Seranovi

Sliku sam našao na tumblru, ali piše da je ta slika sa Viktorovog tvitera. Ja ne mogu da našem tu sliku na Viktorovom tviteru, ne znam zašto... verovatno je skoro slikano
 
Posle skoro tri meseca, završih danas gledanje serije na Jutjubu. Ne znam jel onaj ninja900 što je kačio epizode piše ovde, ali svakako mu veliko hvala!

Šta reći...ne mogu da kažem da je smorila serija, ali definitivno su se pogubili u poslednjih 10-15 epizoda, previše novih likova je upalo za kratko vreme i serija je potpuno izgubila svoj šmek. Neki od tih likova su mi skroz ok, ali Manu, Susana, Selija, Gael, Luna i Huan su mi skroz nesimpatični likovi. Mislim da bi bilo mnogo bolje da su ostavili Dijega kao samca, ovako deluje kao da je brzo preboleo Lusiju i krenuo dalje (iako znamo da nije tako), a Selija neviđeno smara. Gael mi deluje kao kopija Manua, samo što se nisu otimale devojke za njega.

Serija bi možda izdržala još malo, ali kad Gilje i Tete odrastu i odu od kuće, ostaje samo Kuro, bez Kapdevile za sebe :D a on je i mnogo drugačiji od Giljea i Markosa, ne bi bio zanimljiv. Kraj serije je očigledno smišljen na brzinu, moglo je to i drugačije da se skocka. Kad sam gledao na TV pre par godina, mislio sam da je Dijego jednostavno umro i završio u raju, a u raju cela njegova porodica. Takav utisak sam stekao zbog one svetlosti na početku, kad se probudi nakon skoka s mosta. Tek pre par meseci sam čuo da uopšte nije tako, nego da su sve osmislili kao san. Šta znam, možda je tako najbolje...
 
Posle skoro tri meseca, završih danas gledanje serije na Jutjubu. Ne znam jel onaj ninja900 što je kačio epizode piše ovde, ali svakako mu veliko hvala!

Šta reći...ne mogu da kažem da je smorila serija, ali definitivno su se pogubili u poslednjih 10-15 epizoda, previše novih likova je upalo za kratko vreme i serija je potpuno izgubila svoj šmek. Neki od tih likova su mi skroz ok, ali Manu, Susana, Selija, Gael, Luna i Huan su mi skroz nesimpatični likovi. Mislim da bi bilo mnogo bolje da su ostavili Dijega kao samca, ovako deluje kao da je brzo preboleo Lusiju i krenuo dalje (iako znamo da nije tako), a Selija neviđeno smara. Gael mi deluje kao kopija Manua, samo što se nisu otimale devojke za njega.

Serija bi možda izdržala još malo, ali kad Gilje i Tete odrastu i odu od kuće, ostaje samo Kuro, bez Kapdevile za sebe :D a on je i mnogo drugačiji od Giljea i Markosa, ne bi bio zanimljiv. Kraj serije je očigledno smišljen na brzinu, moglo je to i drugačije da se skocka. Kad sam gledao na TV pre par godina, mislio sam da je Dijego jednostavno umro i završio u raju, a u raju cela njegova porodica. Takav utisak sam stekao zbog one svetlosti na početku, kad se probudi nakon skoka s mosta. Tek pre par meseci sam čuo da uopšte nije tako, nego da su sve osmislili kao san. Šta znam, možda je tako najbolje...

U potpunosti se slažem sa ovim što si napisao.
 
Posle skoro tri meseca, završih danas gledanje serije na Jutjubu. Ne znam jel onaj ninja900 što je kačio epizode piše ovde, ali svakako mu veliko hvala!

Šta reći...ne mogu da kažem da je smorila serija, ali definitivno su se pogubili u poslednjih 10-15 epizoda, previše novih likova je upalo za kratko vreme i serija je potpuno izgubila svoj šmek. Neki od tih likova su mi skroz ok, ali Manu, Susana, Selija, Gael, Luna i Huan su mi skroz nesimpatični likovi. Mislim da bi bilo mnogo bolje da su ostavili Dijega kao samca, ovako deluje kao da je brzo preboleo Lusiju i krenuo dalje (iako znamo da nije tako), a Selija neviđeno smara. Gael mi deluje kao kopija Manua, samo što se nisu otimale devojke za njega.

