Seseljevi radikali i pristalice

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
untouchable:
Очигледна је намера овог несретника и модератора - да испровоцирају политичке неистомишљенике, онда дође јомини и банује Сикорског и особу коју је увукао у конфликт, али Сикорски онда једноставно пређе на други налог - и ето форума по мери модератора.

Take it easy...
Ovaj forum je svakako mnogo više po tvojoj meri, nego što je po meri moderatora ;)
 
Хајде овако. Смирите те ваше страсти. Посветите се нечем нормалном. Ти Предатор си познат по вређању посетиоца форума. А тема је? Па нормално, место где треба присталице и чланови СРС да изнесу своје ставове. Па да кажем онда и ја нешто.
СРС побеђује!!!
 
хахахаха .. не моли тебе нико ништа ... само ти даје савете онако пријатељске ... а да знаш да вређаш на форуму, знаш .. но то није битно сада ... СРС побеђује
 
untouchable
Banovan korisnik

Učlanjen:: 22.04.2003.
Lokacija: Beograd
Poruke: 942

Podrazumevano Re: Seseljevi radikali i pristalice
Очигледна је намера овог несретника и модератора - да испровоцирају политичке неистомишљенике, онда дође јомини и банује Сикорског и особу коју је увукао у конфликт, али Сикорски онда једноставно пређе на други налог - и ето форума по мери модератора.

Ko je trenutno moderator neka intervenise ako moze ovo da otrpi-svaka cast.
 
Е Јомини, знаш о чему се овде ради? Нбитно је која је тема у питању. Свака тема може да се затвори, али неки не престају са вређањем. Да ли онда затварање теме може решити проблем?
 
хахахаха .. не моли тебе нико ништа ... само ти даје савете онако пријатељске ... а да знаш да вређаш на форуму, знаш .. но то није битно сада ... СРС побеђује
Gde sam napisao da me neko nesto moli?
I nije tema da SRS pobedjuje,to mislis da si me zeznuo,znam da SRS pobedjuje a vi koji budete glasali za njih kajacete se,plakacete i kukati ali bice kasno.
 
no_problem:
Е Јомини, знаш о чему се овде ради? Нбитно је која је тема у питању. Свака тема може да се затвори, али неки не престају са вређањем. Да ли онда затварање теме може решити проблем?

Ma ti koji vredjaju neka vredjaju, na moderatoru je da odluci dokle ce da tolerise i zbog cega, samo mi ti budi fin i kulturan kao do sada
:D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top