sedam muda

banegad

Domaćin
Poruka
4.565
Na Internet-stranici www.new7wonders.com ljudi iz celog sveta prvi put mogu da daju glas za jedno od 21 arhitektonskog ostvarenja kako bi bilo izabrano sedam svetskih čuda, a nominovani su, između ostalog, tvrđava Makču Piču u Peruu, Akropola u Atini, rimski Koloseum, Ajfelov toranj, zdanje opere u Sidneju i Kip slobode u Njujorku.

Kampanja koja je pratila nominacije trajala je pet godina, a vodila ju je švajcarska fondacija "Novih sedam svetskih čuda", koja je upozorila i na neprestano uništavanje prirodnih lepota i spomenika širom sveta.

Spisak novih sedam svetskih čuda biće objavljen za godinu dana
moj izbor
1. kamenolom strazevica
2. livnica u rakovici
3. kineski zid
4. koloseum
5. krivi toranj u pizdi
6. ulica strahinjica bana
7. deponija na magistrali

Jary

Veoma poznat
Poruka
13.268
banegad2004:
Na Internet-stranici www.new7wonders.com ljudi iz celog sveta prvi put mogu da daju glas za jedno od 21 arhitektonskog ostvarenja kako bi bilo izabrano sedam svetskih čuda, a nominovani su, između ostalog, tvrđava Makču Piču u Peruu, Akropola u Atini, rimski Koloseum, Ajfelov toranj, zdanje opere u Sidneju i Kip slobode u Njujorku.

Kampanja koja je pratila nominacije trajala je pet godina, a vodila ju je švajcarska fondacija "Novih sedam svetskih čuda", koja je upozorila i na neprestano uništavanje prirodnih lepota i spomenika širom sveta.

Spisak novih sedam svetskih čuda biće objavljen za godinu dana
moj izbor
1. kamenolom strazevica
2. livnica u rakovici
3. kineski zid
4. koloseum
5. krivi toranj u pizdi
6. ulica strahinjica bana
7. deponija na magistrali
Super samo ako mozes da pojasnis pod 1,2 i 6.

Ja pa ja

Aktivan član
Poruka
1.400
Jary:
Super samo ako mozes da pojasnis pod 1,2 i 6.

Pa evo ja cu da probam da objasnim 6-to.

U svetu poznata silikonska dolina ( u USA), najpoznatija je po kolicini intelegentnih i bogatih ljudi koji cine mlogo za nasu planetu zemlju izmisljajuci sve i svasta i ponesto.

Za nepoverovati (da li se ovo pise zajedno ili odvojeno?) je da se ovde na jednom mestu sklopila kolicina silikona ( tzv Belgrade si(s)ilicon veli (tako se cita)). I samo se pitamo koliko ce dobrog oni doneti ovoj planeti, a samim tim i Beogradu.

Implementacija ekstravagancije ekstrudovanog temperamenta na jednom mestu je indikantno povezana sa iskrama efektivne subliminacije krivotvorina.

Ajd.

Nisam par dana, pa k'o velim, ajd malko.

Arnold_Layne

Ističe se
Poruka
2.363
1. Battersea Power Station - London, Velika Britanija

p_battersea.jpg

2. Kineski Zid - Kina

great-wall-of-china.jpg

3. Taj Mahal - Indija

india43_small.jpg

4. The Millau Bridge - Francuska (najvisi most na svetu)

Img223419052.jpg

5. Meteori - Grcka

meteora.JPG

6. Macu Pikcu - Peru

machu-picchu-1small.jpg

7. New York - USA (najlepsi i najbolji grad na svetu. cudo je kako su ga takvog izgradili.)

new-york-city.jpg

to je moj izbor...

Ja pa ja

Aktivan član
Poruka
1.400
E, pravo da ti kazem, sve gledam ove tvoje slike i mislim "pametan i razborit co'ek ovaj Layne"

A onda vidim pretposlednju recenicu, i sve mi se smuci.

Grad verovatno jeste lep ( nisam bio, ali od ljdui koji jesu bili, cuo sam sve najbolje), ali ovo GOD BLESS AMERICA :( :( :(

Da izvines, zasr'o si ga.

Arnold_Layne

Ističe se
Poruka
2.363
ne kontam, šta je trebalo da kažem???
Lenjinov mauzolej možda jbt (daleko bilo)

pa šta ako sam Srbin, grad je lep i država je dala toliko korisnih stvari. a mi debili uvek se okrećemo ka Rusiji...

al ajde neću više da se svadjam, znao sam da će poslednje čudo da izazove toliko problema...

HeBePoBaTaH_

Poznat
Poruka
7.008
Neverovatno...ae mikrolokalpatriotizam

Rupa i deponija na mestu gde je bila biblioteka na Kosančićevom
Velike stepenice
Lagumi
HVBanka u Rajićevoj
Parkić na Topličinom
Zgrada Progresa u K.M ...
Ulica 7 sekretara SKOJ-a, garantovano postoji u Bg.

Da biste mogli da otvarate nove teme i trajno koristite svoje ime - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.