Secret garden.

hahaaa kakva fotografija:p kakve frizure,garederoba...ovo je pocetak sedamdesetih

15577717_10207950120091563_574365351_n.jpg
Tvoj dar je najlepsi za slikanje. :lol: Lepa fotografija. :)
Lovac bio, lovac ostao. :lol: :heart:

Mislim hulahopke, mislim krevetac, mislim cvet kao bonus. Totalna dominacija. Ćutimo, a?
NcWSGYj.jpg

Jao...pobedio. :heart:

----
Na slikama koje imam sa sestrom, nisu mi nista cudne bele hulahopke (crvene smo dobile tek kao velike), ali neki prugasti puloveri koje nam je nana plela i jos tetka koja je imala masinu za pletenje, plus mamina drugarica koja nije imala decu, nas dve smo bile modeli za sve sto isplete i ona, a prugasto uvek jer smo bile najmladje, pa nama uvek od vunice koja ostane od svih u familiji. :rotf:
 
Urekli me sa kutijom cigara kao malog ! Dimio sam 30 godina !
Ali gledaj kaputić . valjda sestrin pa preradjen :D
To mi je jedna jedina slika kad sam bio baš-baš mali !
http://fs5.****************/images/161214/r5dqlsgb.jpg
 
Poslednja izmena:
pa sou:lol: valjda smo svi na poklon dobili neke materijale za haljine koje smo morali da okacimo na sebe:think:
mama mi je pored,a skroz levo mi je tetka,kazu da licim puno na nju

Bas ste svi nekako elegantni i prefinjeni.Divna slika!A meni bas licis na mamu,ako je ova do tebe.

- - - - - - - - - -

Mislim hulahopke, mislim krevetac, mislim cvet kao bonus. Totalna dominacija. Ćutimo, a?


NcWSGYj.jpg

Isti. :) Lijepa slicica.
 

:D
Plav i kovrdzav... Kao da sam te ja rodila! :lol:

- - - - - - - - - -

Urekli me sa kutijom cigara kao malog ! Dimio sam 30 godina !
Ali gledaj kaputić . valjda sestrin pa preradjen :D
To mi je jedna jedina slika kad sam bio baš-baš mali !
http://fs5.****************/images/161214/r5dqlsgb.jpg

One slike kasnije i ova... Isti si! :)

- - - - - - - - - -

Mislim hulahopke, mislim krevetac, mislim cvet kao bonus. Totalna dominacija. Ćutimo, a?


NcWSGYj.jpg

... :D

- - - - - - - - - -

Боља је дужа коса него као ови сад, све избријано, безвезе.

:aha:
 
Kaki si bio, ko jarbol! :D

Evo bata Mokiju novog nadimka, Moca Jarbol. :ok: :D Uspravan i krut kao nekada. :D

Zanimljiv dezen pantalona, bile su moderne strafte tada, kao i te uske kravate kao sto je nosi covek na slici. :ok:

@EDIT: Mozda sam neku iz ove serije vec kacio, ali ilustrovacu o kakvom modnom trendu je rec... Moj friz je tada bio avangardan, pankerski surogat, ne obracati paznju na to. :rotf:

Pogledajte prilog 419436
 
Poslednja izmena:

Back
Top