Сергеј Трифуновић: Велики су изгледи да ће Вучић завршити у затвору!

ŠOKANTNA KAMPANJA SERGEJA TRIFUNOVIĆA – Nećete verovati svojim očima
19 maja 2020


Odavno su poznata politička opredeljenja Sergeja Trifunovića, ali sada u kampanji za nove izbore on je prevazišao i samog sebe.

On otvoreno zagovara otcepljenje Vojvodine i očigledno je da tim nastupom nekome šalje signale. Na donjoj fotografiji imate tekst koji zagovara.

Da podsetimo: Trifunović se prvo proslavio podrškom bošnjačkom generalu Divjaku da bi zatim davao mnoštvo izjava da je protiv postojanja Republike Srpske.

Takođe zagovara nezavisnost KiM i u tom smilu deluje politički.


Tokom kampanje Saveza za Srbiju (SZS) bio je najglasniji po pitanju bojkota, zalažući se za neizlazak na izbore, da bi u finišu te kampanje napravio zaokret, izjavio da je “našao” novac, i da sada njegova stranka “Pokret slobodnih građana” (PSG) izlazi na izbore. Uz to Sergej Trifunović populariše ulazak u NATO i udaljavanje od Rusije.

+++++++++++++++++++++++++++++
Ето шта дрога направи од човека...........
Sergej je sve što i vučić samo otvoreno to pokazuje.
 
Ali moraju da završe SVI u zatvor koji su krivi za ovakvu situaciju u državi i društvu to znači i Tadić i Đilas i njihova bulumenta.Biće posla za tužilaštvo preko glave.Naše društvo mora da se reformiše.
E kada bi došla neka poštena vlast, pola Srbije bi završilo u prdekani.
To je problem, ili kako je objašnjeno u završnoj reči presude za najveći lopovluk ikada u Italiji....ako su svi krivi onda niko nije kriv.
Što znači da ako su svi krali, onda niko nije lopov, jer je krađa normalno delo.
 
Šta kažeš na Čedu 20-ih

Kaže: "Vučić je progovorio mojim jezikom, ne ja njegovim. Ne možemo mu reći 'Ti nemaš pravo da to kažeš, budi onaj iz devedesetih.'"
Па у праву је, Алек је копирао ДОС у многим стварима.
Рецимо од ДСС је украо тај патриотизам, од ДС демократски прагматизам , после од ноформираног ЛДП либерализам (зар није уосталом поставио геја за премијера а сумња се да су и поједини министри гејеви као стари блудник ЛинВу).То није било могуће пре рецимо 20 година чак ни у вријеме Ђинђића зар не?
Такође је копирао ДОС и код коалиције са СПС.
Он има врло перверзан однос и са ментором,та радикална матрица итекако шљака и из њега исијава поготово када га неки новинар избаци из винкла.
 
Па у праву је, Алек је копирао ДОС у многим стварима.
Рецимо од ДСС је украо тај патриотизам, од ДС демократски прагматизам , после од ноформираног ЛДП либерализам (зар није уосталом поставио геја за премијера а сумња се да су и поједини министри гејеви као стари блудник ЛинВу).То није било могуће пре рецимо 20 година чак ни у вријеме Ђинђића зар не?
Такође је копирао ДОС и код коалиције са СПС.
Он има врло перверзан однос и са ментором,та радикална матрица итекако шљака и из њега исијава поготово када га неки новинар избаци из винкла.
Postavlja se pitanje kakav je to amoral, kad jedne godine organizuješ rušilačke proteste protiv lezblejske populacije, a sledeće imenuješ L osobu za ministra.

To nije samo Vučićeva prevrtljivost, nego je taj isti preokret podržalo 5 miliona birača ne trepnuvši.

#ološ
 
Sta fali da dovedete Tacija za predsednika....ionako ste mu desna ruka....bolji i od albanaca....
Ne bih se cudio ni da ste ucestvovali u placanju mudzahedina da dodju na balkan....da ubiju jos malo srba koji vam smetaju....Postalo je preskupo placati americke senatore i engleske i nemacke politicare da aktiviraju NATO, a mudzahedini su jeftiniji....
 
