SEKTE

isto ko shto se patrijarh pavle vozi u sqpim automobilima i lechi po vrhunskim bolnicama te nosi krunu i skiptar od suuuuvoga zlaaaata...misim shta tu nekome nije jasno meni nije jasno
 
AntunTun:
isto ko shto se patrijarh pavle vozi u sqpim automobilima i lechi po vrhunskim bolnicama te nosi krunu i skiptar od suuuuvoga zlaaaata...misim shta tu nekome nije jasno meni nije jasno


Baš me briga za crkvene velikodostojnike. Hristos me zanima.
Kao što apostol Pavle kaže: ''Sve držim za štetu prema prevažnome poznanju Hrista Isusa, Gospoda mojega, kojemu omileh i predade sebe za mene''.

P.S. A, uzgred, baš sam za patrijarha Pavla čuo da je veoma skroman čovek.
 
Za vecinu episkopa bi to sto si rekao i bilo tacno ali ne i za patrijarha Pavla koji kao auto ima Audi 80 jaje iz 1991 godine.Cak je i na jednom saboru izprozivao sve episkope pitanjem cija su ova lepa kola napolju.Kada su oni odgovorili da su njihova on ih je upitao:" Pa dobro,braco episkopi,sta bi ste vozili da se niste zavetovali na siromastvo."On licno je dok je bio episkop rasko prizrenski a moj prijatelju bogosloviji u Prizrenu mu je napravio cipele da nebi isao bos jer je ovaj svoje zaboravio kuci( to je bilo 80 god)i znam jos hiljadu primera njegove skromnost tako da pogresnog episkopa prozivas,
 
E ljudi-neljudi da toliko kukate na nepomenika i na sataniste koliko psujete Zivoga Boga i Njegovu svetu crkvu posvetili bi se. Zao vam para koje dajete popu???? Zao je samo onome koji ne dava onaj ko dava ne zali, kukate pokradose vas popovi. cccccccc Zalosno je vidjeti koliko naroda ide sirokim putem.....
Ali sta da se radi tako je odavno i sve vise nesretnika ide tim putem kome se zna kraj.
Raduje me par komentara vernika ovde, malo ih je ali je oduvek bilo malo stado.
HRISTOS JE RADOST MOJA, NADANJE MOJE, SPASENJE MOJE!!! NJemu slava u sve vekove vekova.Amin
 
:D :D :D

josh jedan cirkuzant :D

i dalje "braca" iz Bosnije ne otvaraju dushevnu bolnicu vec sve mentalne bolesnike shalju na forum.krstarica.com

:( pa dokle da ispashtamo Cobijevu blokadu Drine? :(
 
hercegovac77:
E ljudi-neljudi da toliko kukate na nepomenika i na sataniste koliko psujete Zivoga Boga i Njegovu svetu crkvu posvetili bi se. Zao vam para koje dajete popu???? Zao je samo onome koji ne dava onaj ko dava ne zali, kukate pokradose vas popovi. cccccccc Zalosno je vidjeti koliko naroda ide sirokim putem.....
Ali sta da se radi tako je odavno i sve vise nesretnika ide tim putem kome se zna kraj.
Raduje me par komentara vernika ovde, malo ih je ali je oduvek bilo malo stado.
HRISTOS JE RADOST MOJA, NADANJE MOJE, SPASENJE MOJE!!! NJemu slava u sve vekove vekova.Amin
Sve pare koje sam priložio Crkvi desetostruko su mi se vratile. (Baš pare, a ne neka druga nagrada). Zato nikada ne žalim priložiti Crkvi ili dati onima što, u nevolji, traže.
 
crow:
:D :D :D

josh jedan cirkuzant :D

i dalje "braca" iz Bosnije ne otvaraju dushevnu bolnicu vec sve mentalne bolesnike shalju na forum.krstarica.com

:( pa dokle da ispashtamo Cobijevu blokadu Drine? :(

Iz Hercegovine...
A sta je tebi? Otkud ti tolika mrznja (da, mrznja) i sarkazam prema vjernima? Ako je covek vjeran, nije mentalni bolesnik.
 
