seksizam

Takođe.Nikada, ali nikada, nisam doživela nelagodu i nepoštovanje u realnom životu.

Odvratno.
Takvi promašeni slučajevi mislim da samo ovde postoje.
Bila bi šteta ne pomenuti i divne muškarce sa kojima sam imala i imam fantastičnu komunikaciju , ali to se vidi iz aviona da je neko ispunjen, svestan svojih kvaliteta i živi jedan normalan život.
Ehhhhhhhhhhh. Pa ni ja uživo nisam doživljavao napušavanja i uvrede kao na internetu.

Realnost pak je da su ljudi koje vidimo po komentarima portala novina kao što su Kurir, Informer, Alo i slični i daleko manje ugledni ljudi od prosečnih forumaša Krstarice da ne govorim o onima koji se ni ne snalaze najbolje sa internetom i ne bivstvuju na njemu nešto mnogo.
 
Kad bi vas žene gledale samo kao meso zvocali bi na sva zvona.
Muškarci često i kukaju, ali više zato što misle da ih žene tretiraju kao novčanik.
Ili govore kako im žene "zvocaju", ne shvataju ih ozbiljno i slično.

Najbolje je ne baviti se mnogo muškarcima koje smatraš problematičnim već ih prosto precrtati iz komunikacije bilo na internetu bilo uživo.
Naletim i ja na nekog problematičnog i odmah ga "stavim u pravi folder" i postavim psihoanalizu.
Nakon toga se ni ne bavim njim mnogo jer to je ono što bi se narodski reklo "pravljenje pite od gowana".
 
Ehhhhhhhhhhh. Pa ni ja uživo nisam doživljavao napušavanja i uvrede kao na internetu.

Realnost pak je da su ljudi koje vidimo po komentarima portala novina kao što su Kurir, Informer, Alo i slični i daleko manje ugledni ljudi od prosečnih forumaša Krstarice da ne govorim o onima koji se ni ne snalaze najbolje sa internetom i ne bivstvuju na njemu nešto mnogo.
Ne znam. Ne idem na portale. Ne pričam o proseku nego o prominentnim pojedincima koji lep zdrav funkcionalan mozak pretvaraju u paštetu ako se prate. Bilo mi žao korisnice koja se zapitala sa pravom. A tebi?
 
Ne znam. Ne idem na portale. Ne pričam o proseku nego o prominentnim pojedincima koji lep zdrav funkcionalan mozak pretvaraju u paštetu ako se prate. Bilo mi žao korisnice koja se zapitala sa pravom. A tebi?
"Sažaljenje je najgora i najodvratnija stvar koja postoji i ono će uništiti svet" - Fridrih Niče
Ja lično nisam neki ljubitelj sažaljevanja naročito kad tu postoji zdrava i funkcionalna IGNORE opcija.
Da ne govorim da neke vaše ortakinje i saveznice imaju super odnose sa po meni takođe lošim ljudima.
Iskreno ne razumem smisao i svrhu prevaspitavanja odrasle jedinke i tog upiranja prstom "Vidite užasnog tipa!"

Lično ne delim neke seksističke stavove itd.
 
8/10. Možda sam mogao i 9/10, ali sa nekim načelima se prosto ne slažem.


IMG_9856.png
 
"Sažaljenje je najgora i najodvratnija stvar koja postoji i ono će uništiti svet" - Fridrih Niče
Ja lično nisam neki ljubitelj sažaljevanja naročito kad tu postoji zdrava i funkcionalna IGNORE opcija.
Da ne govorim da neke vaše ortakinje i saveznice imaju super odnose sa po meni takođe lošim ljudima.
Iskreno ne razumem smisao i svrhu prevaspitavanja odrasle jedinke i tog upiranja prstom "Vidite užasnog tipa!"

Lično ne delim neke seksističke stavove itd.
Ovako.
Tešenje da postoji gore je rezervisamo za slabiće , za ljude koji dižu ruke uvis ili zabijaju glavu u pesak.
Naglas reći da nešto nije u redu i korektno je stvar vaspitanja.
Sažaljenje je sasvim drugi pojam.
Mislim da ono Ganetovo # prdnosam# dobija svoj smisao upravo ovde i sada.
 
Ehhhhhhhhhhh. Pa ni ja uživo nisam doživljavao napušavanja i uvrede kao na internetu.
Ne pratim tvoja pisanja, tu i tamo naletim na ponešto i, zamisli, stvarno deluješ kako si i napisao u potpisu, imala sam priliku da vidim način komunikacije sa ženskim delom foruma. : D / smajlikaodaješala/

Ne verujem da tako pričaš u reali, ako i pričaš - sumnjam da te gledaju blagonaklono.
 