To nije samo Vučićeva prevrtljivost,

#ološ

Политика на Балкану је склона елитизму, дакле 90 посто радиш за себе и себи блиским (родбина,странка), 10 посто за заједницу.
Када будемо на неких 50/50 ја ћу бити задовољан али далеко смо још од таквих наивних снова.
За почетак треба радити на како да кажем има једна хрватска ријеч-ПОДАСТИРАЊЕ. :D
Ми би превели јавно изношење рачуна-транспарентност власти према народу-маси која их бира.
То дјелује ништа а заправо је све у демократској држави.И ту нема шале.Притисак јавности је толики да дајеш отказ и за најмању грешку.Тај ниво власти гдје странка постаје мизерна и гдје стручност излази на ВИДЈЕЛО.
Да, истина политика јесте *урва али се да упристојити.Међутим овај текст то још боље анализира од мене и негира моју тезу.Донекле су у праву јер *урве у својој намјери су искрене а политичари не,дакле они глуме али су у истој мјери и огледало народа.Када мало боље размислиш НАРОД је *урва а не политичари. :think:
https://www.danas.rs/drustvo/politika-nije-*****/
 
Poslednja izmena:
Политика на Балкану је склона елитизму, дакле 90 посто радиш за себе и себи блиским (родбина,странка), 10 посто за заједницу.
Када будемо на неких 50/50 ја ћу бити задовољан али далеко смо још од таквих наивних снова.
За почетак треба радити на како да кажем има једна хрватска ријеч-ПОДАСТИРАЊЕ. :D
Ми би превели јавно изношење рачуна-транспарентност власти према народу-маси која их бира.
То дјелује ништа а заправо је све у демократској држави.И ту нема шале.Притисак јавности је толики да дајеш отказ и за најмању грешку.То је тај ниво власти гдје странка постаје мизерна већ излази стручност на ВИДЈЕЛО.
Да истина политика јесте *урва али се да упристојити.Међутим овај текст то још боље анализира од мене и негира моју тезу.Донекле су у праву јер *урве су у својој намјери искрене а политичари не,дакле они глуме али су у истој мјери и огледало народа.Када мало боље размислиш НАРОД је *урва а не политичари. :think:
https://www.danas.rs/drustvo/politika-nije-*****/
Naravno da je narod ##$&$##_ , da nije tako, niko normalan ne bi glasao za ove.
Međutim, svi su po malo secikese i kokošaneri i vide negde prostor da se i oni domognu nekih benefita.
 
Naravno da je narod ##$&$##_ , da nije tako, niko normalan ne bi glasao za ove.
Međutim, svi su po malo secikese i kokošaneri i vide negde prostor da se i oni domognu nekih benefita.
Најгоре што су то ситни бенефити ситног зуба...као нпр. као нпр. 100 евра.:D
 
Најгоре што су то ситни бенефити ситног зуба...као нпр. као нпр. 100 евра.:D
У центар, батице...
Или што би данас у стрељаштви рекли - 11,0...
Има и 10 и 10,1 па даље...е ово је у 11-ку...
Ја бих се и даље гнушао свакога ко се продаје...
али бих могао да разумем да ти неко поклони кућу, стан, плац...
Шта ја знам, да ти дају тантијеме на музику Здравка Чолића...
Укратко, озбиљан кеш...
Ово кокошарење само показује двије ствари:
народ је глуп и народ је необразован.
Сиромашан је одувијек био...
 
Најгоре што су то ситни бенефити ситног зуба...као нпр. као нпр. 100 евра.:D
Sitne duše, sitni benefiti.
Ja sam posmatrao lika koji je poznati lokalni sitni lopov kako mi prolazi pored kuće pun samopouzdanja jer je dobio posao čistača ulica.
Ebiga, da se ne lažemo, takvi su spremni na sve.
Nisu problem ti kokošaneri, nego oni koji se na njih oslanjaju....tu je problem.
 

Back
Top