ma jok, batice
s pravim hriscanima sam extra cool

eno ti Bi i Ljupche na istoriji

ovi novootkriveni sektonje me nerviraju
pa onda nerviram i ja njih... 8)
 
crow:
ma jok, batice
s pravim hriscanima sam extra cool

eno ti Bi i Ljupche na istoriji

ovi novootkriveni sektonje me nerviraju
pa onda nerviram i ja njih... 8)

Kako mislis sektonje?
Pre nego sto sam napisao ono prethodno, procitao sam sve stranice.
Procitaj ih i ti i pogledaj na sta se ljudi zale, a znam da neces.........osim toga nema teorije da mozes mene da iznerviras. Mozes samo da zamisljas da si me iznervirao :D
 
ristob:
Sve pare koje sam priložio Crkvi desetostruko su mi se vratile. (Baš pare, a ne neka druga nagrada). Zato nikada ne žalim priložiti Crkvi ili dati onima što, u nevolji, traže.

mene i dalje zanima ovo.
i to - bas pare a ne neka druga nagrade...imam spremno 500e, pa bih prilozio, ali pre tog abih hteo da znam gde da podignem novih 5000e.
 
dragan93:
zanima me kako ti vrhovni sektasi vade korist iz tih obicnih koji stalno pristizu
hvala unapred

"Sektasi" jednostavno koriste nesigurnost i nezadovoljstvo odredjene osobe obecavajuci za uzvrat spokojstvo, sigurnost i pomoc u bilo kom obliku. I kao sto rece King 7 u svom postu, nakon ispiranja mozga koje podrazumeva duge diskusije o problemima novopristiglog clana kao i umirivanje i lazno saosecanje od strane ostalih clanova, pridoslica pocinje da se oseca shvacenim, prihvacenim i opustenim. E, od tog momenta pocinje lagano "ispiranje uma". putem: saveta, citanja odredjenih knjiga itd. koje novopeceni dobija od svojih "novih prijatelja".
Oni su uvek tu (i kad treba i kad ne treba), pitaju, usmeravaju, odgovaraju , tese..... Postepeno se novajlija zblizi sa njima, druzi i stekne poverenje i "laznu sigurnost" copora.
A tada je vec sve gotovo.....
Ti likovi imaju vec sve podatke o njemu/noj, poznaju ga/je u dusu i vrte oko malog prsta a konce vuce njihov guru....
 
Zulutoyou:
"Sektasi" jednostavno koriste nesigurnost i nezadovoljstvo odredjene osobe obecavajuci za uzvrat spokojstvo, sigurnost i pomoc u bilo kom obliku. I kao sto rece King 7 u svom postu, nakon ispiranja mozga koje podrazumeva duge diskusije o problemima novopristiglog clana kao i umirivanje i lazno saosecanje od strane ostalih clanova, pridoslica pocinje da se oseca shvacenim, prihvacenim i opustenim. E, od tog momenta pocinje lagano "ispiranje uma". putem: saveta, citanja odredjenih knjiga itd. koje novopeceni dobija od svojih "novih prijatelja".
Oni su uvek tu (i kad treba i kad ne treba), pitaju, usmeravaju, odgovaraju , tese..... Postepeno se novajlija zblizi sa njima, druzi i stekne poverenje i "laznu sigurnost" copora.
A tada je vec sve gotovo.....
Ti likovi imaju vec sve podatke o njemu/noj, poznaju ga/je u dusu i vrte oko malog prsta a konce vuce njihov guru....
Pa, to su prevaranti kojima je verovatno cilj materijalna zarada. Oni nemaju nikakve veze sa iskrenim vernicima. Vernik uvek gleda u Boga a ne u čoveka. Šteta je ako stvarno ima takvih osoba (a i ja sam čuo da ima), koje se se sakrivaju iza najvećih vrlina, a u pozadini čine največa zla.
 

Back
Top