Seranovi

E ovako ja sam to još davno predlagao, ali niko me nije slušao.
Da kupimo od nekoga tv-rip serije ko je počeo da snima.
Pa da preko programama AVISUBDETECTOR sa kojim ja već to radim da uradimo prevode.
Program je jako dobar zato što može da iz Avi-ja kad naidje na prevod on stane, pa ti ukaš pa
onda sve tako. To je Manual mode, a ima još nekih modova.

Nekima to zvuči glupo, što da radimo titl kad imamo tv-rip, ali ovo je imap dvd rip iz španije veća rezolucija sve bolje.

Pa ko voli nek izvoli.

Imam titl za 35 i 36 epizodu.
Isto i ja imam dvd rip iz spanije prwih 13 epizoda nebi bilo loshe da se neshto organizuje :)
 
Kakva bre reputacija, jedino što se računa je gledanost! A pošto u Španiji Seranovi ne uspevaju da premaše gledanost dr. Housea i još jedne serije što ide isti dan, zato su izgleda producenti odlučili da vrate Luciu u FLASHBACKU - da bi porasla gledanost (nisam ovo ja izmislila, nego kažu Španci).
Zato ako treba da uskrsne iz mrtvih, ja sam za to!

Alo pa ne gledaju seranove isti ljudi koji gledaju nindza kornjace i cipelice pa da moze neko da vaskrsne, ne znam da li znas znacenje ove reci koju si napisala?
 
Nije tacno. Bar koliko ja znam. Umesto Markosa, da bi ubacili neki muski lik koji im nedostaje, dolazi Lusijin rodjak Manu i to je to. Markos se i dalje povremeno pojavljuje u ponekim epizodama kad navraca u posetu porodici. A i bilo bi glupo da to rade, onda bi stvarno licilo na mexicke sapunice.

Samo jednom ce im doci u posetu sa cerkicom.
 
Imam ortaka iz Spanije i kaze da im je pala gledanost od kada je Lusija otisla iz serije.

pa dobro to je realno jer je ona realno bomba...

l28e3d830dd9bb8aa44221bpp2.jpg
 
Ljudi ja sam nasao nekog lika na nekom forumu za seranove koji ima titlove, ali mu kasne odprilike 5-6 sekundi.
Onda mu ja kazem da mi da ja cu da ih ispravim, a on ce meni: Ja sam poslovan covek,ja radim samo sa ozbiljnim televizijama!
Koj krelac covece!
 
Ljudi ja sam nasao nekog lika na nekom forumu za seranove koji ima titlove, ali mu kasne odprilike 5-6 sekundi.
Onda mu ja kazem da mi da ja cu da ih ispravim, a on ce meni: Ja sam poslovan covek,ja radim samo sa ozbiljnim televizijama!
Koj krelac covece!

axaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxxaxaxaxxxxaaxxaaxaxaxxxaxaxaxaxaxaxxaxaxaxax
da li je moguce posalji mu moj mail i reci mu da sam ja uredniik naucno obrazovanog programa radio televizije kanalcic pa da se dogovorimo oko neke saradnje...
p0z
 
Alo pa ne gledaju seranove isti ljudi koji gledaju nindza kornjace i cipelice pa da moze neko da vaskrsne, ne znam da li znas znacenje ove reci koju si napisala?

Nema potrebe da me napadaš samo zato što sam izrazila svoje mišljenje da bi Lucia trebalo da se vrati u seriju. Ako se ti ne slažeš, to je tvoje pravo, ali imam i ja pravo na svoje mišljenje.
Naravno da neće žena da vaskrsne, ali samo kažem da bi zbog veće gledanosti producenti bili spremni da urade qualquier cosa. U Španiji se bombastično najavljivane emisije ukidaju već posle tri četiri epizode samo ako je gledanost mala.
Ajde da se za sada složimo: flashback znači da se za sada Belen Rueda neće vraćati u seriju, nego će pustiti neke njene stare scene u vidu sećanja Diega ili Tete.
Mir? :wink:
 
P.S. Zaboravih da kažem - da li ste videli na youtubu sa snimanja Seranovih? Nisu tomas falsas, nego making of, nedavno su postavljeni.
Da ne pravim sad link, samo ukucajte u traženje "los serrano, making off", off sa dva f mada ne ide, jer je tako napisao taj tip što ih je stavio na youtube.
 
Nema potrebe da me napadaš samo zato što sam izrazila svoje mišljenje da bi Lucia trebalo da se vrati u seriju. Ako se ti ne slažeš, to je tvoje pravo, ali imam i ja pravo na svoje mišljenje.
Naravno da neće žena da vaskrsne, ali samo kažem da bi zbog veće gledanosti producenti bili spremni da urade qualquier cosa. U Španiji se bombastično najavljivane emisije ukidaju već posle tri četiri epizode samo ako je gledanost mala.
Ajde da se za sada složimo: flashback znači da se za sada Belen Rueda neće vraćati u seriju, nego će pustiti neke njene stare scene u vidu sećanja Diega ili Tete.
Mir? :wink:

istrimovala si se nisam te napao samo sam konstatovao...
mir mir mir ... :wink:
 
Sta vam je bre, ljudi! Nisam bila na forumu svega dan-dva a ovde izbio rat. Nemojte da se svadjate, kad smo svi povezani zajednickom simpatijom prema Seranovima i bolje da saradjujemo, dajemo novosti i podatke o glumcima i likovima nego da se "kacimo".
Jedva cekam 28. da vidim nove epizode. A vec se pitam sta cu kad odgledamo i tih 20-ak epizoda, koliko su rekli da su otkupili. A mozda su u medjuvremenu otkupili i jos nesto...
 
U Spaniji se tek sada prikazuje sedma sezona.Ne mogu nasi jos da kupe jer se tamo tek sada prikazuje.Gledanost seranovih kod nas je ogromna,pa ce studio b sigurno da otkupi jos epizoda...
 

Back
Top