Šefica

osim ako nije mazohisticki natrojen i pali se na mocnu zenu, koja ce dominirati njim tako slabasnim.
ne mora da bude sef dovoljno je da je taj tip zene, ta vrsta opakih bestija koje vole da gaze

pa postoje muskarci koji se osecaju jadno, nije im to scenario to im je potreba stalna.
dosadan je i obrnut scenario ...najbolje je menjati uloge, ti si jadan ja sam mocna, ti si mocan ja sam jadna
z:D

I ja ali smatram da muskarac treba biti mocniji i dominantniji.

koje?! jel dunja što se qarala na zadnjem sedištu nečijeg automobila? :lol:

e ako je to dominacija onda upišite i mene za jednu


:eek: :eek: :eek:

*** od obične požudne želje ste iskonstruisali celi psihotriler.Ama radi se o običnoj požudi i zadvoljavanju pokvarenih strasti ,kakva crna dominacija ,to može biti i neka radnica,nego mi pala na pamet šefica,jer sam znao neke dobre šefice,pa samo pito .
 
:eek: :eek: :eek:

*** od obične požudne želje ste iskonstruisali celi psihotriler.Ama radi se o običnoj požudi i zadvoljavanju pokvarenih strasti ,kakva crna dominacija ,to može biti i neka radnica,nego mi pala na pamet šefica,jer sam znao neke dobre šefice,pa samo pito .

ja sam se zezala, manje vise,
 
Šta mislite jel pametno intimizirati se ,kako se piše ova reč(? ) sa osobom od autoriteta to jest onim koji vam je nadređen u hijerarhiji ,šefica,šef,direktorka.Pri tom ne mislim naravno na slučajeve mobinga,kad šefica želi da se okoristi vašim zgodnim to jest mojim zgodnim telom ,nego na ono ,kad je neobavezno?

Biću zahvalan na svakom odgovoru.
flirt4.gif

missim...domudno je kada ti predpostavljena popushi :rumenko:
 
Pardon ,pogrešno sam shvatio pošto se šeficama i šefovima uvek pripisuje moć,pa reko da i ti en misliš na to ,ali projektovao sam.

da se poetski izrazim...:rumenko:

pa da ga smeksham laskam mu i pretim
al zabavljajuc ga tako ja i ne primetim
da i svoj i moj bes...u ruku mi pljuje

gledaj tu pricu kroz...objektivizaciju posredstvom organa
himen ipak nije gospodar svemira...imamo novog superheroja...zove se falus :lol:
 
dobro. ti najbolje znas da li je u pitanju slucajna strast prema njima jer su privlacne same po sebi ili te pali moc ..sto bi znacilo da si ...nesto od onog sta sam se zezala
:rotf:


kako vi ženske ne kapirate da nas likove apsolutno ne lože ti tripovi moćnih žena. riba ili valja ili ne valja. nači loži me ako valja a ako ne valja ne loži me. kapak.


ti artificionalni falusi što zapatite naređujući čoporčiću malih majmunčića mogu samo da vam odmognu. msm sem kod pederčina.
 
kako vi ženske ne kapirate da nas likove apsolutno ne lože ti tripovi moćnih žena. riba ili valja ili ne valja. nači loži me ako valja a ako ne valja ne loži me. kapak.


ti artificionalni falusi što zapatite naređujući čoporčiću malih majmunčića mogu samo da vam odmognu. msm sem kod pederčina.

Tako i ja nekako kontam.A ispoljavanje moći od strane neke žene samo budi kontraefektno raspoloženje kod mene, uopšte me ne uzbuđava.
 

Back
Top