:schok zimski:

dog-face boy

Iskusan
Banovan
Poruka
5.794
frulmach'ce da li se lako mirite sa cinjenicom da ste imale mnogo bolje ebache od sadasnjih partnera sa kojima ste u vezi ?
jel to znaci da zrtvujete sex zarad nekih drugih stvari ?z:shock:
samo mi nemojte reci sad kako vam je sex sa sadasnjim partnerom najboji nije fora stvarno z:D ... ko zna zasto ste uopste i ostale sa njim z:mrgreen:
 
frulmach'ce da li se lako mirite sa cinjenicom da ste imale mnogo bolje ebache od sadasnjih partnera sa kojima ste u vezi ?
jel to znaci da zrtvujete sex zarad nekih drugih stvari ?z:shock:
samo mi nemojte reci sad kako vam je sex sa sadasnjim partnerom najboji nije fora stvarno z:D ... ko zna zasto ste uopste i ostale sa njim z:mrgreen:

a ti imaš devojku kojoj si prvi? aaaaa kapiram sad. :super:
 
pa meni je ok.....ionako mi svaki dosadi...pa ce i taj zadnji kao i prvi....i tako svaki....mislim,svim zenam ,ne samo meni.....


pa tebi je ok jer si moderna macka skroz z:D

raskrstila si sa monogunijom i sad mozes da skaces sa kobaje na kobaju koliko oces
dok neke zene jeli uskracuju sebi bolji sex jer su u vezi u kojoj po pravilu i nisu zbog sexa z:D
 
svaki ima i dobre i lose navike i zelje koje meni manje ili vise odgovaraju.
najbolje resenje je naci kompromis.

ja msm da bi dakle pitanje trebalo da se vodi oko toga sa kim smo se kako uklopili...

i ajd sad, msm kapiram ja da je ovde uopste rec o sexu, al ima i drugih stvari sem sexa u vezi.

no, pre no sto me napadnu, ne kazem da sex nije vazan, prosto nije jedino sto je vazno.


:manikir:
 
frulmach'ce da li se lako mirite sa cinjenicom da ste imale mnogo bolje ebache od sadasnjih partnera sa kojima ste u vezi ?
jel to znaci da zrtvujete sex zarad nekih drugih stvari ?z:shock:
samo mi nemojte reci sad kako vam je sex sa sadasnjim partnerom najboji nije fora stvarno z:D ... ko zna zasto ste uopste i ostale sa njim z:mrgreen:

A ti kupio čarobnu kuglu ili gledanjem u pasulj si došao do genijalnog zaključka da su sve uparene forumašice izložene lošem sexu?
 
frulmach'ce da li se lako mirite sa cinjenicom da ste imale mnogo bolje ebache od sadasnjih partnera sa kojima ste u vezi ?
jel to znaci da zrtvujete sex zarad nekih drugih stvari ?z:shock:
samo mi nemojte reci sad kako vam je sex sa sadasnjim partnerom najboji nije fora stvarno z:D ... ko zna zasto ste uopste i ostale sa njim z:mrgreen:


samo da je situiran pa i jednom mesecno je sasvim ok

pare me cine tako srecnom
 
A ti kupio čarobnu kuglu ili gledanjem u pasulj si došao do genijalnog zaključka da su sve uparene forumašice izložene lošem sexu?

ne bi lepi bila lepi da ne kontrira cim joj se ukaze prilika
ajde reci mi ti..a ne ne blje nemoj ti ,ti ne delujes kao osoba koja gaji veze duze od par meseci z:D
nek kaze barem jedna frumaljka ,nek se pohvali da nije znala za bolji sex od ovog sadasnjeg sto joj je dosadio vec odavno z:mrgreen:
 
e ovako....imam srece sa zadnja dva partnera....prosto ne mogu da odlucim koji je bolji....totalno razlicit pristup sexu i za pravo cudo, uklopila sam se u oba....sadasnjeg i volim, pa je sve to, naravno, obojeno u dugine boje, pa poredjenje mozda i nije ispravno.........
 
frulmach'ce da li se lako mirite sa cinjenicom da ste imale mnogo bolje ebache od sadasnjih partnera sa kojima ste u vezi ?
jel to znaci da zrtvujete sex zarad nekih drugih stvari ?z:shock:
samo mi nemojte reci sad kako vam je sex sa sadasnjim partnerom najboji nije fora stvarno z:D ... ko zna zasto ste uopste i ostale sa njim z:mrgreen:

Ovo sto si napisao je uteha ostavljenih.

Sad, da li ti je to podsvest proradila ili ne, to je drugo pitanje...
 

Back
Top