Naglas reći da nešto nije u redu i korektno je stvar vaspitanja.
Okej ajde da se složim sa tobom "for argument sake".
I rekla si sve i šta sad?!
Ne možemo promeniti čoveka i što se uopšte bavimo time?
Ti misliš da ja ne primećujem kakvih sve ljudi ima?
Jel treba za svakim od njih da trčim po ulici i brišem im zadnjice kad se unerede?!:roll:

Tešenje da postoji gore je rezervisamo za slabiće , za ljude koji dižu ruke uvis ili zabijaju glavu u pesak.
Ako želiš da menjaš svet samo napred. Želim ti puno sreće!:roll:
Mislim da ono Ganetovo # prdnosam# dobija svoj smisao upravo ovde i sada.
Nekorektno.:cool:
 
Ne pratim tvoja pisanja, tu i tamo naletim na ponešto i, zamisli, stvarno deluješ kako si i napisao u potpisu, imala sam priliku da vidim način komunikacije sa ženskim delom foruma. : D / smajlikaodaješala/

Ne verujem da tako pričaš u reali, ako i pričaš - sumnjam da te gledaju blagonaklono.
Dont care!
 
Okej ajde da se složim sa tobom "for argument sake".
I rekla si sve i šta sad?!
Ne možemo promeniti čoveka i što se uopšte bavimo time?
Ti misliš da ja ne primećujem kakvih sve ljudi ima?
Jel treba za svakim od njih da trčim po ulici i brišem im zadnjice kad se unerede?!:roll:
Ne znam. Imam utisak da ti nešto smeta ali se bojiš reakcija?

Ako želiš da menjaš svet samo napred. Želim ti puno sreće!:roll:
👍
Izvini. Smorih se. :D
 
Ne znam. Imam utisak da ti nešto smeta ali se bojiš reakcija?
Nema šta meni da smeta i da ne smeta. Ili je po Pravilniku ili nije po Pravilniku.
I da nisam moderator ovaj forum funkcioniše po Pravilniku i nemam ja pravo da tražim ništa mimo Pravilnika niti bilo ko drugi.
Vi takođe.
----------------------

Offtopic, da li znaš da je Ustavni sud SAD dozvolio neonacistima da paradiraju jevrejskim naseljima sve sa nacističkim zastavama i uniformama?
- Argument je bio da su sledili Prvi amandman američkog Ustava. A to je da svi imaju pravo da se izražavaju i govore šta misle dok god direktno ne ugrožavaju nikog. Pazi jako bitna stvar kako danas funkcionišu pravni sistemi liberalnih demokratija i celog Zapada u kome i mi u Srbiji živimo makar deklarativno.

I zaista neonacističke grupe/bande/organizacije su stvarno zakazele veliki miting u jevrejskom naselju i marširali sve sa zastavama, parolama i uniformama
Neko bi rekao da je to sramno, ali tako funkcionišu pravni sistemi danas. Znači dok ništa problematično nisu uradili nije bilo pravnog osnova za zabranu.

Ja se kao što znaš i identifikujem sa idejama slobode govora.
--------------------------------------------
I ti hoćeš da menjaš neke individue i svet?! Prevaspitavaš nekog?
Ja mislim da to realno ne može
 
Nema šta meni da smeta i da ne smeta. Ili je po Pravilniku ili nije po Pravilniku.
I da nisam moderator ovaj forum funkcioniše po Pravilniku i nemam ja pravo da tražim ništa mimo Pravilnika niti bilo ko drugi.
Vi takođe.
----------------------

Offtopic, da li znaš da je Ustavni sud SAD dozvolio neonacistima da paradiraju jevrejskim naseljima sve sa nacističkim zastavama i uniformama?
- Argument je bio da su sledili Prvi amandman američkog Ustava. A to je da svi imaju pravo da se izražavaju i govore šta misle dok god direktno ne ugrožavaju nikog. Pazi jako bitna stvar kako danas funkcionišu pravni sistemi liberalnih demokratija i celog Zapada u kome i mi u Srbiji živimo makar deklarativno.

I zaista neonacističke grupe/bande/organizacije su stvarno zakazele veliki miting u jevrejskom naselju i marširali sve sa zastavama, parolama i uniformama
Neko bi rekao da je to sramno, ali tako funkcionišu pravni sistemi danas. Znači dok ništa problematično nisu uradili nije bilo pravnog osnova za zabranu.

Ja se kao što znaš i identifikujem sa idejama slobode govora.
--------------------------------------------
I ti hoćeš da menjaš neke individue i svet?! Prevaspitavaš nekog?
Ja mislim da to realno ne može
Nije mi jasno šta hoćeš da kažeš.
 
Human rights nije oduševljen i savetuje da poradis na sebi

😃
Odgovarao sam u duhu jednakosti, druga stvar što je sam test po defaultu pomjeren u +10 smjeru feminizma pa od starta moraš juriti rezultat.
Kao što reče neki nogometni sudac, da bi Hajduk bio najsretniji kada bi utakmica po defaultu počinjala s unaprijed utvrđenim penalom za Hajduk, plus loptom u njihovim nogama i suparničkim igračem manje.
 

Back
Top