Quantcast

SHAMAN KING

Fallen Rebel

Početnik
Poruka
32
joj ljudi al' ja obozavam ovaj crtani!da li uopste ima na ovom forumu nekog ko voli shaman king?daje se na fox kids/jetix svaki dan u pola devet...mnogo,mnogo,mnogo,mnogo je zesci!
svesna sam da ce sad da se zavrsi ali nema veze i dalje se da raspravljati...joj kako je zik sladak(:rolleyes: znam da je crtani lik,ali nema veze)...
jojk jedva cekam veceras zadnja epizoda...

Piccolosan

Obećava
Poruka
53
SmallVille ne skreci sa teme!!!!! Gledam ja shamana, strava je crtani a omiljeni lik mi Zik i Len. 8-) :) ali ne gledoh poslednju epizodu bas kada su trebali da pobede Zika maler jedan.... glupa skola...............Ajde mi reci sta se dogodilo

ROBERT 4

Početnik
Poruka
21
Piccolosan:
SmallVille ne skreci sa teme!!!!! Gledam ja shamana, strava je crtani a omiljeni lik mi Zik i Len. 8-) :) ali ne gledoh poslednju epizodu bas kada su trebali da pobede Zika maler jedan.... glupa skola...............Ajde mi reci sta se dogodilo

ima li neko seriju sa sinhronizacijom na engleskom

^_^SwEeT_VaMpiRe^_^

Zainteresovan član
Poruka
410
joj ljudi al' ja obozavam ovaj crtani!da li uopste ima na ovom forumu nekog ko voli shaman king?daje se na fox kids/jetix svaki dan u pola devet...mnogo,mnogo,mnogo,mnogo je zesci!
svesna sam da ce sad da se zavrsi ali nema veze i dalje se da raspravljati...joj kako je zik sladak(:rolleyes: znam da je crtani lik,ali nema veze)...
jojk jedva cekam veceras zadnja epizoda...
Zik@:

:heart::heart::heart:!!!

Real Smoky

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.173
pa sta da napisem,evo ja ga obozavam,iako imam trinaest godina,ja se idalje zajebavam,i pravim da sam shaman i da se borim protiv drugih shamana,cudovista,monstruma,demona,duhova..........
jel moze tako,ja ga obozavam,ali necu zbog toga da pisem trideset strana.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.