SCG PRVENSTVO

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
bosko je dao gol upravo takav kakav si opisao, glavom nakon centarsuta mudrinica iz slobodnog udarca.
a glupi grobari imaju srece da to vise postaje strasno. vile su ih pronosale samo tako
 
bojan86:
Strasnooo, ovi grobari koliko su imali sreca da onaj BETMEN da sam sebi gol u zadnjoj sekundi, strano!!! :shock:
ali dobro i to je fudbal, vazna je samo pobeda...
Banci:
Pa pazi ovo:
90' [0 - 1] M. Bajalica
Kako imaju srece,pa to ti je................
Ajmo mali podsetnik za zaboravne.
Jesenas u Podgorici protiv Budućnosti odbrambeni igrač Budućnosti bukvalno zakucava loptu u bukvalno poslednjoj sekundi meča u sopstvenu mrežu. I tako je Zvezda pobedila...
Hvala na pažnji.
 
Uporedi ih ti, ako si uopšte video Zvezdin gol.
Ja sam video oba. Oba su smešna i žalosna, ali Zvezdin je toliko očigledan da je nameran da to prelazi granice realnog. Čista naučna fantastika.
O ovom Zvezdinom golu sam napisao ovde na forumu odmah čim sam ga video, ali nisam otvorio posebnu temu o tome kao neki pojednici sada o ovom Partizanovom. A onom golu nije trebala da se posveti tema, nego ceo podforum, a možda čak i forum.
 
Pa drugo je Engleska, gde svaki klub ima svoje navijace i podrsku grada i ostalih...a kod nas postoje Zvezda i Partizan i niko vise...
Iskreno bi voleo da nije tako, ali to je nasa realnost... :-(
 
FLUID:
Uporedi ih ti, ako si uopšte video Zvezdin gol.
Ja sam video oba. Oba su smešna i žalosna, ali Zvezdin je toliko očigledan da je nameran da to prelazi granice realnog. Čista naučna fantastika.
O ovom Zvezdinom golu sam napisao ovde na forumu odmah čim sam ga video, ali nisam otvorio posebnu temu o tome kao neki pojednici sada o ovom Partizanovom. A onom golu nije trebala da se posveti tema, nego ceo podforum, a možda čak i forum.
Nemoj sada tako,onaj auto gol OFK je bio slucajan,ali Bosko Jankovic je dao golcinu.
 
bojan86:
Pa drugo je Engleska, gde svaki klub ima svoje navijace i podrsku grada i ostalih...a kod nas postoje Zvezda i Partizan i niko vise...
Iskreno bi voleo da nije tako, ali to je nasa realnost... :-(
postoji BUDUCNOST
oleeeeeee aleeeeeeeee aleeeeeeeee :-P

p.s. kakve ima veze Chelsea sa nasom ligom ...... pa jeste li vi zdravi
 
Pa Chelsea smo spominjali ranije zbog Abramovica jer je neki njegov ortak hteo da kupi tvoju Buducnost...ali izgleda da nema nista od toga...
A sto ti kazes postoji Buducnost...? Pa reci mi iskreno da li u Podgovorici ima vise navijaza Zvezde i Partizana ili Buducnost...a i koliko vidim Buducnost ispada iz lige...tako da :-)
 
kad smo kod ispadanja iz lige ja to ne vidim, ;-) mora da si ti neki prorok..........
naravno da ima vise navijaca Buducnosti uostalom dodji nekad kada budu igrali Zvezda i Buducnost pa da vidis sta je ambijent, koreografija ..... i usput da vidis kojih navijaca ima vise :-P
 
heheh...pa dobro..u poredjenu sa ostalim (ne racunajuci delije i grobare) ovi iz podgorice su koliko toliko bolji...a veruj mi da ima vise delija i grobara...ali ok...

Sto se tice ispadanja iz lige..pa slusaj malo vaseg trera...to je i on sam rekao..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top