Quantcast

Sempre Doria (U.C. Sampdoria)

El Caballero

Aktivan član
Poruka
1.661
Sa Flakijem su raskinuli ugovor, jer mu je zabranjeno da se profesionalno bavi fudbalom 2 godine, chova shmrkLJao koks! Pa se posle pitajte odakle mu onolika mooda da se kachi sa bilo kim na terenu, legenda!
A Doni se vratio u Atalantu i pegla tamo ko u najboljim danima, glavni shmele nema shta!
Nego mene Madjo dosta odushevljava poslednje vreme. Otkako je zavukao Djenovi u poslednjim minutima mecha, dechko blista! Onaj chova sa Avale reche u nedelju da je on gotovo sigurno od sledece sezone u Interu!

El Caballero

Aktivan član
Poruka
1.661
Oguzila nas Roma 3:0, i to kod kuce, da ne mozh da bidne bolnije!
Poslednje vesti su da Cassano 90% ostaje i naredne godine na Marasiju, poshto ce novi sponzorski pul da omoguci isplatu obeshtecenja Realu! Takodje se vode pregovori da ova dva igracha pojachaju Doriju naredne sezone!

Raffaele Palladino

Gonzalo Higuain

Mozhda zvuchi nemoguce, ali tako se pricha!

GRIZZLY

Iskusan
Poruka
6.916
Drago mi je da je neko otvorio temu o Sampdoriji;) To je tim koji simpatisem u Italiji...
po meni uz Udineze ekipa koja je igrala najljepsi fudbal u Italiji ove sezone...

Velika je steta sto su izgubili od Rome 0-3 jer ko je gledao utakmicu shvatice da je Roma imala samo 3 sanse...da se 70 minuta nijesu sastavili sa loptom...da je Sampa bukvalno dominirala...ta utakmica je cist primjer kako sreca moze da utice na rezultat!

Poslednja izmena:

Decko27Bg

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.247
Oguzila nas Roma 3:0, i to kod kuce, da ne mozh da bidne bolnije!
Poslednje vesti su da Cassano 90% ostaje i naredne godine na Marasiju, poshto ce novi sponzorski pul da omoguci isplatu obeshtecenja Realu! Takodje se vode pregovori da ova dva igracha pojachaju Doriju naredne sezone!

Raffaele Palladino

Gonzalo Higuain

Mozhda zvuchi nemoguce, ali tako se pricha!
TOOOOOOO IGUAIN TOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.