SEKSUALNA DIVLjAKUSA

Тему је поставило неко дете, а жели да остави утисак....

Мислим ''обожаватељка и присталица секса'', која не доживљава оргазам, која мора да глуми (и то још у ''емотивној'' вези)....која воли ''перверзије'' а ''фина је и слатка'' (шта год то значило)... и која има проблем што жели да покаже ''дивљу страну'' а да остане ''фина и слатка'' (коме, зашто?)....



Опусти се, девојчице, полако, ради само оно што ти прија, кад ти прија и са ким ти прија...

Упознаћеш себе постепено, ништа не форсирај...

Открила си секс и себе у њему, то је лепо и ОК, али немој да форсираш секс по сваку цену да би испала ''дивљкуша и обожаватељка секса'' , нити да глумиш да би испала ''фина и слатка''...

Има времена, све полако иде са сазревањем...
 
Dzeca:
E pa lepo,sad kad ste se upecali na na naslov,da procitate sledece :)

Naravno pristalica sam i obozavateljka SEXA.
Kako vise sebe upoznajem,u tom svetlu,kapiram da me vise privlace perverzije tipa podciljavalje,podvezi,druge uloge,very dirty talk.....(naravno u nekim granicama normale i bez telesnih povreda)

Inace,ja sam na izgled,skatka,mila :) (mada bez skromnosti dobra sam ribica)
Ne zeleci da me partner pogresno razume,vise nekako glumim i nisam 1OO% ja u sexu-samim tim cesto mi izostaje orgazam :(
OK, privlacno zvuci... Naplacujes na sat ili...?
 
Dzeca:
E pa lepo,sad kad ste se upecali na na naslov,da procitate sledece :)

Naravno pristalica sam i obozavateljka SEXA.
Kako vise sebe upoznajem,u tom svetlu,kapiram da me vise privlace perverzije tipa podciljavalje,podvezi,druge uloge,very dirty talk.....(naravno u nekim granicama normale i bez telesnih povreda)

Inace,ja sam na izgled,skatka,mila :) (mada bez skromnosti dobra sam ribica)
Ne zeleci da me partner pogresno razume,vise nekako glumim i nisam 1OO% ja u sexu-samim tim cesto mi izostaje orgazam :(

P.S. Ne mislim na sex kombinacije vec na emotivnu vezu!

E sad,kako pokazati svoju divlju stranu,al opet ostati u njegovim ocima i fina i slatka?
Devojke,momci??
Znas...da nisam dosao do nekih zakljucaka po pitanju forumasica mozda bi te sad ovde kao nesto zezao/muvao, a da nisam dosao do nekih zakljucaka po pitanju ljudi pomogao bih ti tj. dao bi ti savet...al posto jesam izvoli pa se cesi :twisted:
 
Hellen:
Тему је поставило неко дете, а жели да остави утисак....

Мислим ''обожаватељка и присталица секса'', која не доживљава оргазам, која мора да глуми (и то још у ''емотивној'' вези)....која воли ''перверзије'' а ''фина је и слатка'' (шта год то значило)... и која има проблем што жели да покаже ''дивљу страну'' а да остане ''фина и слатка'' (коме, зашто?)....



Опусти се, девојчице, полако, ради само оно што ти прија, кад ти прија и са ким ти прија...

Упознаћеш себе постепено, ништа не форсирај...

Открила си секс и себе у њему, то је лепо и ОК, али немој да форсираш секс по сваку цену да би испала ''дивљкуша и обожаватељка секса'' , нити да глумиш да би испала ''фина и слатка''...

Има времена, све полако иде са сазревањем...

Jaoj,teetkaa Hellen,kako vas nije mrzelo bas toliko da me analizirate?:)
OK,postovalac sam svacijeg misljenja..
 
Dzeca:
E pa lepo,sad kad ste se upecali na na naslov,da procitate sledece :)

Naravno pristalica sam i obozavateljka SEXA.
Kako vise sebe upoznajem,u tom svetlu,kapiram da me vise privlace perverzije tipa podciljavalje,podvezi,druge uloge,very dirty talk.....(naravno u nekim granicama normale i bez telesnih povreda)

Inace,ja sam na izgled,skatka,mila :) (mada bez skromnosti dobra sam ribica)
Ne zeleci da me partner pogresno razume,vise nekako glumim i nisam 1OO% ja u sexu-samim tim cesto mi izostaje orgazam :(

P.S. Ne mislim na sex kombinacije vec na emotivnu vezu!

E sad,kako pokazati svoju divlju stranu,al opet ostati u njegovim ocima i fina i slatka?
Devojke,momci??

Kad budeš sebe prihvatila onakvom kakva jesi i drugi ćete prihvatiti kao takvu i zavoleće te .... sve ostalo je laž i gluma ....
 
Dzeca:
E pa lepo,sad kad ste se upecali na na naslov,da procitate sledece :)

Naravno pristalica sam i obozavateljka SEXA.
Kako vise sebe upoznajem,u tom svetlu,kapiram da me vise privlace perverzije tipa podciljavalje,podvezi,druge uloge,very dirty talk.....(naravno u nekim granicama normale i bez telesnih povreda)

Inace,ja sam na izgled,skatka,mila :) (mada bez skromnosti dobra sam ribica)
Ne zeleci da me partner pogresno razume,vise nekako glumim i nisam 1OO% ja u sexu-samim tim cesto mi izostaje orgazam :(

P.S. Ne mislim na sex kombinacije vec na emotivnu vezu!

E sad,kako pokazati svoju divlju stranu,al opet ostati u njegovim ocima i fina i slatka?
Devojke,momci??

Lutko,samo dodji kod Plesa i nemas problema...mozes da divljas koliko hoces,a bices fina. :D
 

Back
Top