dodatnu potrvrdu...

PS. Prepoznao sam odmah Elizu Scanlen iz filma Little Women (2019)... Tamo je preslatka, a ovde jeziva sa svom tom prenaglasenom ljubaznoscu, vidi se da se pretvara i da nesto nije u redu...
Pogledao bi da znam da je dobro, ali nekako mislim da ce biti usrano.

:(
 
Pogledao bi da znam da je dobro, ali nekako mislim da ce biti usrano.

:(

Svi su sjebani, od glavnog lika pa na dalje, sjebani i pijani, ali ne pijani ula-la veselimo se, nego onako utuceno i porazavajuce...
Serija je spora, a pritom zahteva da ispratis svaki detalj, jer je bitno za pricu... Probaj, pa sta bude, ja cu je def. odgledati do kraja.
 
Pogledao sam pola serije, ma preozbiljan kvalitet. Dokaz da dve cerke od iste lose majke, razlicito kanalisu nedostatak pravilnog vaspitanja... Jedna je za Lazu, samopovredjuje se, al je u sustini ispravna, dok druga... pa da ne otkrivam, ali je mnogo gora cak i od majke
 
Zavrsih seriju...

je zub koji je pronasla Kamil u kucici od prethodnih zrtava ili od Emine nove drugarice? To mi je jedino ostalo nejasno, mada mozda to i nije toliko bitno.. U svakom slucaju mala nastavlja tamo gde je stala sa mamom...

Prezadovoljan sam, bas mi se svidela serija..
Detektivska/novinarska istraga i pracenje dokaza, znakova, itd.. nisu pojeli pricu i sadrzaj, ovo uopste nije krimic, druge stvari su bitne.
Npr. ovaj detektiv Ricard uopste nije sam sebi svrha, niti se insistira na nekom njegovom radu na slucaju, covek ima drugaciju funkciju i smisao.

I da, Amy Adams izdominirala, nisam se zaljubio ko Momcilo, ali je maestralna..

PS. Da ne budem shvacen pogresno, Kamil je stigla do najbitnijih saznanja zahvaljujuci kopanju tog Ricarda, nego hocu da kazem da ne preovladjuje krimi zanr, mnogo vise je psiholoska drama. I maltene svaki detalj je na svom mestu, ma sjajno.
 

Back
Top