Seksualno zlostavljanje

RHCP

Aktivan član
Poruka
1.610
Zaista sam zaprepašćen kad čujem bilo kakvu vijest vezanu za ovu vrstu morbidnog razbojništva, ali zanima me druga stvar. Ne znam da li ste primjetili ali u poslednje vrijeme niđe ne čujem da se silovana neka žena ili djevojčica, nego sve muškarci siluju muškarce i dječake. Da li iko može da uđe u ovu patologiju, i kaže o čemu se radi? Da li je u pitanju latentna homoseksualnost ili nešto drugo? Zanimaju me vaša mišljenja.
Nemoj ko pogrešno da me shvati, svaku vrstu tog ponašanja ,naravno, osuđujem.
 
Slivanje je silovanje. Jednako je strasno bilo da se siluje isti pol, suprotan pol, ili neka zivotinja. Jos strasnije je ako su osobe koje su zlostavljane malolente, odnosno u razvoju.

Sa druge strane seks izmedju suprotnih polova, ili istopolni seks, ako je na dobrovoljnoj bazi, i ako su svi ucesnici ponuletni, nije nista lose.
 
Ovo je izgurano u medijima jer su u pitanju oh gle chuda, sveshtenici, inache kapiram da je zhena silovana svakog dana u Srbiji ako ne i cheshtje, al aj sad ti doskochi pochiniocima. Da si zhensko u malom gradu i da te neko silovo, dal bi ga tuzhila? Bi shipak, dovoljan ti je pakao samog silovanja bez da o tome zna cela varosh, pa i u vetjem gradu ko je spreman da prolazi kroz sudjenja, svedochenja, iskaze, na posletku jako teshko dokazati da te neko silovo, uvek mozhe da bude da si sama htela pa si se predomislila il shta vetj.
 
Ovo je izgurano u medijima jer su u pitanju oh gle chuda, sveshtenici, inache kapiram da je zhena silovana svakog dana u Srbiji ako ne i cheshtje, al aj sad ti doskochi pochiniocima. Da si zhensko u malom gradu i da te neko silovo, dal bi ga tuzhila? Bi shipak, dovoljan ti je pakao samog silovanja bez da o tome zna cela varosh, pa i u vetjem gradu ko je spreman da prolazi kroz sudjenja, svedochenja, iskaze, na posletku jako teshko dokazati da te neko silovo, uvek mozhe da bude da si sama htela pa si se predomislila il shta vetj.

U gradu od nekih 20,000 stanovnika svako veće u proseku siluju tri devojke, uglavnom devojčice od 15 godina... tužbi nema... Pokupe se iz stanice ili ih pokupe roditelji, od sramote ćute.
Nije vezano za silovanje, ali mladić je iskasapio devojku, od nje su na sudu napravili kurvu, a on se izvadio na neuračunljivost, dobio nešto malo zatvora.... itd. itd.
Ovo je ređe i zato izaziva toliki šok kada se pojavi.
 
Upravo tako, lupio sam kad sam reko jedna dnevno, kapiram da je cifra daleko daleko vetja i o tome se nigde ne govori, a i kad bi se govorilo teshko da ima vajde. Zanima odakle ti podatak o 3 devojchice za jedno veche, jel to neshto znash interno tipa ti si policajac il psiholog u domu zdravlja ili iz novina il shta?
 
tvoje pitanje je više za ozbiljnu psihijatriju
ali generalno mislim da čovek seksualnim ponašanjem kompenzuje neke svoje nedostatke
sad tu može da bude svašta od problema s roditeljskim figurama, (samo)pouzadanja, doživljaja sebe i drugih...
ne znam uglavnom uvek stojim pri tome da uravnotežen čovek nema potrebu za ekstremnim eskalacijama
pogotovo kobnim po druge
e sad, pedofilija je koliko znam nedokučiva bolest i neizlečiva, ne postoji nijedan relevantan pokazatelj zašto nastaje
mislim da su to nemoćni ljudi na svim poljima koji jedino mogu "da budu moćni" nad nejakim i nedoraslim bićem

e sad kad spomenu silovanja meni se čini još jedna stvar
seks je toliko izekspoatisan kao i ljudsko telo
da ima utisak da ljudi em ne prepoznaju često silovanje
em i kad se dogodi, prećute u fazonu nije to ništa

- - - - - - - - - -

Znate li da ogroman broj žena u stvari ima fantaziju da ih siluju :mrgreen: To im dođe kao neki fetiš
Tako da nije ni čudo što ne prijavljuju

kad su fanatizje u pitanju
ljudi zapravo vole da su predvidive i najavljene
jer čovek se uvek plaši od nepoznatog
tako da možda
ali da tu bude role-play
da znaju šta će da ih snađe
čast nečasnim izuzecima
 
U gradu od nekih 20,000 stanovnika svako veće u proseku siluju tri devojke, uglavnom devojčice od 15 godina... tužbi nema... Pokupe se iz stanice ili ih pokupe roditelji, od sramote ćute.
Nije vezano za silovanje, ali mladić je iskasapio devojku, od nje su na sudu napravili kurvu, a on se izvadio na neuračunljivost, dobio nešto malo zatvora.... itd. itd.
Ovo je ređe i zato izaziva toliki šok kada se pojavi.

upravo to sam rekao
neke stvari su postale toliko uobičajene da ih nemo prihvatamo
to je ko kad kažu - pusti narkomane, ne možeš im ništa
 
Upravo tako, lupio sam kad sam reko jedna dnevno, kapiram da je cifra daleko daleko vetja i o tome se nigde ne govori, a i kad bi se govorilo teshko da ima vajde. Zanima odakle ti podatak o 3 devojchice za jedno veche, jel to neshto znash interno tipa ti si policajac il psiholog u domu zdravlja ili iz novina il shta?

Policajac nam je porodični prijatelj....
Kad kažem tri msm na vikende kad ta deca izlaze....
I uglavnom se to dešava u jednoj diskoteci...
O redaljkama sa istim tim pijanim devojčicama da ne pričam. To se ni ne pominje. Te ni ne stignu do stanice. Čuješ samo kao trač. Uz raznorazne epitete. A njih to obeleži za ceo život.
I onda ti samo možeš da se pitaš gde je tu zakon, gde su roditelji koji puštaju maloletnu decu u osinjak.
Niko ništa ne preduzima.
 
Poslednja izmena:
Slivanje je silovanje. Jednako je strasno bilo da se siluje isti pol, suprotan pol, ili neka zivotinja. Jos strasnije je ako su osobe koje su zlostavljane malolente, odnosno u razvoju.

Sa druge strane seks izmedju suprotnih polova, ili istopolni seks, ako je na dobrovoljnoj bazi, i ako su svi ucesnici ponuletni, nije nista lose.

Da, slovanje je silovanje...
Pataolgija, krivicno delo...

a psihociko zlostavljanje je takodje opasno a potcenjuje se.....
 

Back
Top