Šešelj se povlači sa čela stranke: "Srpski narod me odbacio, SRS će voditi novi predsednik"

Njegov sin ništa neće moći da učini; ovo je kraj SRS kao takve.

Odbornici u vojvođanskoj skupštini bi trebalo da se na vreme izdvoje i iskoče sa broda koji tone, te osnuju neku patriotsku organizaciju u Vojvodini; možda u saradnji sa Šarovićem i/ili Zavetnicima.
 
Njegov sin ništa neće moći da učini; ovo je kraj SRS kao takve.

Odbornici u vojvođanskoj skupštini bi trebalo da se na vreme izdvoje i iskoče sa broda koji tone, te osnuju neku patriotsku organizaciju u Vojvodini; možda u saradnji sa Šarovićem i/ili Zavetnicima.
Било би лепо да Шаровић преузме све гласаче СРС...
 
Mislim da je jasno da su to Zavetnici učinili i da je generalno to trend; Milica ga je pojela i verovatno će nastaviti da jede radikale.
На жалост јер мислим да је Шаровић прави десничарски опозиционар...мора да поради мало на реклами, да нађе неке личности да га подрже...он иде сам против свих нема леђа али зато га ваљда и поштујем...можда би требало да се удружи са Млађом Ђорђевићем...
 
На жалост јер мислим да је Шаровић прави десничарски опозиционар...мора да поради мало на реклами, да нађе неке личности да га подрже...он иде сам против свих нема леђа али зато га ваљда и поштујем...можда би требало да се удружи са Млађом Ђорђевићем...

Ово последње ти је добра идеја, само што Млађа каже да су сви који су изашли на ове изборе усташе.
 
Ово последње ти је добра идеја, само што Млађа каже да су сви који су изашли на ове изборе усташе.
Добро Млађа је емотивац... истина је да су сви усташе осим Шаровића...:mrgreen:
 
На жалост јер мислим да је Шаровић прави десничарски опозиционар...мора да поради мало на реклами, да нађе неке личности да га подрже...он иде сам против свих нема леђа али зато га ваљда и поштујем...можда би требало да се удружи са Млађом Ђорђевићем...
Ма ено ти га наш Србијанац Иван Ивановић, оснивач покрета "Наши", исто један од ретких десничара - правих опозиционара, био се удружио са камарадом Млджом Джорджевичем, као херој Совјетског савеза и хајдучки харамбаша, и шта - ништа... Као када је Света Валентина Сербиїанска отишла код Друга Ђида и нестала, поставши Мала Смрадентина ...
 
Ако заиста одлази- нека поведе и чедо са собом.
Момак је екстремно неинтересантан, антиталенат за политику, делује као да је набибао шта му је тата написао на цедуљу, али- не иде му...
Та странка је могла много, али је од свега успела само да пропадне због сујете њеног нарцисоидног вође.
 
Iz legendarnog spota Sandokan Mc - Daj bombu

Screenshot_20220408_232516.jpg
 

Back
Top