Quantcast

Selfiji

Sotir zvani djubre

Elita
Moderator
Poruka
21.527
Na forumu je primaran sadrzaj u vidu teksta i normalno da kad se s nekim bolje upoznas da vidis kako izgleda,ali npr. na Instagramu su fotke na prvom mestu i upoznajes nekoga prvo preko fotografije, tek onda sledi razgovor, sto je po meni obrnut redosled, zato izmedju ostalog vise volim forum. A retki su oni koji znaju 90 posto pratilaca jer ribe imaju na hiljade folovera...

Sotir zvani djubre

Elita
Moderator
Poruka
21.527
A tu su i bivše kolege iz inostranstva, tako da ne vidim čemu se čudiš
Ali čudi se slobodno
Da.. Zato je fejs bio senzacija, secam se kad sam bio klinac i jos nisam ni imao net, odem kod komsije a on nasao drugaricu iz srednje na FB-u koju odavno nije video, a moj burazer od strica kad je izvalio fejs kaze e ovo je super, da se dogovorimo za fudbal i to, kao sve je lakse... Sto je tacno, zaista je olaksana komunikacija to je valjda svima jasno, i putem skajpa, vibera, vocapa, itd.. Ali instagram i twitter po meni najvecim delom sluze za samopromociju i pumpanje ega..

Ja ne bih ni na fejs ulazio da nemam grupe za faks, sa ljudima sa kojima se cujem to je preko telefonskog poziva ili sms poruke.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.