Serija bi možda izdržala još malo, ali kad Gilje i Tete odrastu i odu od kuće, ostaje samo Kuro, bez Kapdevile za sebe :D a on je i mnogo drugačiji od Giljea i Markosa, ne bi bio zanimljiv. Kraj serije je očigledno smišljen na brzinu, moglo je to i drugačije da se skocka. Kad sam gledao na TV pre par godina, mislio sam da je Dijego jednostavno umro i završio u raju, a u raju cela njegova porodica. Takav utisak sam stekao zbog one svetlosti na početku, kad se probudi nakon skoka s mosta. Tek pre par meseci sam čuo da uopšte nije tako, nego da su sve osmislili kao san. Šta znam, možda je tako najbolje...

takodje se slazem sa tobom i nisam siguran ali neko moje misljenje tj zakljucak je da je njih bilo bas briga sto uvode likove koji mnogo smaraju jer ce ionako da zavrse seriju bez njih, sa pocetnim glumcima, meni se iskreno od svih epizoda na kraju poslednja samo kraj svidja jer s takvim krajem cela serija daje ne znam kako da se izrazim da me razumete, slobodu da zamisli nastavak serije na nacin na koji on zeli :)
npr ja zamisljam posle dijegovog budjenja kako ce on da spreci neke stvari (smrt lusije, odlazak eve i markosa etc) i da ce mnogo da se popravi kao otac i da vidi u cemu je gresio jer mu se porodica raspala sve u svemu, markos eva nisu tu, gilje tete takodje, kuro zgazio komsiju, selija ga napustila, prethodne 2 zene mrtve , znaci nema gore
nekako mislim da s obzirom na to koliko su zapetljali da su je dobro i zavrsili :D
 
Gledao sam seriju jedno 6 puta, ako ne i vise, i sad kad je krenuo na studio b gledo sam redovno, dok nisu stlai posle sam produzio na yt samo do 87 epizode, i mislim da necu vise gledati, do tad serija izgleda nekako kul, realno i u prethodnih par epizoda su smoeili zesce, ali ta epizoda se moze nazvati krajem lepe etape serije, mnogo bih diskutovao sa vama ali nemam vremena faks me mnogo pritiska...
 
Od odlaska u Tuluz, pojavljuje se nakon Lusijine smrti da izvadi Dijega iz bedaka, pa onda kad Gilje hoce da se preseli da zivi kod njega i jednom na samom kraju serije. Ali, Eva se nijednom nije ni pojavila od odlaska, bas bezveze...
 
hahaha ne morate kad god pogledate jednu epizodu da kazete koju ste pogledali nego neki interesantan dogadjaj ili nesto tog tipa interesantno da ucinimo temu zanimljivom, gledam postove ranije dosta zanimljivijih stvari je pisano nego mi sto kuckamo :D potrudite se malo :D sad kad dodje leto non stop da pisemo, verovatno ce i drugi korisnici da nam se prikljuce
a keepcalm gde je ? :think:
 
ma nije samo ona, jeste da su glumci totalno antipaticni (manu, selija, ana, gael, huan itd itd) ali i price epizoda nisu mnogo interesantne, dok oko 30 40 50 60 epizoda je skoro svaka prepuna humora
Posle se retko koja nadje da je veoma smesna
 
pa on je veoma malo bio, glavi likovi giljeovog drustva su dvd valdano hose marija beljido :D - setio sam se kad ga prozivao profesor fizickog kad nije umeo da preskoci kozlic :D
i tete, joli a mustafa je veoma kratko bio i bez izgovora su ga izbacili, ili ja nisam primetio :)
meni bas krivo za aleksa i elenu bas su gotivni bili, aleks je hiljadu puta interesantiniji od manua i gaela
kao sto rekoh jedna od omiljenih scena mi je revolveras se raspistoljio :D
 

Back
Top