Sexualni objekat

Chernobill:
Savetnica:
Chernobill:
Ne znam, ali ja sam :twisted: koji je dosao po svoje.
Ok, take me! The pleasure is only mine! :twisted:
Ti djavo, a ja macka (Luciferka)
Kakav spoj :twisted:
Jesi li ti ozbiljna?
Opasno smo prolupali od nespavanja!
Ozbiljna? Za koji deo pitas?
Da sam macka, jedino maca na dve noge. Sa mracnim silama nemam nista, zaista. Tu sam da se malo opustim i igram igru u ovom slucaju tvoju.
Problem?
 
Jeste li zavrsili sa chatom??? :?

ovo je tema>>>>
Ugrozen:
Mislim da moja devojka u meni vidi samo sexualni objekat. Starija je cetiri godine i kad god se vidimo, ona bi samo to. Opet i opet i opet...
U pocetku je to bilo skroz OK, ali brate mili, pretera ga...
Ja hocu da je vodim u pozoriste, bioskop, neki klub..., da imamo neki normalan odnos, a ona sex, pa sex...
Sta da radim?
imao sam isti problem u jednoj vezi... probao da popricam sa njom nasamo - ne vredi... resen je tako sto neke 3 nedelje sam pazio GDE sam sa njom... znaci vidjali smo se skoro svaki dan, ali samo 2 puta nedeljno smo bili u mogucnosti da vodimo ljubav.... nakon toga mala prica, posto je njoj bilo malo cudno i imala je osecaj da je izbegavam (ma jok) sama je zapocela pricu... na kraju spike je pitala ZASTO nisam pokusao da joj kazem (heh)...

posle toga veza je trajala pune 2 godine :wink:
 
Ma ljudi, vi ste mene potpuno pogrešno shvatili! Nisam ja udaren mokrom čarapom po glavi pa da se bunim zbog sexa! Međutim, stvarno mi je stalo do te devojke, ali mi se ipak čini da tu nešto ne štima. Možda sam se ja istripovao zbog razlike u godinama, možda to tako treba, otkud znam, ali iz prethodnog iskustva ( ne prebogatog ) nisam stekao utisak da je to uobičajeno ponašanje...
Nadam se da ćete posle ovoga manje pokušavati da me smestite u ludnicu, a više obratiti pažnju na neki normalan savet ili iskustvo ( kao d1, recimo ).
 
Ugrozen:
Ma ljudi, vi ste mene potpuno pogrešno shvatili! Nisam ja udaren mokrom čarapom po glavi pa da se bunim zbog sexa! Međutim, stvarno mi je stalo do te devojke, ali mi se ipak čini da tu nešto ne štima. Možda sam se ja istripovao zbog razlike u godinama, možda to tako treba, otkud znam, ali iz prethodnog iskustva ( ne prebogatog ) nisam stekao utisak da je to uobičajeno ponašanje...
Nadam se da ćete posle ovoga manje pokušavati da me smestite u ludnicu, a više obratiti pažnju na neki normalan savet ili iskustvo ( kao d1, recimo ).


jos na pocetku sam ti lepo rekla da ako zelis da se stvari malo izmene moras sa NJOM da ragovaras. mi mozemo ovde da ti pricamo ovo ili ono ali resenje tvog problema lezi u razgovoru sa njom.

otkud mi znamo jesi li ti njoj ikada rekao da zelis da imate malo vise vremena za izlaske, da tebi i nije dovoljno samo to da imate savrsen sex, da li je tebi i koliko stalo do nje, koliko je njoj stalo do tebe,ma ima tu more stvari koje samo vas dvoje znate.............

e sad ti lepo nju za ruku ( pa ne u krevet) skuvas kaficu i sednes lepo sa njom i ispricate se o svemu tome............pa ko zna, mozda ni ona ne voli tako ali misli da tebe to cini sretnim.............
 
Ne znam kako se do sada niko nije setio to da ti kaze, ali imas posla sa klasicnom N I M F O M A N K O M !!! Bezi od beshtije k'o djavo od krsta!!! Samo ti fali jos neku bolest da navuces!!! U svakom slucaju, tu srece nema. Na kraju krajeva, vrlo je verovatno da ces posustati posle odredjenog vremena, pa ce ona biti prinudjena da "nadoknadi" sa nekim drugim. Zato ti je moj savet da nadjes neku pristojnu curu kojoj je dovoljno do 5 puta nedeljno i da uzivas i da te bog vidi.
Pozdrav
 
N I M F O M A N K A, nego sta?! To sto ga do sada nije prevarila je samo zato sto se decko, izgleda, "dobro pokazao"!!! Ne znam dali si citao od Bukowskog "6 incha" , ali ako bude ovako nastavio, slicno ce da prodje. Pa k'o bre moze svaki dan da yaebbe po tri puta i da ostane normalan ( psihicki i fizicki )?!
Ja se slazem da u vezi i ljubavi ima mnogo vise nego "5 puta nedeljno", ali on to, ocigledno, ne dobija.

Ugrozeni, bezi ako ti je zivot mio!!!
 
Ih sad. Dobro, mozda sam i ja malo preterao, ali se iz njegove price tako doima. Mozda je decko pre doticne bio sa nekom koja mu je davala jednom mesecno, pa mu ovaj seksualni vatromet deluje nenormalno. A na kraju krajeva, mozda je ona stvarno nimfomanka. Ako postoje seksualno hiperaktivni tipovi, zasto ne bi postojale i takve devojke?! Na njemu je da to oceni i vidi sta ce i kako ce. Mi mu samo malo kao pomazemo...

P.S. Ako je to uopste istina sto on pise jer stvarno u zivotu jos nisam sreo tipa koji se zali na previse seksa! :shock: Krajnje zanimljivo :D :D :D
 

Back
Top