Seranovi

uopste ni ne verujem da ce oni da snimaju isto epizoda kao i seranove
seranovi imaju 147 epizoda od po sat i 20 minuta a ovo ce da bude verovatno skracena verzija s istim dijalozima mozda prvih 20 30 epizoda

nema sanse da ce da budu dobri kao seranovi koliko god se trudili, niko ne moze da kopira dijega,fitija,santija,giljea, lusiju itd :D
bas me interesuje na sta ce sve to da lici
 
Nisam nešto optimistična što se ove najave tiče, izbor glumaca mi i ne izgleda baš nešto, a još Seranovi za Zvezdu navijaju, pih :roll:
Ali neću unapred da pričam. Jedva čekam da vidim :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
ne znam za vas, ali ja ne mogu da zamislim ni jednu drugu ekipu :)
jednostavno sam ih toliko puta pregledao da sam se naviko na dijega,fitija,santija i ostane da ih ne nabrajam i plus da ne govorim o spanskom jeziku koji mi se mnogo vise svidja od srpskog-pokusavam da kazem da ne mogu da zamislim seranove a da pricaju srpskim jezikom i da fiti kaze uglavnom umesto mayormente
 
ja mislim da je svako od nas na ovom forumu seranove odgledao bar 2 3 puta sve epizode, a kad gledas nesto toliko puta plus sto su epizode duge - traju sat i 20 minuta naviknes se na dijegovo mucanje,fitijeve ideje,santijevo nerviranje,giljeove fore,afriku i raula,markosa i evu, kandeline provale :D i lusijin sarm
tako da je nemoguce da ih zamene
pokusali su italijani , portugalci i sta ja znam ko sve i nikom nije to poslo za rukom, ne vidim zasto bi nama uspelo...
mislim gledao sam ih sa 12-13 godina, gledacu ih i sa 25 :D
 
http://i43.tinypic.com/jzwidz.jpg vidite sta sam upravo iskopao hahhahahaha :D
sta kazete za avatar koji sam stavio :D ?

Avatar je genijalan, ta epizoda je bila skoro, ili sam je gledao na youtubeu.

http://images4.fanpop.com/image/photos/19200000/Los-Serrano-los-serrano-19273490-530-400.jpg jel se secate ove scene, kad je slucajno poljubio tete u usta pa onda sve njih redom ahahhaha :D
izvinite zbog duplog posta

Da, pomirio se sa Tete i to Dijego nije znao, onda ih je sve poljubio da se izvuce ...
 
mene je mnogo nervirala prvi put kad sam gledao seranove kad sam bio manji, uopste nju i hose luisa nisam podnosio, sad mi je hose smesan mnogo i gotivan kao i kandela, a coni me i dalje dosta nervira samo sto znam da ce da ostavi dijega na miru pa opusetno gledam :) inace stvarno mnogo iritira lik :D
 

Back
Top