Seks rulet sa HIV-om

i zasto odmah svi povezuju ovu pojavu sa politikom,sta god se desi mi prebacujemo na politicku situaciju,bas smo optereceni politikom.Ovo je po meni vise stvar za psihijatra

Nego na šta nego na politiku :lol:

Ybg, Janezi se igraju sas sidu i te hivove, pa ko izvuče ćorak taj je dobitnik..... :lol:
a ovde kod nas se igraju sa pravi meci, videla si juče kako mali mečići ruletiraju po onom audiju..:lol:

Sve je to propratna pojava s obzirom šta smo preživeli a šta smo doživeli.

50 godina nenormalnog mira u SFRJ rezultiralo je nenormalnim klanjem i ubijanjem.
posle toga 20 g. neke nade u bolje sutra donelo je samo razočaranje,otpuštanje s posla, pad standarda, gubljenje nade u bolje sutra...Ovakvo ponašanje kod Janeza normalna je posledica svega toga, kao što je i ovo kod nas.

U svakom slučaju, društva su nam voljom političara zrela za psihijatriju.

.
 
U Sloveniji se sve češće organizuju orgije u kojima učestvuje jedna osoba zaražena HIV-om, što je rezultiralo povećanjem broja obolelih od opakog virusa

Bizarna seksualna igra, orgije u kojima učestvuje jedna osoba zaražena HIV-om, sve je popularnija u Sloveniji. O tome svedoče podaci da je za samo četiri meseca u 2010. godini registrovano 20 novih osoba zaraženih HIV-om. Inače, prosečno se u Sloveniji za godinu dana HIV-om zarazi 50 osoba.
Prema navodima slovenačkog portala 24.ur, ovakve orgije organizuju se po celom svetu, a pre nekoliko meseci stigle su i u Sloveniju. Igra je sličnona ruskom ruletu. Suština je u tome da u orgijama učestvuje jedna osoba, bilo muškarac ili žena, zaražena HIV-om, a ostali akteri ne znaju ko je to i ne mogu da biraju partnera. Seksualni odnosi se upražnjavaju bez ikakve zaštite.
Za 24. ur neimenovani mladić, koji je učestvovao u orgijama, opisao je kako to izgleda.
- Za zabavu sam saznao preko interneta. Rekli su mi da se radi o orgijama muškaraca i žena, koje će začiniti poseban gost. Taj gost je bio muškarac zaražen HIV-om, koji se posvetio svakome od nas posebno. Moram da priznam da me je to iskušenje privuklo i zato sam se prijavio - ispričao je mladić.
On je dodao da su se u lepom, luksuznom stanu negde u centru Ljubljane okupili muškarci i žene različite starosti.
- Neki, željni diskrecije, nosili su maske. Ja sam nosio naočare za sunce. Ubrzo po okupljanju muškarci i žene počeli su da se ljube, svlače i oralno zadovoljavaju. Parovi su se međusobno mešali, a bilo je tu i homoseksualnih kombinacija - objasnio je mladić za slovenačke medije.

Prema njegovim rečima, ono što je video nije ga zaprepastilo, jer je i sam biseksualac.
- Čekao sam pravu akciju i pažljivo gledao sve koji su učestvovali, jer među njima je bio i muškarac zaražen HIV-om. Njegov zadatak je bio da se posveti svakome od nas. Nakon polivanja spermom, zabava se završila, ali je tek onda usledio adrenalinski šok. Svi prisutni su otišli na testiranje na HIV. Nakon tri dana konačno sam odahnuo, jer mi je rezultat bio negativan - ispričao je mladić.
On je ponovio testiranje i nakon tri meseca, a rezultat je na njegovu sreću bio ponovo negativan.
Mladić je naveo da je pitao organizatora orgija u čemu je njihova čar, na šta mu je odgovoreno da je suština igre u glavi.
- Strah od smrti i osećaj kad shvatiš da nisi zaražen jeste ono što privlači ljude - rekao je organizator mladiću.
(AG.)
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/globus/story/113784/Seks+rulet+sa+HIV-om.html
koja bolestina :eek::eek::eek:uzasss...
samo je pitanje vremena kada ce se to pojaviti i kod nas :dash:
da neko upropasti sebi ceo zivot zbog neke gluposti :roll::roll:
 
Po meni moral je jako povezan sa standardom u zemlji,sa zakonima,sa obicajima,tradicijom i naravno verom.Sto je vise obrazovanijih ljudi,sto je bolji prosperitet to je i kultura veca a samim tim i moral jer su ljudi zadovoljniji bez frustracija koje dovode do ljubomore,zavisti a ljubomora i zavist do loseg ponasanja.Takve orgije bih najstrozije kaznjavala i izjednacavala sa ubistvom jer neko svesno ide na to da ce zaraziti osobu smrtonosnom bolescu,a ti sto pristaju na tako nesto e tek mi ti ljudi nisu jasni,ako vole adrenalin,osecaj opasnosti sto ne skacu sa bandzi dzampa,odu u kaskadere,plivaju sa ajkulama...sta im treba to.Ima li ovde neki psihijatar-psiholog koji moze da objasni ovaj fenomen?
 

Back
Top