sexy ves - mi vs. nasa mama... nespojivo.

yebote.... :shock: pa ja sam i sa tatom isla u shopping.... :roll: :oops:
a ne kapiram cega se stidite???? :shock:
pa nece roditelji od tebe traziti izadjes u tangama da oni vide kako ti stoji..... svasta! a ja sam sa tatom kupovala bruseve.... sva sreca pa smo oboje stidni.... :-D yebote.... pa ja brus u zivotu ne bih videla da sam se tako krila.... e a odakle vama pare za taj ves, ako roditelji ne znaju??? :shock:
 
livija:
yebote.... :shock: pa ja sam i sa tatom isla u shopping.... :roll: :oops:
a ne kapiram cega se stidite???? :shock:
pa nece roditelji od tebe traziti izadjes u tangama da oni vide kako ti stoji..... svasta! a ja sam sa tatom kupovala bruseve.... sva sreca pa smo oboje stidni.... :-D yebote.... pa ja brus u zivotu ne bih videla da sam se tako krila.... e a odakle vama pare za taj ves, ako roditelji ne znaju??? :shock:
Pa, u redu je za OBICAN ves! I tange su u redu i sareno je u redu, ali cipka i te stvarcice, kada je fora u tome da se ves gleda SAM ZA SEBE, i kada mu je jasno koja mu je funkcija :D

A ja imam moju stipendiju, i rekla sam sebi "Olga, neces jesti, ako zatreba! :P". Celu sam spiskala na ves. I necu nikad vise :( ;)
 
livija:
yebote.... :shock: pa ja sam i sa tatom isla u shopping.... :roll: :oops:
a ne kapiram cega se stidite???? :shock:
pa nece roditelji od tebe traziti izadjes u tangama da oni vide kako ti stoji..... svasta! a ja sam sa tatom kupovala bruseve.... sva sreca pa smo oboje stidni.... :-D yebote.... pa ja brus u zivotu ne bih videla da sam se tako krila.... e a odakle vama pare za taj ves, ako roditelji ne znaju??? :shock:


e i ja to isto kazem.......moj cale se zeza kad vidi moje cipkaste gacice.......qq lele ako treba da ih krijem, svasta cemo cuti na forumu.....ali definitivno se slazem s tobom livija (srodne duse smo ;) )
 
Snezna_kraljica:
Pa, u redu je za OBICAN ves! I tange su u redu i sareno je u redu, ali cipka i te stvarcice, kada je fora u tome da se ves gleda SAM ZA SEBE, i kada mu je jasno koja mu je funkcija :D

A ja imam moju stipendiju, i rekla sam sebi "Olga, neces jesti, ako zatreba! :P". Celu sam spiskala na ves. I necu nikad vise :( ;)

joj snezna ti si mi jako interesantan lik :shock: , mozda da dodjes na psihoanalizu 8-) ovamo si nevina, ali radis sve osim ebanja (ebes se da ti ne udje) :grin: volis cipkast ves al, sramota te od roditelja da vide taj sexy ves pa ga nosis u kesici po crkvama i svugde sa sobom :lol: mislim da ti definitivno treba strucna pomoc, a nemoj da se ljutis ovo je dobronameran savet :p
 
@ geisha:
To stvarno sve zvuci ludo kad ti kazes :lol:
Da, slazem se sa tobom, potrebna mi je strucna pomoc :D , jer sam oduvek sva i bila sazdana od protivrecnosti. Ali, ja ZNAM zasto ne mogu da uradim sve to do kraja (meni je sex previse vazan i smatram da je on vise duhovno nego fizicko iskustvo, i moraju se mnogi uslovi poklopiti da bih ja to zaista zelela...) i zasto se sputavam u nekim stvarima. I svesna sam da je prilicno licemerno to sto radim (iako nisam od onih koji cuvaju nevinost radi nevinosti - to smatram da je zaista fuj), ali sta mogu, moram i ja sebi da dam oduska na neki nacin. Dok konacno ne dodje vreme za ono pravo.
 
Snezna_kraljica:
Devojke…

Ako zivite sa roditeljima i posedujete sexy donji ves :lol:, da li je vasa mama u to upucena? Da li ga drzite sa svim ostalim stvarima u fioci, ili ga krijete negde? Uopste, koliko vam je mama "precutni saucesnik" po pitanju intimnog vesa? ;)

p.s. Ja moj krijem. Nekako me blam.:(

Мени мама види веш кад се суши, па с времена на време набаци неки коментар типа: "И ово су као гаће!?". :lol:
 
Snezna_kraljica:
Da, desi se i meni da pretura, kao, fol, slucajno...
Tako mi je dvaput nasla kondom, ali rec nije rekla.
Nasla mi je ljubavno pismo...

I moja mama igra Zumu na mom kompu. e, rekla sam sebi - bas me briga i ako mi nadje nesto kompromitujuce na kompu, sama je kriva!

A ves nosim sa sobom u kesicama, koje su u jednoj velikoj kesi :lol: I izgledam kao da idem na kampovanje...
Jednom prilikom sam bila prinudjena da idem na Liturgiju sa tom kesom u torbi... I bilo me je blam, jer sam morala da pricam sa jednim pojcem, a on stekao utisak da sam stvorena da budem popadija i da su moji pogledi na svet vrlo slicni njegovim... Verovatno ni rec ne bi progovorio sa mnom da je znao sta u torbi krijem. :-?

Šta ja propuštam što ne idem na liturgije i u crkvu.....!!!!!
 
Original postavio geisha
ovamo si nevina

Pa nema veze želja za izazovnim i želja za seksom....
Druga stvar što je posle seksa potrebno "loviti" pacijente , pa se to čini izazovnim....

Izazovno je tu da potvrdi seksualnost osobi kojoj je to potrebno , a Snežnoj je to očigledno potrebno.
Ono što nije na prvu loptu uočivo je da ona ne želi da izabere potvrdu seksualnosti kroz seks , već kroz ljubav (verovatno je to vaspitni rezultat).
A da li je to odgovarajući izbor za njenu psihu, to ni vi , ni ja ne možemo ovako da znamo....

Seksi veš je više namenjen njoj nego nekome da ga gleda....

Jedno veliko hmmmmm .....
 
Snezna_kraljica:
Pa, u redu je za OBICAN ves! I tange su u redu i sareno je u redu, ali cipka i te stvarcice, kada je fora u tome da se ves gleda SAM ZA SEBE, i kada mu je jasno koja mu je funkcija :D

A ja imam moju stipendiju, i rekla sam sebi "Olga, neces jesti, ako zatreba! :P". Celu sam spiskala na ves. I necu nikad vise :( ;)

ves je ves.... kakve veze ima da li je obican ili nesvakidasnji? svasta.... pa tvoji roditelji znaju koliko imas godina....
 

Back
Top