Quantcast

SERIJA SUPER DEVOJKA

Mr.Infinity

Veoma poznat
Poruka
13.637
Film iz 1984 Super devojka bio mi je odličan film sa dobrom pričom i odličnom glumačkom ekipom.

https://www.imdb.com/title/tt0088206/

Super Devojka serija je pre svega odvratna liberalna feministička propaganda. Novinar Džimi Olsen je crnac! Pojavio se prvi gej i trans džender "superheroj". Takođe promoviše i lezbejke. Sestra super devojke je lezbejka koju niko od porodice zbog toga nije prihvatio osim nje. Žene biju muškarce i slične budalaštine.

Gledao sam ovu seriju samo na osnovu toga što sam kao mali voleo film. Serija nije ni za prineti filmu.

Da li još neko gleda seriju i ako da zanima me šta mislite o seriji Super Devojka.

Tzar

Veoma poznat
Poruka
13.553
Dobra je serija. Jedina bas velika greska je Jon Cryer kao Lex Luthor, seronja glumi kao da je u komediji.
Floriana Lima je trebala da ostane kao lezbejka u seriji, bez novih likova na tom polju.
I ove elseworlds epizode su vise nastetile seriji nego sto su donele nesto dobro.
Batwoman je imao mnogo bolji nastavak ove godine posle elseworldsa nego Supergirl.
Melissa Benoist i Katie McGrath odlicne. :D

Mr.Infinity

Veoma poznat
Poruka
13.637
Dobra je serija. Jedina bas velika greska je Jon Cryer kao Lex Luthor, seronja glumi kao da je u komediji.
Floriana Lima je trebala da ostane kao lezbejka u seriji, bez novih likova na tom polju.
I ove elseworlds epizode su vise nastetile seriji nego sto su donele nesto dobro.
Batwoman je imao mnogo bolji nastavak ove godine posle elseworldsa nego Supergirl.
Melissa Benoist i Katie McGrath odlicne. :D
Serija je politički pamflet. Na momente jeste interesantna, ali kada je nešto politički pamflet ne može, a da ti ne smeta barem meni.

milsu

Ističe se
Poruka
2.519
Helen Slater, jedna jedina Supergirl, igrala je samu sebe. Kakvo drago stvorenje.

Za film, šteta što scenario nije bio malo bolji, i što nije bilo još kojeg nastavka.

Što se tiče najnovije serije, Melissa Benoist je ok, međutim totalno su promašili karakter lika. Napravili su od nje street fighter-a. Supergirl pobeđuje natprirodnim moćima i pameću i šarmom, ona nije majstor borilačkih veština koji se maklja sa kim stigne.

The Making of Supergirl

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.